Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ali je res vedno kriva ljubica?

Ali je res vedno kriva ljubica?

Poslušam kolegico, ljubica ji je prevzela moškega, je prasica in ne vem kaj, jo bo ubila…dva dni pred tem pa je razlagala da ji gre mož na živce, da se ji gabi, da sploh skoraj ne seksata več…in ja poiskal si je ljubico ki si ga želi in kjer se počuti zaželjenega. Vem da ni prav in seveda ne podpiram varanja. Sem se pa malo zamislila v tem primeru ker poznam zgodbo. A so res ljubice vedno krive ko pride do tega?

Tudi sama sem bila varana, leta in takrat sem gledala drugače na vse skup. Poznam enega s katerim.sva včasih prijateljevala ki je sedaj v zvezi, in ja vse ima samo sexa in občutka zaželjenosti ne. Delata na otroku, vendar se je dotaknit ne sme razen kadar delata otroka. Je to prav? In sem sigurna da bo prej ko slej našel neko ki mu bo pripravljena nudit sex in občutek ljubljenosti. Želim samo povedat da se včasih malo zamislimo zakaj pride do varanja, zakaj ljuje poiščejo drugega človeka da jim občutke ki jih doma ne dobivajo in dosti krat tu ne gre samo za sex ampak občutek da te nekdo rabi, pogreša, misli na tebe…

Sem pa vedno bila za to da se taki potem ločijo ampak včasih tudi to ni mogoče, otroci, krediti, včasih kot par odlično funkcionirajo ampak nekaj manjka…

Zdaj pa v napad

In ne …nisem ljubica nikomur

 

 

Ljubica nikoli ni kriva.
Kriv je moški, ki ne zna doma urediti stvari in kriva je žena, ki ne zna zadovoljiti svojega moža!

Odgovor na objavo uporabnika
Všoloradagrem, 20.06.2021 ob 15:35

Poslušam kolegico, ljubica ji je prevzela moškega, je prasica in ne vem kaj, jo bo ubila…dva dni pred tem pa je razlagala da ji gre mož na živce, da se ji gabi, da sploh skoraj ne seksata več…in ja poiskal si je ljubico ki si ga želi in kjer se počuti zaželjenega. Vem da ni prav in seveda ne podpiram varanja. Sem se pa malo zamislila v tem primeru ker poznam zgodbo. A so res ljubice vedno krive ko pride do tega?

Tudi sama sem bila varana, leta in takrat sem gledala drugače na vse skup. Poznam enega s katerim.sva včasih prijateljevala ki je sedaj v zvezi, in ja vse ima samo sexa in občutka zaželjenosti ne. Delata na otroku, vendar se je dotaknit ne sme razen kadar delata otroka. Je to prav? In sem sigurna da bo prej ko slej našel neko ki mu bo pripravljena nudit sex in občutek ljubljenosti. Želim samo povedat da se včasih malo zamislimo zakaj pride do varanja, zakaj ljuje poiščejo drugega človeka da jim občutke ki jih doma ne dobivajo in dosti krat tu ne gre samo za sex ampak občutek da te nekdo rabi, pogreša, misli na tebe…

Sem pa vedno bila za to da se taki potem ločijo ampak včasih tudi to ni mogoče, otroci, krediti, včasih kot par odlično funkcionirajo ampak nekaj manjka…

Zdaj pa v napad

In ne …nisem ljubica nikomur

 

 

Kakšno doživeto življenje, celi dan pisat zgodbice na zavoženem forumu. He he.

Ljubice v bistvu marsikater zakon rešijo, ki je na robu propada in niti v teoriji ni ona v tem trikotniku nič kriva. Prvo moški, ko je v igri še ljubica, če se že išče krivca, pol pa žena, ki si jo je tip pač sam izbral.

Odgovor na objavo uporabnika
Viharni retard, 20.06.2021 ob 16:04

Kakšno doživeto življenje, celi dan pisat zgodbice na zavoženem forumu. He he.

Čisto enako kot tebi brat in komentirat zgodbice na istem forumu

Odgovor na objavo uporabnika
Všoloradagrem, 20.06.2021 ob 16:15

Čisto enako kot tebi brat in komentirat zgodbice na istem forumu

Ne se pustit motit. Zgodbice se ne bodo same od sebe napisale. He he

Tudi s tem moskim ni vse ok, drzi se zenske ki ji ni do seksa z njim (razen za otroka naredit) hkrati pa sanja o ljubici. Tud on je vsekan, nic manj od zene. Kdo normalen je v vezi z nekom ki ga noce, zraven pa ljubice oz ljubcke isce. ?

In zakaj ta tvoj “prijatelj” dela otroka ženski, ki se je sicer niti dotaknit ne sme? Zato, ker je to pravljica za naivne ljubice.

Za varanje sta kriva samo dva: mož in žena. Če je razmerje ok, ni varanaja. Za kvaliteto odnosa, razmerja sta pa odgovorna samo dva: mož in žena.

V gnilih razmerjih pa pride do varanja ja. Ampak v tem primeru niso krive ne ljubice, ne ljubčki. AMpak mož in žena.

Aja, dec, ki gre delat otroka ženski, ki ga ne mara, je skrajen bedak. Težko verjamem, da je dejansko nekdo tako neumen?

Svašta- par dobro funkcionira a istočasno pa ni spolnosti v tej vezi? Sorči-to ne gre nikakor skupaj. Razen če sta že tako stara, da ne zmoreta več ali pa je prisotna bolezen zaradi katere ne moreta spolno komunicirat ne pa da ji/mu gnusi partner/ka. Partnerska veza ima tudi obvezno sestavino-spolnost. Če te ni pač nista v partnerski vezi ampak ekonomski. Kot sama omenjaš-krediti bla bla bla….. in to ni dobro funkcioniranje.

Vsak od teh treh nosi svojo krivdo:

-on ker je v vezi z žensko ki si ga ne želi in namesto da v to vezo sploh ni šel ali pač vezo končal, se on raje odloči, da bo še vedno z žensko, ki ga noče in drobtine poišče drugje.

-ona ker je zajebala moškega s katerim je šla v vezo in ga prikrajšala za partnerski odnos.

-ljubica-ker je šla z zasedenim moškim zaradi bla bla8niti ni važno)

 

Torej vsak ima svoj križ za zdilat z njim, da so se sploh znašli v tej situaciji.

 

Zdaj če pa partnerka ljubi moškega in mu daje sebe vso on pa jo zavaja in se pretvarja da je nekdo kar ni in jo tudi vara-je pa krivec le on in ljubica ki dovoljuje to podlo ravnanje.

Odgovor na objavo uporabnika
Hahahahahaha, 20.06.2021 ob 19:09

In zakaj ta tvoj “prijatelj” dela otroka ženski, ki se je sicer niti dotaknit ne sme? Zato, ker je to pravljica za naivne ljubice.

Ker mu žena stoprocentno drži nož na vrat, ko seksata, da ji noter špricne.

Tisti pošteni gredo najprej narazen in potem poiščejo novega/novo.

Odgovor na objavo uporabnika
itak da ni kriva, 20.06.2021 ob 20:06

Za varanje sta kriva samo dva: mož in žena. Če je razmerje ok, ni varanaja. Za kvaliteto odnosa, razmerja sta pa odgovorna samo dva: mož in žena.

V gnilih razmerjih pa pride do varanja ja. Ampak v tem primeru niso krive ne ljubice, ne ljubčki. AMpak mož in žena.

Aja, dec, ki gre delat otroka ženski, ki ga ne mara, je skrajen bedak. Težko verjamem, da je dejansko nekdo tako neumen?

Se nikakor ne strinjam!

Za varanje je samo kriv tisti, ki vara, v varajočem odnosu sta to mož, ki že je v resnem razmerju ali celo poročen in ljubica, ki ve, da je njen ljubimec poročen.

Žena ni kriva ničesar, pa če je še tako slaba. Mož ima namreč vedno možnost, da oddide iz odnosa, ki ga imata z ženo in postane partner ljubice.

To je pač moje mnenje, ker menim ,da bi bilo prav, da delujejo današnji ljudje v okviru civiliziranih norm in višjih moralnih vrednot.

Ha, mož vara, ker je žena zanič.
Žena vara, ker je dec zanič.

Za odnos sta kriva oba: ona in on. Če se ne trudita za odnos, pride do varanja.

Itak je pa ponavadi tako, dec vara, baba to ve, vendar ji paše, ker ima koristi. Drugače povedano ostaja z njim, seksa za denar od moža.

Ljubice in ljubčki niso dolžni zvestobe – tisti oziroma tista, ki vara pa je.

 

Ni izgovora (vsaj zame ne) – ali si zvest ali pa se razidi. Ne zanima me zakaj, kako, tralala – nimaš kaj biti v zvezi, če se goniš naokoli z drugimi.

 

Folk ne vara, ker nekaj manjka v zvezi, ampak zato, ker je preveč, da bi se razšli. Izgovarjanje na otroke in kredite je laž, pomanjkanje seksa tudi – manjka samo dostojnost in odgovornost tistega, ki vara, da bi se potrudil za zvezo ali pošteno razšel. Fuj taki 💩.

Ni delo vseh samskih žensk paziti na lulčka vaših moških. To je njegovo delo! Da ga deli samo z vami. Ne delo ostalih. Vajin zakon! Vidva sta tam da ga zafurata ali pa ne. Ne ostali.

Je pa seveda lažje krivit druge. Uboge žrtve. Pa bogi moški ki si ne morejo pomagat. Mislim mene bi blo sram to rečt….da sem se poročila z imbecilom ki nima nobenega samonadzora in je kot stekel pes očitno. A ko vidi v štacuni tv ki si ga ne more privoščit ga tud pajsne pa potem tuliš da je tv kriv ker ga je “zapeljal”? Če je kaj bolj patetičnega kot ti nedorasli papki, ko javkajo da so nemočni in si niso mogli pomagat (očitno bi jim blo treba opravilno sposobnost potem vzet če niso zmožni) so njihove žene in na splošno ženske ki to govorijo. PATETIČNO! Pa ne se ločevat. Ker taki ste glih za skupaj. Pezde brez zmožnosti kontrolirat sam sebe in butasta kokoš ki to podpira in prikimava temu. Skupej ostante. Ste rojeni en za drugega. Mogoč bi blo fajn da se ne razmnožujete edino. Kaj to rata ko potegne gene glupe mame in disciplino gonečega psa od fotra raj nočmo videt.

Mah, ko gre za trikotnik, so pač krivi vsi trije. Najbolj seveda tisti, ki vara. Imej jajca, razčisti doma, kaj te moti, če se zadeve ne da rešiti, jo zaključi in pojdi v novo.

Pa vseeno – po letih veze, ob majhnih otrocih, lahko pride do rutine, ko pogovor zamre na raven,kdo bo kaj kdaj naredil. In nato se pojavi nekdo drug, frej, nov, spet pripravljen poslušati zadeve, ki jih je partner slišal že n-krat, debatirati o pogledih na svet, glasbo, film, šport, religijo… kar partner že v nulo pozna. Pojavi nekdo, ki ne pričakuje ukvarjanja z otroki, gospodinjskimi opravili itd ampak si mu zanimiv in on tebi (saj ga še ne poznaš). Seveda je veliko možnosti, da te “potegne”. In zato je v takih trenutkih kriva tudi ljubica, ki se vsega tega ne zaveda in se ne umakne. Kriva pa je le toliko, kot izgubljena denarnica, polna denarja. Jo vzameš in odvržeš dokumente,al vrneš lastniku? To pa je na možu, da se etično odloči. Je kriv za krajo ta, ki je denarnico izgubil ali ta, ki jo ne vrne??? Mislim, da po malem krivimo oba – seveda pa bolj tega, ki si denar prisvoji.

Žena – ja, pri večini odtujenosti v zakonu, sta kriva dva. Ni pa nujno, da je delež krivde obeh enak.

Odgovor na objavo uporabnika
Mnmnmn17, 20.06.2021 ob 23:40

Mah, ko gre za trikotnik, so pač krivi vsi trije. Najbolj seveda tisti, ki vara. Imej jajca, razčisti doma, kaj te moti, če se zadeve ne da rešiti, jo zaključi in pojdi v novo.

Pa vseeno – po letih veze, ob majhnih otrocih, lahko pride do rutine, ko pogovor zamre na raven,kdo bo kaj kdaj naredil. In nato se pojavi nekdo drug, frej, nov, spet pripravljen poslušati zadeve, ki jih je partner slišal že n-krat, debatirati o pogledih na svet, glasbo, film, šport, religijo… kar partner že v nulo pozna. Pojavi nekdo, ki ne pričakuje ukvarjanja z otroki, gospodinjskimi opravili itd ampak si mu zanimiv in on tebi (saj ga še ne poznaš). Seveda je veliko možnosti, da te “potegne”. In zato je v takih trenutkih kriva tudi ljubica, ki se vsega tega ne zaveda in se ne umakne. Kriva pa je le toliko, kot izgubljena denarnica, polna denarja. Jo vzameš in odvržeš dokumente,al vrneš lastniku? To pa je na možu, da se etično odloči. Je kriv za krajo ta, ki je denarnico izgubil ali ta, ki jo ne vrne??? Mislim, da po malem krivimo oba – seveda pa bolj tega, ki si denar prisvoji.

Žena – ja, pri večini odtujenosti v zakonu, sta kriva dva. Ni pa nujno, da je delež krivde obeh enak.

Jaz se pa ne strinjam z analogijo z denarnico. Moški (ali ženska), ki vara ni pes, ki si ga slabo privezal/a in ti steče na cesto za mačko.

Tudi okoli odtujenosti in nezanimivosti partnerja – to so stvari, ki niso na obeh, ampak na tistemu, ki tako čuti. Bom dala tipičen primer: žena ima službo, gospodinjstvo in majhne otroke na skrbi, mož pa pride domov ter jamra zakaj se nič ne seksa, zakaj se ženi ne ljubi poslušat njegovega nakladanja in gre v vaško pivnico tuliti kako smo babe zoprne – da bi malo pospravil, medtem ko žena kuha? Ali pa otroke peljal na igrišče, medtem ko mora žena v trgovino? To pa ne… Ker se je lažje kur*ati in lagati, kot da bi perilo obesil.

Pa vseeno – po letih veze, ob majhnih otrocih, lahko pride do rutine, ko pogovor zamre na raven,kdo bo kaj kdaj naredil

Če je rutina, se ve kdo bo kaj in kdaj naredil – problem je ker ni rutina. Saj toliko novih stvari tudi ni, volje ni. Tudi okoli tega “debatiranja o filmih, glasbi tralala” – zakaj pa nimaš v nekaj letih časa skupaj en 90min film pogledat?!?!

Ne – folk vara zato, ker tako hoče in si tako domišlja, da ima “pravico”: ni izgovora na otroke, pa odtujenost, pa “zapeljala me je”. NI IZGOVORA.

A zdaj bo pa samska ženska kriva, da en poročen dec ne zna tiča kontrolirat pa, da ena poročena baba ne zna deca zadovljit, da je ne bi varal?

Babe, ki vas dec vara: kriv je vaš dec, ve pa ste zabite do kraja, ker takega deca prenašate. Ne, ni kriva ljubica. Kriva sta vidva.

Bi bilo pa tudi mene sram, če bi imela takega deca, ki se okrog goni. Normalna ženska pač ne bo v razmerju z decem, ki se okrog in okrog goni.

Odgovor na objavo uporabnika
Bolno do konca, 20.06.2021 ob 20:29

Tisti pošteni gredo najprej narazen in potem poiščejo novega/novo.

Točno tako. Če nisi zadovoljen v zvezi, enostavno spakiraš in greš. Zakaj je potrebno vpletat 3 osebo. A noben ne pomisli na otroka?

Sicer pa…se je za vprašat zakaj ženi ni do sexa. Ni vse tako rožnato, kot tu opisujete, saj se ne zgodi čez noč. Moški enostavno pozabite, da imate ob sebi žensko in jo prehitro začnete gledat kot gospodinjo, že skoraj služkinjo. Zakaj je manj varanja v zvezah, kjer se vsa dela delijo na pol? Zato, ker dedc nima časa, da bi sploh prišlo do tega, da spozna drugo. Me, ki smo jih tretirale kot kralja, kuhale, prale, 95% skrbele za otroka pač nismo imele to srečo. In po službi, vsem opravljenem delu doma, kosilu, večerji, spravljanju otrok v postelje, naj imam še energijo zadovoljit njega? Zakaj že? Mogoče bi res morala najet varuško, čistilko, kuharco in se 100% posveti samo njemu, ampak tudi to ni življenje, če sva se odločla za družino.

In če je sex edino, kar en par drži skupaj, niti nočem biti v zvezi.

Ma hecno je ko si ena oseba trudi delati iste pravopisne napake😅

Drugace so pa to opsi realnih situacij… Kar je verjetno tudi cilj vsega skupaj😊.

Sem se kar v nekaj le teh nasel😅

Zenska izbere tipa😅

Kriv je varajoči. Njegov / njen partner oz partnerka nimata z varanjem nič. Da zakon ne špila sta sicer kriva oba. Da se pa čez plot skoči, namesto razide in išče srečo naprej frej, pa pač varajoči nosi na vesti. Ljubica je kriva samo tega, da se pusti izkoriščat. Izkoriščana namreč je, pa naj se glasno brani kolikor se hoče. Dobi drobtine od papka, ki ga namaka v obe. Ker to, da žena niiiiikol ne da, sam za otroka delat da – so pravljice za ljubice. Jaz še najmanj razumem ljubice, če smo iskreni. Pa dajte se mal cenit no.

Niso vse zenske enake. Nekatere se pa res bojijo, da se bo kaj znucalo… in potem se cudijo, da jih moz vara… le zakaj.

Pri meni je bilo tako: imela sem poročenega loverja. V bistvu sploh nisem vedela, da je poročen, je rekel, da je samski, povedal je, da ima dva otroka z bivšo. No v končni fazi se je izkazalo, da je poročen, da ima 5 otrok s tremi ženskami.

Ko sem zvedela (od njegove žene, da je poročen), je prekinil stike. NObenega pojasnila, nič. Čez kaki dve leti pa sva se po naključju srečala in spet me je začel pecat. Neumna kot sem bila, sva se spet zapletla v razmerje. Ampak potem sem se ga naveličala. Saj je fajn, ko pride ves svež, ker mu žena gate pere, kosilo kuha in vse to. Samo tudi seks je bil žalost. Kar naprej pregovarjanje ali bo kondom ali ne. Jaz vsekakor samo kondom, on ne bi. Hja, noseča bi bila pa jaz, ampak to ga očitno ni ganilo. Tako, da seks je bil vse bolj zanič in sem ga skenslala.

Sem pa ugotovila, da imata z ženo tako prakso: on vara, ona zve, zmerja ljubico, on prekine stike z ljubico, najde novo ljubico, spet žena zve, zmerja ljubico… to je naredil večkrat. Sigurno ima sedaj kako novo ali pa dve :).

Kak odnos imata pa v resnici pa ne vem. Ona vem, da veliko da na to, da je poročena. Zelo rada žali samske in se ima za nekaj več, ker je poročena. Po mojem se ji vsi posmehujejo, ker verjetno vsi vedo, da se njen dec okrog in okrog goni. Ja, tudi, ko je bila noseča, se je okrog gonil, ko je imela novorojenčka, tudi. Je pa poročena :). To je pa pomembno. Pa se mi ne smili. Si je sama kriva.

New Report

Close