Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ali je moj sin gej?

Ali je moj sin gej?

Geji pa nimajo teh težav? Zakaj? Ker jim “okolje vedno nudi vzpodbudno pogoje, da se naučijo izražati” svoje gejevstvo?[/quote]
Ne, takšnih težav ne, kot se opisujejo.
In kakšne so tvoje (psihične) težave ?

Saj neplodnost ni vzrok temveč posledica. Prav zato me zanima to okrog istospolnih, ker eni trdijo da je to naravno(vzrok) drugi pa da privzgojeno(posledica)

Berem po netu to pri živalih, pa me ne prepriča niti malo ne… Razen v primeru, da narava (tudi) na tak način izumira vrsto, to pa ja… Drugačne logike (zaenkrat še)ne vidim, da bi to počela.

Joj modrček zbud se, pa vsaj poguglaj tekst…;-))))[/quote]
Kaj googlal, nekako tako je ne, da ostali razumejo. Skratka po domače povedano, tako kot ima naša Barca recimo genetsko zasnovo nesamostojne osebe in z lahka podleže in se podredi vplivom “višje uvrščenih”, tako ima nekdo, ki se rodi z genetsko osnovo mlahaverga dripca po domače povedano vse možnosti, da z lahkoto podleže vplivu okolja, ob seveda nepravilnih druižinskih odnosih, da postane homoseksualec.

Aha še en link si rekel goloriti, ne? sem prijazen in ga bom pripopal….http://chuppacadabra.com/aktualno/homoseksualnost-ne-definirajo-le-geni/%5B/quote%5D

Sem sicer nasla tole https://www.sciencedaily.com/releases/2008/06/080628205430.htm, vendar …

Med raziskavami http://ki.se/en/people/niklan tule ne, tu (soavtor) http://www.sbcs.qmul.ac.uk/news/newsitems/23405.html pa prek povezave ” For Dr Rahman, who heads QMUL’s Biological and Experimental Psychology Group, it is quite clear: you’re born gay, and that’s that.”

Saj neplodnost ni vzrok temveč posledica. Prav zato me zanima to okrog istospolnih, ker eni trdijo da je to naravno(vzrok) drugi pa da privzgojeno(posledica)

Berem po netu to pri živalih, pa me ne prepriča niti malo ne… Razen v primeru, da narava (tudi) na tak način izumira vrsto, to pa ja… Drugačne logike (zaenkrat še)ne vidim, da bi to počela.[/quote]

Aja pa veš kaj še me zanima: Pa so potemtakem ti barbari ki naseljujejo evropo in v bazenih posiljujejo mlade dečke, v bistvu višje razvita družba?[/quote]Zagotovo so, saj vidiš, da ob pogledu na njih omedlevajo same “višje razvite človekoljubke”.

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Avtorica , zate pa na kratko povedano, tvoj sin ni gej, ima pa travme, kot vsak otrok ločenih strašev, katerih mi, tudi tisti ki se zavedamo in trudimo ne bomo nikoli videli, sploh vseh ne in njihove globine ne. In nikar ne krivi odsotnost očeta, večina vzrokov je v tebi , ker je s tabo živel in ti si mu dajala lastne življenske vzorce, katerih se je bodisi navzel ali se nekaterim podzavestno uprl.

Zgolj primer, čeprav nima neposredne povezave z avtoričino težavo. Bivša je imela sodelavca, ki je imel tipične ženske gibe, se celo urejal kot ženska, vse zaposlene so ga označile kot geja, pa sploh ni. Je le posrkal mamine vzorce in je po obnašanju neka poženščena spaka, očitno pa nima nobenih nagnjenj k istemu spolu.

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Saj neplodnost ni vzrok temveč posledica. Prav zato me zanima to okrog istospolnih, ker eni trdijo da je to naravno(vzrok) drugi pa da privzgojeno(posledica)

Berem po netu to pri živalih, pa me ne prepriča niti malo ne… Razen v primeru, da narava (tudi) na tak način izumira vrsto, to pa ja… Drugačne logike (zaenkrat še)ne vidim, da bi to počela.[/quote]
Od kje tebi da je narava logična? In posledica česa je neplodnost? Sploh ločiš vzrok in posledico? Kaj ima to sploh veze s cemerkoli? A modre oci so vzrok ali posledica? In kaksno logiko ima narava da je ustvarila modre oci? Logiko smo izumili ljudje, ne narava.


Uf, tole je pa krasna moska logika : oce ni nic kriv, ker ga itak ni bilo… cestitam, zadetek v polno!


Uf, tole je pa krasna moska logika : oce ni nic kriv, ker ga itak ni bilo… cestitam, zadetek v polno![/quote]Kaj ti ni jasno? Očetvskega vzorca se najbrž ni mogel nalest, če je celo otroštvo zgolj mamo gledal in imel pred sabo mamine poglede na odnose, očeta in moške?

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Modrival je gej, obseden s šeškanjem moških riti :-)))))))))))

[img]http://shrani.si/f/2T/WQ/mYL6jFK/gay-man-bondage-discipli.jpg[/img]

Joj modrček zbud se, pa vsaj poguglaj tekst…;-))))[/quote]
Kaj googlal, nekako tako je ne, da ostali razumejo. Skratka po domače povedano, tako kot ima naša Barca recimo genetsko zasnovo nesamostojne osebe in z lahka podleže in se podredi vplivom “višje uvrščenih”, tako ima nekdo, ki se rodi z genetsko osnovo mlahaverga dripca po domače povedano vse možnosti, da z lahkoto podleže vplivu okolja, ob seveda nepravilnih druižinskih odnosih, da postane homoseksualec.

Aha še en link si rekel goloriti, ne? sem prijazen in ga bom pripopal….http://chuppacadabra.com/aktualno/homoseksualnost-ne-definirajo-le-geni/%5B/quote%5D

Uh, kolk genskih predispozicij imaš šele ti. Gen za samovšečnost, gen za vasezagledanost, gen za tezenje drugim, gen za obsedenost z idiotskim valjajočim smeškotom, gen za sovraštvo do vsake drugačnosti, gen zaničevanja žensk… Ni da ni!

Če že pišeš bedarije, vsaj pravilno piši. Piše se življenJski, pa vejice malo ponovi.


Ej, če ima tvoj mulc travme, še ne pomeni, da jih imajo tudi drugi. Ne tolaži se z nekim posploševanjem. Če ima težave, ga pelji k zdravniku.

Saj neplodnost ni vzrok temveč posledica. Prav zato me zanima to okrog istospolnih, ker eni trdijo da je to naravno(vzrok) drugi pa da privzgojeno(posledica)

Berem po netu to pri živalih, pa me ne prepriča niti malo ne… Razen v primeru, da narava (tudi) na tak način izumira vrsto, to pa ja… Drugačne logike (zaenkrat še)ne vidim, da bi to počela.[/quote]
Od kje tebi da je narava logična? In posledica česa je neplodnost? Sploh ločiš vzrok in posledico? Kaj ima to sploh veze s cemerkoli? A modre oci so vzrok ali posledica? In kaksno logiko ima narava da je ustvarila modre oci? Logiko smo izumili ljudje, ne narava.[/quote]

Kvaaa???? Logike se ljudje izogibate k hudič križa! Lj ti bom povedala primer: Folk svoja telesa svinja z raznorazno kemijo ki jim omogoča užitke brez odgovornosti, zdaj smo že tako daleč ko so mnogi že spočeti v takih telesih eni celo izven, pol so tukaj še duhovni strupi in eno z drugim prinese neplodnost. Ampak ti neplodni namesto, da bi si vsaj probali očistit telo in dušo, da bi ustvarili vsaj približno normalne pogoje kjer bi se narava hotela ploditi, ne, oni invazivne postopke…. Ful uspešno!

Logika je vedno bila, je , in vedno bo. Najlažje pa jo je zanikat, ker imate od tega korist, da lahko prosto opravičujete nebrzdano konzumacijo užitkov ki so proti logiki. Narava je ena sama logika, tudi ko uničuje kontriranje njej sami… Zato pa je toliko (več) spb med istospolnimi…

Homoseksualnost je duševna motnja. Torej ga mora “popraviti” psihiater.

Ja hahaahhahha!!!! :-)))))) A to še vedno z lobotomijo in elektrošoki odpravljajo? Če ne prime, pa hop v Sibirijo!!! :-)))))))

Ti si pa iz srednjega veka, a ne?

Se bo treba sprijaznit in tako živet. Žal ali dobro tega se noben ni kr tako odločil.

Če hočeš zvedt ali je gej ga vprašaj in z njim govori, tud če bo gej ga potolažite. Le pazite, lahko bo imel punco, kasneje otroka, ampak bo še vedno gej.

Glavno je da ga vi pri tem podpirate in ne se trudit spreobrnit ga …

Pozdravljeni!

Berem, da se je del razprave zavrtel tudi okrog odseka mojega besedila.

Pomembno se mi zdi, da se moje pisanje razume širše in se prebere celotni kontekst v temi (in tako kot je napisano)

https://med.over.net/forum5/viewtopic.php?t=7845776#p7848961

Mene osebno zelo zanimajo tako genetske preddispozicije kot tudi okolje (kultura) v katerem nekdo odrašča. In ne pristajam na to, da vpliv teh dveh dejavnikov zamenjujemo v skladu s potrebami trenutne razprave. Genetika in okolje sta še kako povezana in vplivata drug na drugega. Zaradi te povezave smo ljudje to kar smo. In med nami obstaja velika raznolikost. In to je dobro.

To pa nam na noben način ne daje alibija, da nekoga z eno spolno usmeritvijo označimo kot slabega in drugega z drugo kot dobrega. Stvari samo so, tukaj in sedaj. Toda to enako ne sme pomeniti, da ni dovoljeno razpravljati o različnih aspektih različnih vzrokov.

******************** Boštjan Topovšek, Core Energetics telesni psihoterapevt, Mojster Coach Nevrolingvističnega programiranja e-pošta: [email protected] splet: [url]http://humanu.center[/url] lokacija: Ljubljana, Tabor

Gej se rodiš. Ne postaneš gej zaradi glavne mame in odsotnega očeta. Pri večini slovenskih moških je bila mama glavna, oče pa tako ali drugače odsoten, pa večina slovenskih moških ni gejev.

Narediti ne moreš ničesar. Če bi bil gej (ne vidim iz tvojega pisanja, zakaj naj bi bil), ga ne moreš spreobrniti. Lahko pa mu s spreobračanjem do konca zagreniš življenje. Dobra mama pa svojemu otroku ne bi želela zagreniti življenja.[/quote]
Mislim, da gej se ne rodiš, ampak to postaneš skozi vzgojo oziroma način življenja v zgodnjem otroštvu. Seveda pa ni nujno, da so okolliščine vedno enake oziroma tako posplošene (odsoten oče). Velika razlika je namreč lahko, ali je oče odsoten in ta lik nadomesti kak drug moški ali pa, če je oče odsoten in tega lika ne nadomesti nihče ali pa kak “nefunkcionalen” moški. Opcij je veliko, menim pa, da gej se ne rodiš. Predispozicije pa ima vsak, ki pa se razvijejo le v točno določenem okolju, načinu življenja. Podobno kot rak recimo.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Fant je še mlad in v tem času lahko iz njega nastane marsikaj. Glede na vse preizkušnje, ki jih je prestal, je tak verjetno zaradi njih in ne zaradi spolne usmerjenosti. Prijatelje bo dobil še vsaj dvakrat – v srednji šoli in pa na faksu. Pustite času čas, fant bo pa že poštekal, kaj je za njega prav.
LP

Bedarija. Potem bi bil vsak drugi moški gej. Pišeš totalne nesmisle, ki nimajo veze z ničemer.

Bedarija. Potem bi bil vsak drugi moški gej. Pišeš totalne nesmisle, ki nimajo veze z ničemer.[/quote]
Zakaj vsak drugi? Zakaj pa ne bi mogel biti vsak drugi v primeru, da gre za gene?

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Gej se rodiš. Ne postaneš gej zaradi glavne mame in odsotnega očeta. Pri večini slovenskih moških je bila mama glavna, oče pa tako ali drugače odsoten, pa večina slovenskih moških ni gejev.

Narediti ne moreš ničesar. Če bi bil gej (ne vidim iz tvojega pisanja, zakaj naj bi bil), ga ne moreš spreobrniti. Lahko pa mu s spreobračanjem do konca zagreniš življenje. Dobra mama pa svojemu otroku ne bi želela zagreniti življenja.[/quote]
Mislim, da gej se ne rodiš, ampak to postaneš skozi vzgojo oziroma način življenja v zgodnjem otroštvu. Seveda pa ni nujno, da so okolliščine vedno enake oziroma tako posplošene (odsoten oče). Velika razlika je namreč lahko, ali je oče odsoten in ta lik nadomesti kak drug moški ali pa, če je oče odsoten in tega lika ne nadomesti nihče ali pa kak “nefunkcionalen” moški. Opcij je veliko, menim pa, da gej se ne rodiš. Predispozicije pa ima vsak, ki pa se razvijejo le v točno določenem okolju, načinu življenja. Podobno kot rak recimo.[/quote]

Geji obstajajo skozi vso zgodovino. Narava pač uporablja še drugačne mehanizme, da malo zajezi prekomerno razmnoževanje človeške vrste.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Modri ve vse in še malo več. Vse drugo je nakladanje!


Mislim, da gej se ne rodiš, ampak to postaneš skozi vzgojo oziroma način življenja v zgodnjem otroštvu. Seveda pa ni nujno, da so okolliščine vedno enake oziroma tako posplošene (odsoten oče). Velika razlika je namreč lahko, ali je oče odsoten in ta lik nadomesti kak drug moški ali pa, če je oče odsoten in tega lika ne nadomesti nihče ali pa kak “nefunkcionalen” moški. Opcij je veliko, menim pa, da gej se ne rodiš. Predispozicije pa ima vsak, ki pa se razvijejo le v točno določenem okolju, načinu življenja. Podobno kot rak recimo.[/quote]

Geji obstajajo skozi vso zgodovino. Narava pač uporablja še drugačne mehanizme, da malo zajezi prekomerno razmnoževanje človeške vrste.[/quote]
Komot obstajajo celo zgodovino, verjamem.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

New Report

Close