Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus Ali greste danes po zaloge hrane?

Ali greste danes po zaloge hrane?

Ali greste danes po zaloge hrane?

Zakaj sprašuješ? Se kaj posebnega dogaja?

Se mi zdi da je v spletnih trgovinah mercator in spar močno povečan promet, komaj še uloviš termin za dostavo.

Korona virus ni nič drugega, kot navaden prehlad. Zakaj panika? Zakaj zaloge hrane? Za koga?

Ne

Kar oreng nakup je bil.Za 150 evrov.Dopolnila zaloge.Nikoli msem brez zaloge,zdaj so me samo razkuzila stala 40 evrov.Ravno danes dobili.Samo v lekarmi dobis samo enega.Ostale sem dobila drugje.

A v naši štacuni že vse izropano. Prazne police. Niti chia semen pa frutabele, niti gumijastih medvedkov…nič od nič.
V drogeriji enako.
Imeli pa kondome.
Kdo ve če bi bli dobri za krvavice delat?

Ta teden sem samo nakupovala. Skrinja polna, hladilnik tudi, klet nabita, shramba tolk, da se police ne podrejo,…. Jutri bo treba še pijačo nabavit, ker bodo nocoj večino spili.

Bodite no pametni. Nič zalog. Če mi kaj zmanjka, sproti kupim 😜

Nakupujem ob ponedeljkih

Sem sla ravno vceraj… nakup je prisel cca 100eur brez higijenskih pripomockov- te ze imamo na zalogo…Danes skocim se po pasjo hrano meso za v skrinjo,…. pa bomo imeli nekaj malega pripravljenega… nekih hudih zalog nimam kam dati… mamo pa doma pac malo vecjo zalogo…. se vedno ne vsega kar bi potrebovali… ce bi res vsega zmanjkalo.

Nekaj že imamo: riž, testenine, nekaj raznih konzerv, jušne kocke in nekaj juh, moka, suhi kvas……kruh pa sem že zdaj začela pečt saj v trgovinah vsak lahko kašlja in kiha pi njemu.

New Report

Close