Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ali je moj sin gej?

Ali je moj sin gej?

Meni je bila na faksu všeč ena punca, pa še ful sva se štekali. Torej me je privlačila njena osebnost oz sem želela biti tako kot ona. Nisem nikoli upala kaj reči. Drugače so mi pa všeč moški. Po mojem je v vsakem nekaj istospolnega, tako si razlagam, da imamo zato prijatelje istega spola.

Enkrat gej vedno gej moje sozalje

Zelo napačno bi bilo identificirat sinove težave kot gejevsko usmeritev pri starosti 14 let. Prvič, ker v tem obdobju otroci niti sami ne vedo kdo in kaj so, drugič, tudi če bi imeli istospolne simpatije, je to lahko v fazi iskanja samega sebe in tretjič, ker otroci pri štirinajstih ne želijo, da njim neznana čustva nekdo opredeli kot gejevsko “usmerjenost”. Največ, kar lahko kot mama narediš je to, da nisi apriori odklonilna do gejev, da o njih ne govoriš zaničevalno, ni pa tudi ne potrebno nobeno zveličavno opevanje iz skrbi, če bo otrok homoseksualen. Večino teh “resnic” štirinajstletniki že vedo, se pa še niso v stanju poistovetiti z nobeno od njih. Dejstvo je, da je zadnjim generacijam nekoliko lažja pot spoznanja do usmeritve, pa kakršna že je in tudi precej manj stigmatizirana, če že je homoseksualna. Rekla bi, da enostavno ne delaš nobenega pompa okoli tega, sploh pa ga ne sili v “moške” poklice in dejavnosti iz tega razloga, da bi ga odvrnila. Če ima nagnjenja do istega spola, bo to tako prej ali slej samo splavalo na površje.

Dajte mi mojstri in poznavalci dedne homoseksualnosti odgovorit na naslednje vprašanje.

Kako se homoseksualnost deduje? Recesivno, dominantno, avtosomno recesivno, ali je vezano na kromosom?

In še eno vprašanje. Stari Grki so nekaj časa na veliko prakticirali homoseksualnost. Zakaj so nehali? Jim je zmanjkalo homoseksualnih genov?

Beri, človek, beri. Literature kolikor hočeš. Samo pazi, da boš bral znanstvene članke, ne pa forumska nakladanja omejencev. Tudi tu gor jih je nekaj. En se bo sigurno kmalu pofockal, ker so mu te teme blazno zanimive.
[/quote]

A take znanstvene clanke kot je teorija spola, ki je bila zgrajena na neuspesnem poskusu in ki je zakrivila samomor svojega originalnega poskusnega kunca?

New Report

Close