Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ali je že katera od vas možu oprostila oz. odpustila nezvestobo?

Ali je že katera od vas možu oprostila oz. odpustila nezvestobo?

po moje njegov ☺


po moje njena ☺️

Če bi se tole zgodilo tvoji ženski, predvidevam, da bi ji ti odpustil? Ali pa morda spet veljajo za moške druga pravila kot za ženske?
[/quote]

Evo pošten odgovor, oprostil ji bi noben si ne sme nobenega lastiti…, seveda pa ne, če bi to delala vsem na očeh, to bi skenslal po kratkem postopku, za mene je čista utopija ljubit strastno eno osebo celo življenje…., strast se spremeni v spoštovanje z leti ampak strast oživet s to osebo po tolkih letih je pa fata morgana… Jst mislim, da zrel človek to sprejme kot dela življenskega procesa in ne dala scen za to…. V primeru avtorce, hja…, to so še malinovci v življenju, ki se morajo še kaliti, kot železo, tak je lajf.

Ene ste pa res dobrega srca in razumevajoče! A si mu potem naročila tudi, da naj uporablja kondom, če se bo fu.karil okrog, da ti vsaj kakšne spolne bolezni ne bo privlekel?

Cakaj malo… juha je (ponavadi) slana jed. A ko govorimo o soli, ne govorimo nujno o juhi.
[/quote]

Sorry, ampak zame si čisto preveč filozofski. Ne razumem. Pa se do zdaj niti nisem imela za neumnico:))

Se ena prevarana,

nevzdržno te je brati. A zdaj ko je otročiček v drugo namočil se počuti tako krivega, da je zdaj pa cel tvoj. Ne no s takimi. Trapast. Kaj je naredo je naredo in kaj i se dela zdaj norca iz sebe. Kaka oseba sploh si, da si to dovoliš
da se zdaj dol po kolenih pred tabo meče, ker ti trpiš. Tak odnos je diskreditsvija samega sebe. Za oba.

Jaz sem ga isto napizdla kaj mi je to sploh šel govorit, bedak, tih bi bil!!!
Ja hodila sva na zakonsko terapijo, 12x sva bila tam! Pa res je on se trudil na polno da sem mu zapuala, oz se še vedno! Tudi če gre samo na pijačo s kolegom, mi vmes vsaj sms pošlje pa tak, res veliko veliko se pogovorajava in delava na najinem odnostu! In lahko rečem da je zdaj boljši, kot je bil pred tem!
[/quote]

Meni se je začel enkrat moj spovedovat, ne vem do kod bi šel, kaj bi povedal in kaj je storil. Sem ga na polovico stavka ustavila, da jaz nisem ne pop in ne psiholog, da bi poslušala, s čem on ne shaja sam v sebi. In pa, da naj mi pove, če se misli ločit prej preden bom to zvedela od drugih. Živiva povprečno življenje, hodi nikamor, drži se me vseskozi, kliče po večkrat na dan. O dogodku ne razmišljam in me ni ravno speklo, čeprav bi lahko nakazovalo, da je nekaj bilo ali hotelo biti. Recimo, da sem potencialni dogodek ozavestila kot bildanje moškega ega. Ne vem pa kako bi zdilala pogled na vidno zatrapanega, zasanjanega in tudi fizično odhajanje od doma. Verjetno ne bi.

Sorry, ampak zame si čisto preveč filozofski. Ne razumem. Pa se do zdaj niti nisem imela za neumnico:))
[/quote]

Ok.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Meni se je začel enkrat moj spovedovat, ne vem do kod bi šel, kaj bi povedal in kaj je storil. Sem ga na polovico stavka ustavila, da jaz nisem ne pop in ne psiholog, da bi poslušala, s čem on ne shaja sam v sebi. In pa, da naj mi pove, če se misli ločit prej preden bom to zvedela od drugih. Živiva povprečno življenje, hodi nikamor, drži se me vseskozi, kliče po večkrat na dan. O dogodku ne razmišljam in me ni ravno speklo, čeprav bi lahko nakazovalo, da je nekaj bilo ali hotelo biti. Recimo, da sem potencialni dogodek ozavestila kot bildanje moškega ega. Ne vem pa kako bi zdilala pogled na vidno zatrapanega, zasanjanega in tudi fizično odhajanje od doma. Verjetno ne bi.
[/quote]

Stoječa ovacija, še so razumni na monu. Če delaš sranja, sam dilaj z njimi, tako simpl je. Če pa nisi vsaj malo psihopata, pa ga drži v hlačah.

A ste tiste, ki prevaro kar odpustite, hodile kam v šolo, kjer bi vas poučili o nevarnostih pri nezaščitenih odnosih z neznanci in “domačimi varalicami”? Imate prijatelje, sorodnike, vsaj nekoga, ki vas spoštuje in vas ima rad? Ste opravilno sposobne in psihično stabilne?
Ni videti, ker sicer se ne bi tako oklepale nekoga, ki vas je prevaral. Po možnosti še s kakšno zaraženo prostitutko.

Vzemite se konkretno v roke. Tu ne gre gledati na otroka v smislu “bo izgubil očeta”. Ga je že s tem, ko se je njegov predragi očka odločil, da ga bo namaka v popolni neznanko z xy boleznimi.
Itak pa je po zakonu dolžan plačevati preživnino.
Boste videle, ko bo vam varajoči moški prinesel bolezen. To je gorje. Vendar imam občutek, da avtorica taka mnenja ne prebere. Želi slišati in prebrati le tista, da naj ostane, naj mu odpusti, ker sicer bo socialni problem brez sponzorja. Potem pa ne jokat tu. Že itak veš, kaj boš naredila.

Meni se je začel enkrat moj spovedovat, ne vem do kod bi šel, kaj bi povedal in kaj je storil. Sem ga na polovico stavka ustavila, da jaz nisem ne pop in ne psiholog, da bi poslušala, s čem on ne shaja sam v sebi. In pa, da naj mi pove, če se misli ločit prej preden bom to zvedela od drugih. Živiva povprečno življenje, hodi nikamor, drži se me vseskozi, kliče po večkrat na dan. O dogodku ne razmišljam in me ni ravno speklo, čeprav bi lahko nakazovalo, da je nekaj bilo ali hotelo biti. Recimo, da sem potencialni dogodek ozavestila kot bildanje moškega ega. Ne vem pa kako bi zdilala pogled na vidno zatrapanega, zasanjanega in tudi fizično odhajanje od doma. Verjetno ne bi.
[/quote]

Tako diplomatsko si ga. Tvoj ego je večji od njegovega, tako si ga stisnila v kot, da te ne upa več varati. Sanjaj. Se povedati mu ni treba. Oba sta na suhem s površnim odnosom, ki na zunaj klapa.

Mislim, da se vprašanje bolj glasi ali si želi biti še naprej z lastnikom tega otepača ali ne…

Pa še z vidika ljubice. Žena je izvedela že vsaj štirikrat, vedno oprostila, še njen mož ( moj ljubimec )se smeji in pravi da je vseeno kaj počne, ker mu vedno vse oprosti. Tako da nama je vseeno, je pa res da trenutno žena nič ne ve in zdaj je prepričana da je zvest in priden. Še to, povedala sem ji nazadnje jaz, ampak njen mož mi tega ni zameril, je pač nor name. Seks z njim so nebesa. Pa ne mi pisat zakaj potem ni z mano hahahahaha, ne hvala, več pa ne bi o tem :)))))))))))

Nobena bolezen ni vecje gorje od asocialnosti.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Mislim, da se vprašanje bolj glasi ali si želi biti še naprej z lastnikom tega otepača ali ne…
[/quote]
kot, da ga je k njej prinesel “nedolžnega” ☺☺


kot, da ga je k njej prinesel “nedolžnega” ☺☺
[/quote]

A, meni to pač ni isto, sorry. Nimam pa nič proti, če je tebi.

Kaj misliš, da vsi skačejo po prostitutkah? Večina moških vara kar lepo s sosednjo žensko. Živiš v utvarah.

Da bo ptrok zgubu otroka je navjecja debiloza. Sej ji umrl! Sam prevaral je.
Poznam kar nekaj prevaranih zensk in vecina se je odlocila resiti odnos. Pa so vedno trdile, da ce bi jih prevaral, da bi letel cez vrata. Tko je. Ko das na koncu na tehtnico ugotovis, da se k…. ni nic obrabil :/
No. Jih je kar bolelo, ampak so vse normalizirale odnos. Sicer je trajalo 2 leti in moz ne sme vec nikamor, ampak so.
Taksno je zivljenje.
Jaz pravim, da nikol ne ves kako bos reagiral dokler se ti ne zgodi. Pusti te pametne glave – bi ven letu, bi ga pustila,… vazn je odlocilni trenutek, ko se ti zgodi. Takrat pa 95{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} resuje kar se resit da.
Kar je tudi ok.

Kaj misliš, da vsi skačejo po prostitutkah? Večina moških vara kar lepo s sosednjo žensko. Živiš v utvarah.
[/quote]

A soseda pa misliš, da ne more imeti nobene bolezni? Če je radodajke in spolne partnerje menja kot gate, pa da se ne zaščiti s kondomom, jo lahko ima. Celo več njih.

Avtorica,

jaz bi verjetno ob takem dejanju na svojega moškega namesto “the man” začela gledati kot na “just a man”. Naredi, kot paše tebi. Glej nase (kot vidiš tudi on gleda predvsem na sebe). Če mu želiš oprosti, mu oprosti. Če želiš oditi, odidi. Če se želiš kresnit s katerim drugim, se kresni. Če želiš ostati toliko časa, da ga počasi in v miru preboliš dokler si še z njim, si brez slabe vesti privošči tudi to. Srečno.

Poleg otroka in desca, za katerega je treba poskrbet, si bo pa res privosčila drugo klobaso. Je pretirano razočarana, ženski stroj deluje mal drugače, kot pa moški. Monovci vozite nek slalom. Odkrito ji povem, da bo potegnila krajse ne glede na to kako se bo odločila. Če ostane je brez karakterja, če gre ji pa tudi ne bo lahko. Zato ne razumem žensk, ki se odločajo za poroko in otroke, ker so vse na istem. Ni izjem

Ali si grda kot smrtni greh?
Ali si finančno odvisna od njega?

Nečesa ne razumem čist. Vse tiste, ki ste oprostile, zdaj zatrjujete, kako se po prevari bolje razumete, se oba trudita za prihodnost, pravzaprav se imate se raje kot prej. Ja hudiča, kaj ste prej počeli? Živeli za brezveze skupaj? Al ste vedeli, da vas mora prevarat, da bo potem bolje al kako? Kako vas nekdo lahko tako prizadane, da ti potepta tisto vero v zaupanje, spoštovanje, ljubezen, ti pa čez leto, dve to odpustiš? Res nisem pristaš nastavljanja ne levega in ne desnega lica, partnerja pač ne bi bila več.

Tega v solzah in peče me vest ne kupim, to samo odgovornost za nadaljevanje zveze preloži na prevaranega. Da ti naslednjič ne bo očital.
Ala vam vera, da ste mirne ob vsaki njegovi naslednji pijanki. Ne vem zakaj kifeljci ob alkotu ne dajejo popusta, sam pike.

V kolikor ga imaš zares rada se resno pogovori z njim, da boš odšla v kolikor se varanje ponovi. Če bo začutil, da nisi zadosti odločna te bo varal še naprej. Moje mnenje pa je, da si vsakdo , še sploh pa tisti, ki ga resnično imamo radi in tudi zaradi otrok zasluži novo priložnost.

Kaj si napisala. “Če bo začutil, da nisi dosti odllocna te bo varal naprej.”

U pm pa kje si se to učila. Saj budale, kot ste, treba vas je tako pohodit , da vstati ne boste mogle. Grozljivo kako si neumna.

New Report

Close