Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ali je že kdo jedel pico z ananasom? 🍍

Ali je že kdo jedel pico z ananasom? 🍍

Ali je okusna?

Ne, ananas ne sodi na pico. Včasih kot otrok, sem jedel sadne pice, kjer je bil gor tudi ananas. Že takrat mi ni bil ok.

Danes mi postane slabo ob misli, da bi bil na pici ananas. Tudi v master šefu to sezono sem zasledil enega od sodnikov, ko je razlagal, da ene stvari pač ne gredo skupaj, med drugim tudi pica in ananas.

 

Ja. Jst. Ogabna je. Stran vržen dnar.

Zelo dobra je! Zakaj mora biti pa vse samo klasika.

Havajska pica ni dobra. Morda, če se jo navadiš, a meni ananas paše le v sadni kupi.

Enkrat menda, še kot otrok v Kora baru…neka “sadna pica”…samo tisto ni bla pica…je blo kr neki…

Dolga leta nazaj. Nekje blizu RTV, se mi zdi. Ogabno, pa obožujem ananas.

Ja, temu se je reklo vcasih sadna pica. Meni ni bila dobra, ima pa vsak svoj okus.

Smo šli nekoč na pico v Rdovljici, cela družina, vsak je naročil svojo, moj sin se je odločil, da naroči havajsko. Bila je zares zanič, zato mu je vsak dal kos svoje pice, da ni bil lačen, tiste z ananasom je pa ostalo tričetrt. Zares vržen denar stran.

Odlična, sicer doma narejena.

ananas na pici to je topel ananas….nareži na koščke in ga daj v MV za 30-50 sek, poskusi, če ti je všeč. meni ogabno.

Ananas mora biti mrzel ali vsaj do tropske temperature v tropskem ambientu (sem ga jedel direktno na plaži na Tajskem otoku in v Braziliji). Ananas več kot 50 stopinj je nsgnusen.

Čeprav je zadnjič edenn od Masterchefov rekel, da ananas ne sodj na pizzo ali k mesu,…da je to nekakšen greh je meni prav slasten.Na pikniku kolobarje ananasa pečem na žaru, dodam ga piščančjim ražnjičem in ga jem na pizzi.Večkrat si prav pizzo Hawaii naročim….

New Report

Close