Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ali ima katera samska enak problem?

Ali ima katera samska enak problem?

No, jaz se seveda ne morem strinjati s teboj. Tudi tokrat…

Meni cedevita deluje kot zelo topla oseba, vendar strahotno čustveno zavrta. Bi ji tebe priporočila da ji ročno odtegneš, al kaj ko nisi sposoben doumeti niti razlike med ljubljenjem in seksom.

No ja, saj tudi ti nimaš pojma o ljubezni, če take kozle streljaš.[img]http://www.picgifs.com/graphics/a/3d-smileys/graphics-3d-smileys-177509.gif[/img]

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................


Gola resnica/modri val ena in ista oseba. Pravega spola pa nikoli ne bomo ugotovili. Ne obremenjujte se z menoj. Ce vam vse laufa sem happy for you. Sem brez besed za tak apertoar besed, le kje jih najdete. In koliko jeze je v vas, v meni nikoli ne bo :)[/quote]

Česa nisi razumela? Ti ne višaš standardov, pri tebi se viša kvečjemu osebnostn motnja z izražanjem čedalje večje posesivnosti in obsedenost z zapadanjem v trende. Skratka kot se opisuješ, si oseba, ki bi se je moral vsak izogibat v velikem loku.

Ker resnica pri mentalno zdarvih ljudeh je ravno nasprotna, da ljudje z leti rahlo nižamo kriterije, ne višamo, včasih se tega niti ne zavedamo, mapak tako je.[/quote]
Ne si zil rezat zaradi mene. Saj se ti ni potrebno ukvarjat z menoj.

No, jaz se seveda ne morem strinjati s teboj. Tudi tokrat…

Meni cedevita deluje kot zelo topla oseba, vendar strahotno čustveno zavrta. Bi ji tebe priporočila da ji ročno odtegneš, al kaj ko nisi sposoben doumeti niti razlike med ljubljenjem in seksom.[/quote]
Goloriti, predolgo si pokonc………..več kot očitno, že krajši urnik ti povzroča težave.[img]http://www.picgifs.com/graphics/a/3d-smileys/graphics-3d-smileys-177509.gif[/img]

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

;))) mal cedevito mučkam da pokaže svoja čustva ker ne morem spati, sem preveč delala čez dan.

Česa nisi razumela? Ti ne višaš standardov, pri tebi se viša kvečjemu osebnostn motnja z izražanjem čedalje večje posesivnosti in obsedenost z zapadanjem v trende. Skratka kot se opisuješ, si oseba, ki bi se je moral vsak izogibat v velikem loku.

Ker resnica pri mentalno zdarvih ljudeh je ravno nasprotna, da ljudje z leti rahlo nižamo kriterije, ne višamo, včasih se tega niti ne zavedamo, mapak tako je.[/quote]
Ne si zil rezat zaradi mene. Saj se ti ni potrebno ukvarjat z menoj.[/quote]
Kj natanko ti ne paše? A ne sprašuješ ti v tej temi? Torej sprejemeš samo odgovoe, ki bi ti bili všeč in ne imeli z realnostjo nič skupnega?…..ne moreš verjamet, vedno eanklo….[img]http://www.picgifs.com/graphics/a/3d-smileys/graphics-3d-smileys-177509.gif[/img]

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

;))) mal cedevito mučkam da pokaže svoja čustva ker ne morem spati, sem preveč delala čez dan.[/quote]

No viš, si me vprašala, zakaj ji piham na dušo z malenkostmi za dušo. Zakaj pa potem ti njej “pihaš na dušo”, da bo mislila, kot da je doma, ker je rekla, da se po nočnem prehranjevanju vedno kregata.

Ti, ti, ti )))

;))) mal cedevito mučkam da pokaže svoja čustva ker ne morem spati, sem preveč delala čez dan.[/quote]
Zafurala si svoj life in drugim zaradi svojega sranja ne privoscis srece. Odpikana od starsev, moskih, tascic 🙂 kaj si res srecna ce na forumu tezis vsem? Odhajam v dezelo sanj. Ti pa drop dead gorgeous 🙂

;))) mal cedevito mučkam da pokaže svoja čustva ker ne morem spati, sem preveč delala čez dan.[/quote]

No viš, si me vprašala, zakaj ji piham na dušo z malenkostmi za dušo. Zakaj pa potem ti njej “pihaš na dušo”, da bo mislila, kot da je doma, ker je rekla, da se po nočnem prehranjevanju vedno kregata.

Ti, ti, ti )))[/quote]
A te je potrebno izvleci iz njene tazadnje ker si orng zaplavala noter al ti pase bit v njenem shitu? Kolk se eni hitr pokenjate ko nekdo malo zasika? Ljudje brez hrbtenice. I’m leaving, ni to zame. 🙂

A si ti meni? In to o bistvu teme kjer naj bi odkrivali vzrok? In kaj ima spol nekoga pri tem? A je rešitev tvojega problema odvisna od spolovila nekoga ali od njegove pameti? Če te pa že zanima moj spol, pridi pa poglej!

Res je , nisem na tvoji ravni, kar pa še ne pomeni, da nisem nekoč bila.;)

Nehaj sedaj sikat, znanje prostaškega izražanja uporabim samo kot otodje, da človeku odšraufam ventil preden ga raznese;)

Probaj kdaj mastno zakleti, od jeze razcefraj puštr na prafaktorje, zderi se v gozdu,…. Boš videla kako blagodejno deluje. Kot pravi vrhunec ko se pritisk odlije;)

Če prideš pa moj spol pogledat, ti bom pa ene par gajb steklovine pripravila, ki jo boš lahko zmetala ob skalo na kateri bo slika nekoga do katerega si najbolj frustrirana. Potem te bom pustila v miru, da se boš lahko od srca izjokala. Sam upat si morš…;)

No viš, si me vprašala, zakaj ji piham na dušo z malenkostmi za dušo. Zakaj pa potem ti njej “pihaš na dušo”, da bo mislila, kot da je doma, ker je rekla, da se po nočnem prehranjevanju vedno kregata.

Ti, ti, ti )))[/quote]
A te je potrebno izvleci iz njene tazadnje ker si orng zaplavala noter al ti pase bit v njenem shitu? Kolk se eni hitr pokenjate ko nekdo malo zasika? Ljudje brez hrbtenice. I’m leaving, ni to zame. :)[/quote]

Veš kaj, če si ti s kom skregana, sama nisem. In ne igraj sedaj neko užaljenost, ker tudi ti nisi noben otrok, ki še ne pozna odraslosti. Kaj želiš povedati hkrati, da sem je bilo preveč zate, ker sem ji predhodno namenila več kot en stavek, tako kot tebi? Ne bodi otročja. In predno izustiš sama besede, kar poslušaj svoj nasvet. Ker takole se ti lahko obnašaš le do svojega dedca, ki bi ga rada skomandirala po svoje. In ti je v tvoj plus podaril navado, da si se ponoči zgleda navajena kregati, če njega ni.
Ko boš s svojo hrbtenico razdelala in ohranila mišice okrog nje, do mere, da se ne bo več upogibala z bolečino, ki te spremlja, potem pa katero drugo hrbtenico brusi.
In predno boš drugim govorila, kako in kaj tudi tu, sama premisli, kako se ti obnašaš do drugih, da se ne boš čudila, da so res samo na drugih napakah, ker ji ti bojda nimaš. In te za nameček pri drugih vse moti, ker morda sama vase nisi dovolj globoko pogledala.

;))) mal cedevito mučkam da pokaže svoja čustva ker ne morem spati, sem preveč delala čez dan.[/quote]

No viš, si me vprašala, zakaj ji piham na dušo z malenkostmi za dušo. Zakaj pa potem ti njej “pihaš na dušo”, da bo mislila, kot da je doma, ker je rekla, da se po nočnem prehranjevanju vedno kregata.

Ti, ti, ti )))[/quote]

Hahaha, ja šit no, sem se pustila sprovocirat! Joja kera koza sem! Seveda, po nočnem prehranjevanju svojega dedca si je privoščila kraganje malo drugače, sedaj je odšla zadovoljna spat;)

Prav luštn, ji privoščim miren spanec!

Lepo lepo, mi je v čast da sem lahko sodelovala, pa makar; “ko se tuće taj se voli” ;)))


A te je potrebno izvleci iz njene tazadnje ker si orng zaplavala noter al ti pase bit v njenem shitu? Kolk se eni hitr pokenjate ko nekdo malo zasika? Ljudje brez hrbtenice. I’m leaving, ni to zame. :)[/quote]

Veš kaj, če si ti s kom skregana, sama nisem. In ne igraj sedaj neko užaljenost, ker tudi ti nisi noben otrok, ki še ne pozna odraslosti. Kaj želiš povedati hkrati, da sem je bilo preveč zate, ker sem ji predhodno namenila več kot en stavek, tako kot tebi? Ne bodi otročja. In predno izustiš sama besede, kar poslušaj svoj nasvet. Ker takole se ti lahko obnašaš le do svojega dedca, ki bi ga rada skomandirala po svoje. In ti je v tvoj plus podaril navado, da si se ponoči zgleda navajena kregati, če njega ni.
Ko boš s svojo hrbtenico razdelala in ohranila mišice okrog nje, do mere, da se ne bo več upogibala z bolečino, ki te spremlja, potem pa katero drugo hrbtenico brusi.
In predno boš drugim govorila, kako in kaj tudi tu, sama premisli, kako se ti obnašaš do drugih, da se ne boš čudila, da so res samo na drugih napakah, ker ji ti bojda nimaš. In te za nameček pri drugih vse moti, ker morda sama vase nisi dovolj globoko pogledala.[/quote]

;)))) tkole pa zgleda prov tapravi babji ravs! Kulturno, a z besedami ki zarežejo kot ostra britev…

Profesionalke, nimam tu kej..;)

No viš, si me vprašala, zakaj ji piham na dušo z malenkostmi za dušo. Zakaj pa potem ti njej “pihaš na dušo”, da bo mislila, kot da je doma, ker je rekla, da se po nočnem prehranjevanju vedno kregata.

Ti, ti, ti )))[/quote]

Hahaha, ja šit no, sem se pustila sprovocirat! Joja kera koza sem! Seveda, po nočnem prehranjevanju svojega dedca si je privoščila kraganje malo drugače, sedaj je odšla zadovoljna spat;)

Prav luštn, ji privoščim miren spanec!

Lepo lepo, mi je v čast da sem lahko sodelovala, pa makar; “ko se tuće taj se voli” ;)))[/quote]

Užaljena, pa mal ihtava verjetn pa res, ampak ja, dozo je dobila, wd40 za hrbtenico bo pa zjutri )))

Jest na tistle rek ne dam kaj dost.

Aveš, največji psihopati so ravno izobraženi ljudje. Kaj je to modrost, se jim niti sanjati ne more, ker so zamudili leta osebnostnega zorenja, ko so pohlepno pridobivali izobrazbo. Procentualno je Izredno malo izobražencev, ki so tudi osebnostno zreli.

Tukaj je tudi vzrok za pandemijo kriminala belih ovratnikov.[/quote]

Kolk izobrazencev pa ti poznas, da s tako izjavo prides ven?

Ma ne sj je čist kul, sam spihat se je morala. Sam neki resnice pa mislim da je v našem klanfanju, drugače ne bi začela nazaj bomic metat;))

Jst pa precej, sam pozorna sem kakšenj je motiv…

No zdej pa mislim da sem tudi jaz redy, tenx za zabavo, nočko!

Ma ne sj je čist kul, sam spihat se je morala. Sam neki resnice pa mislim da je v našem klanfanju, drugače ne bi začela nazaj bomic metat;))

Jst pa precej, sam pozorna sem kakšenj je motiv…

No zdej pa mislim da sem tudi jaz redy, tenx za zabavo, nočko![/quote]

Mislim, da ni enega tu, ko se kdaj ne bi spihal he he.

Pri prijetnem dreganju, se lahko tud obzorja razširijo ja, drugače pa v nedogled se “tuči”, pa ni v moji domeni, ker to izčrpava in ni prijetno.

Kaj lepega sanjate )

Una je šla vsaj seksat gola resnica tep bom pa jest pomagu boš usaj enkat fasala boš dobre vole. Pa nauš grdo čez desce govorla boš vidla da nauš več nataknena

Mal ji pa pust manevra no, ko je šla lih spat, sej utrujen človek tudi seksat ne more kvalitetno no )))


Spoznov bi te če baba ni ponoč nataknena je čez dan. Nisem popolen sem iskren in znam z žensko oglasi se mi punca.


Moški samo odsevajo tvojo notranjost. Spoznavanje moških s travmatičnimi izkušnjami, ki jih nisi sposobna sprejemati in imeti rada, kažejo na to, da ne moreš sprejeti in se soočiti s svojimi travmami.
Vsi poskusi spreminjanja drugih, vodijo v razočaranje.
Ti nisi psihoterapevt, ki bi lahko takšnemu moškemu, ki ga imaš zdaj in ki ima v sebi hude nerazčiščene travme, lahko pomagala.
Najprej pomagaj sebi, sicer ne boš nikoli našla pravega.

Jaz fanta s takimi napakami ne bi imela, sploh pa ne, če bi me to že po 9 mesecih zelo motilo.

Mene pa zanima, se je fajn ljubčkat in seksat s pepelnikom? Mislim, da tvojemu tako smrdi iz ust, da ni za prebavit, vsaj za moje pojme.
Sama nikoli niti ne bi imela kadilca, mene vonj tobaka odbija.

Smo pač različni, tipa sama v glavi prečisti kdo ti sede, kdaj in zakaj. Nič ni na robe, če si samska oz ostaneš sama.

Lep dan.

hahaha, to se pa glih tako bere, kokr bi imela prašiča doma. A to ste iz kmetov doma? Veš kaj fejst ga poredi pa prodaj! Za špeh bo dober, klobas pa ne bo če noče migat.

Al ni nč s temi dedci, če ni len je pa tečn, če ga mama ne rihta se pa na kelnarce slini, če ni hlapec v službi gre pa v kombinezonu še spat, če nima črno za nohti ma pa roke k dojenček in tako dalje.. Ahh bz..

A da tangravžna kača dedca išče??? Zkva pa ženske ne?[/quote]

To so nebuloze nekaterih ljudi ves gola :))

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> Bolje je biti gospodar pekla kot suženj nebes <<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<< Everyone has two eyes but no one has the same view.


Tasco bi lahko dala na stranski tir ce je bil moski ok. Razen ce je bilo toliko vmesavanja potem te razumem da se ni dalo.[/quote]

Mam alergijo na dedce, ki sam omenijo svojo mamo. Bognedaj da bi mu še zdravo kuhala svetkrižbožji!!![/quote]

Spet ena bolno ljubosumna….

Mam alergijo na dedce, ki sam omenijo svojo mamo. Bognedaj da bi mu še zdravo kuhala svetkrižbožji!!![/quote]

Spet ena bolno ljubosumna….[/quote]

Zakaj bolno ljubosumna? Tebi so vsec mamini sincki?

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> Bolje je biti gospodar pekla kot suženj nebes <<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<< Everyone has two eyes but no one has the same view.

New Report

Close