Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ali ima katera samska enak problem?

Ali ima katera samska enak problem?


Se bojim da imas prav. Si pa zelo zelim da bi zveza trajala a je prevec motecih faktorjev. Tudi to da zelo nagravzno puha cigaret ko se pogovarja z mano po telefonu. Niti 5minut mu ne uspe biti brez cika in obljubljanje da bo zmanjsal me tako razjezi ker laze sebi in meni. Govori pa tako nerazlocno da moram usesa vedno napenjat da ga slisim in razumem. Ni napacen kar se tice karakterja, zato sprasujem ce se da navadit na vse te stvari ali bom obupala.[/quote]

Nisi razumela, kaj ti je general hotel povedati … in btw., ima prav.

Nisem vsega brala, a kar sem ujela … jaz glavno težavo vidim v tebi, kar ne pomeni, da je on ok in super truper moški, ker ni in jaz bi verjetno s takim ne mogla biti v zvezi. Pomeni, da si ti tista, ki dela zvezo nefunkcionalno, to in vse, ki bodo tej sledile. Ker zahtevaš, ker pričakuješ, ker ga želiš spremeniti. In še kozlarije na temo prehrane, hobijev, gibanja … vso sreč z iskanjem loleka, ki ti bo pohlevno kimal. Nope, draga moja, tako ne gre. Spreminjaš lahko zgolj samo sebe.

Jaz se pa strinjam z modrim valom. Avtorica ima problem predvsem sama s sabo in pričakuje, da se bo odrasel dedec spreminjal zaradi nje, s tem da ima ona neke trendovske navade glede prehranjevanja in športanja.
Saj si vedela v kaj se spuščaš, ampak očitno si šla v zvezo z namenom, da boš nekomu vcepila svoja prepričanja in navade, zdaj se ti pa ne izide in pričakuješ, da bomo vsi govorili kako si super in kako je tvoj dec nikakav. Pojdi stran, že zdavnaj bi morala it in si poišči sebi primernega, to je takega, ki se rad prilagodi in nima svoje volje. Ali pa ostani sama, glede na to, da z leti višaš kriterije namreč ne boš več našla gospoda popolnega.

Avtorica, realnost je ta, da kdor isce napake pri drugih, se svojih napak boji.
Dokler ne razcistis sama s sabo, bos na drugih videla same napake!

Dober dan! No kako poj, se je cedevita že ohladila?;)))

a še ne? Ja hudo no, tema pa tako zabavna, da se slinarji kar množijo… Posluš ti tepc, jaz sem ga danes že konkretno fasala, od petih zjutraj pa do zdele orng švic.;) Aja ne zmoreš…

ne da se mi vsega brat, sem prebrala pol prve strani in se čudim

praviš, da ne maraš požeruhov, ki samo sedijo na kavču in še kadijo po vrhu

pol pa si greš točno takega omislit za tipa, da mu lahko težiš, zato, ker je tak, kot je bil 40 let preden je tebe spoznal.

baba čudna, kaj ne bi ti od začetka premislila, kakega tipa sploh hočeš, kaj ti je važno v življenju, pol pa takega tudi iskala, namesto, da si najdeš totalno nasprotje, si z njim pol leta, ga pustiš, pol pa jadikuješ, kaki butci somoški…

New Report

Close