Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ali je res vedno kriva ljubica?

Ali je res vedno kriva ljubica?

Odgovor na objavo uporabnika
Všoloradagrem, 20.06.2021 ob 15:35

Poslušam kolegico, ljubica ji je prevzela moškega, je prasica in ne vem kaj, jo bo ubila…dva dni pred tem pa je razlagala da ji gre mož na živce, da se ji gabi, da sploh skoraj ne seksata več…in ja poiskal si je ljubico ki si ga želi in kjer se počuti zaželjenega. Vem da ni prav in seveda ne podpiram varanja. Sem se pa malo zamislila v tem primeru ker poznam zgodbo. A so res ljubice vedno krive ko pride do tega?

Tudi sama sem bila varana, leta in takrat sem gledala drugače na vse skup. Poznam enega s katerim.sva včasih prijateljevala ki je sedaj v zvezi, in ja vse ima samo sexa in občutka zaželjenosti ne. Delata na otroku, vendar se je dotaknit ne sme razen kadar delata otroka. Je to prav? In sem sigurna da bo prej ko slej našel neko ki mu bo pripravljena nudit sex in občutek ljubljenosti. Želim samo povedat da se včasih malo zamislimo zakaj pride do varanja, zakaj ljuje poiščejo drugega človeka da jim občutke ki jih doma ne dobivajo in dosti krat tu ne gre samo za sex ampak občutek da te nekdo rabi, pogreša, misli na tebe…

Sem pa vedno bila za to da se taki potem ločijo ampak včasih tudi to ni mogoče, otroci, krediti, včasih kot par odlično funkcionirajo ampak nekaj manjka…

Zdaj pa v napad

In ne …nisem ljubica nikomur

 

 

Če bi doma vse štimalo ne bi nihče varal…no, vsaj večina ne. Drugače pa Tut jst poznam par…bivšo je po rokah nosil, opravljal gospodinjska opravila, se ukvarjal z otrokom pa zanjo ni blo nikol dovolj….bivšemu…vse mu je dala…pa ga je morala prositi za vsak objem, poljub…za sex je bil pa zmeraj. Zdaj sta se našla….moški iz prve veze in ženska iz druge…cvetita, rasteta ljubita in sta ljubljena in to se vidi na daleč. In cenita kar imata, ker vesta kako je, če je drugače. Vsi se vedno zgražate nad varanjem…..večkrat je varanje utemeljeno, kot neutemeljeno.

Ze 40 let, ljubice menjavam kot gate? Krive naj bi bile za kaj? Za mojo sreco in orgazme? Pa tudi za srecen zakon ker brez njih bi ze zdavnaj sol v kurac. Zena se jim lahko vsem po vrsti lepo zahvali.

ljubice niso nč krive, tist k vara pa je.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Ljubica154, 21.06.2022 ob 06:55

Če bi doma vse štimalo ne bi nihče varal…no, vsaj večina ne. Drugače pa Tut jst poznam par…bivšo je po rokah nosil, opravljal gospodinjska opravila, se ukvarjal z otrokom pa zanjo ni blo nikol dovolj….bivšemu…vse mu je dala…pa ga je morala prositi za vsak objem, poljub…za sex je bil pa zmeraj. Zdaj sta se našla….moški iz prve veze in ženska iz druge…cvetita, rasteta ljubita in sta ljubljena in to se vidi na daleč. In cenita kar imata, ker vesta kako je, če je drugače. Vsi se vedno zgražate nad varanjem…..večkrat je varanje utemeljeno, kot neutemeljeno.

Ja kakoooo lepo. Samo, če je tako hudo, zakaj ni ločitve? Aja, cez komot ga ni.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Drek pod preprogo, 21.06.2022 ob 14:11

 

Ja kakoooo lepo. Samo, če je tako hudo, zakaj ni ločitve? Aja, cez komot ga ni.

 

Tako je, iz cone udobja ne grejo radi, pa tudi tako je, če enkrat oprosti-spregleda varanje bo še večkrat in to moški pogosto vedo…varajo naprej, samo, da bolj previdno.

Kriva ni ljubica, kriv je tisti, ki vara!!!!

ljubica je kriva samo ce ga je ugrabila proti njegovi volji, posilila itd… pptem je zagotovo kriva… ce je gospod vse pocel  z lastno voljo, potem ljubica ni kriva nic

Vsak se lahko loči. Ni ga izgovora, pa še ljubic nebi bilo. Je pa ogromno naivnih žensk. In groza kljub temu da so bile prevarane, sprejmejo izgovor novega prevatanta. Bolano

Odgovor na objavo uporabnika
lahko300, 21.06.2022 ob 18:33

Vsak se lahko loči. Ni ga izgovora, pa še ljubic nebi bilo. Je pa ogromno naivnih žensk. In groza kljub temu da so bile prevarane, sprejmejo izgovor novega prevatanta. Bolano

Poznam primer “prevarana” eno leto, vedela kdo je njegova ljubica, čutila, da jo ima raje, da bo vsak čas njuna veza počila, pa vendarle je šla v skrajnost. ljubice se je rešila z zanositvijo. Pa se je s tem res rešila ljubice?

Pri nama je isto.

Oba dobro situirana imava in privosciva se res lahko veliko ,otroka na faksih pridna…seksala ze nisva sedem let.

Oba sva pri pedestih.

Najbolj bolano je to, da veš, daje že vse varal pred teboj, tebe in potem še greš s takim ustvarjat družino-zanosit’ ZAKAJ? interes ni v njem ampak nekje drugje.

Odgovor na objavo uporabnika
Brez seksa sedem let, 22.06.2022 ob 00:05

Pri nama je isto.

Oba dobro situirana imava in privosciva se res lahko veliko ,otroka na faksih pridna…seksala ze nisva sedem let.

Oba sva pri pedestih.

Zato imam jaz mlajšega že 7 let, pa sem pri 50…vsak dan sexava…

Odgovor na objavo uporabnika
Ljubica nikoli ni kriva, 20.06.2021 ob 15:50

Ljubica nikoli ni kriva.
Kriv je moški, ki ne zna doma urediti stvari in kriva je žena, ki ne zna zadovoljiti svojega moža!

Vedno sta oba kriva. To je tako, kot da bi hodil k sosedu po krompir, kljub temu, da imaš doma celo njivo krompirja.

Nikoli ni kriva ljubica. Kriv je tisti, ki vara. Vsak se sam odloči, da bo prevaral, nobena ljubica ne more prisiliti, če on res noče

Jaz sem se enkrat znašla v tem krogu. Sploh mi ni povedali ne za ženo in ne otroke… UPS. Ampak ja jaz sem bila samska. Koga jaz tu varam? Nobenega? On pa sam pri sebi ve koga vse ima doma in kaj lahko to prinese. Je pa njegova žena bila ravno taka kot ta tvoja kolegica. Ločila se nebo( ker je finančno priskrbljena) se bosta samo malo pogovorila. On jo finančno založi, on pa še vedno veselo skače okoli… Zvedla sem pa da je želel iti od nje samo je zanosila in od takrat ima vedno eno za zraven.

Odgovor na objavo uporabnika
LJubica1, 22.06.2021 ob 08:30

se strinjam, da je kriv tisti ki vara. Ni mi pa jasno zakaj vsi po vrsti razmišljate, da se ljubica premalo ceni če je s poročenim. Ali res mislite da je vsaki ljubici cilj poroka, otroci s tem moškim. Ali res mislite da je tolk neumna, da bi si takega pripeljala domov. Mogoče nekatere ne pa vse.

Sem ljubica istemu tipu že 10 let. Vmes se je ločil, jaz nisem hotela resne veze, pa si je našel drugo ampak ljubica je ostala pa ista.

Pač mora imeti nekoga doma, da skrbi zanj in dom.

Sveta nebesa😃

Odgovor na objavo uporabnika
Joj, 22.06.2022 ob 17:11

Sveta nebesa😃

Preneumno, da bi lahko verjela.

V prvi vrsti je kriv  tisti ,ki vara. Oziroma je kriv 99 odstotkov. Ljubica je pa kriva le, da je takšno tele, da je nastavila zasedenemu.

Ene ljubice iščejo samo seks, druge ljubice so pa tako naivne, da mislijo, da bo mestni, ali vaški kurbir naekrat spremenil svoj značaj in navade , torej enako kot njihove žene ,ali partnerke.

Ljubice niso material za ženiti, ali resno zvezo ker jo tudi same nočejo. Torej ljubice so material ,da  moški v zvezi v njih praznijo spermo, ker doma še ne dobijo dovolj.

Ene ljubimke bodo rekle, da iščejo v vezanem moško samo to, da jih v postelji zadovolji, ali, da so hudo potrebne kot njihov vezani moški.

Druge ljubimke so pa tako naivne, da mislijo,da je vse res, kaj jim poročeni ,ali vezani moški pove   tudi to,da bo nekega dne zapustil svojo partnerko in z njimi zaživel srečno do konca svojih dni in to brez skakanja naokoli,ha,ha,….

New Report

Close