Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ali kdaj……….

Ali kdaj……….

…………mislite na drugo osebo,medtem ko seksate s partnerjem?
Meni se to zadnje čase full dogaja.Kar naprej imam pred očmi ljubico.
Sp

Dobro jutro…v temle lepem romantičnem jutru, ko se soncek dviga in je vse lepo okoli mene, ko me vleče tja na smučanje…in ko sem še vsa nežna in ranjena, pa res ne morem replicirati telih tvojih besed. Dobro jutro dragi Sprevržko, kje siii???
cmoka na lička;)

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ja sem bil en cajt tu,pol pa se je nekaj zgodilo..lepega!
lepa si
Sp

Si pa skrivnosten, okej uživaj v tem lepem, saj si mislim kaj je in se beremo ko bo čas, danes bolj malo…Lep dan in cmoka na lička…pa-pa

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Razbojnička pomlad daje ali pa tudi kaj lepega tako ko tebe, jaz pa odhajam popoldne na lepše in upam, da ko se vrnem me bo razganjalo kot vaju!!!

Vsej naši klapci pa želim lep dan in bodite maškarce, vsaj danes, ko se to spodobi!

Cmoka na lička in pa-pa

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Sovražim pusta,ne pa moje ljubice(ki ni pust in je čisto realna!)
rad te imam ljubica!
Sp

Ej prej veselje, zdaj jeza…in tole si tako napisal, da moram namigniti, da jaz nisem ta ljubica, saj ne vem ali na žalost ali na srečo. Sprevržko uživaj s vojo ljubico in poglej me, vidiš ko ti mežikam tam skozi okno in te moji žarki božajo..pa-pa

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

he he he, vse se vidi, vse se cuti,… le dojemati včasih se je težko, ampak treba :))) Mislim…, včasih smo prav preresni ;))
Pa kaj, dajmo se.. juju juhuhu… mene pa pomlad že vlači :))) Grem zdaj na SončKa :)))

Ampak kaj bi mi brez sončka…vsi drvimo ven, da nas boža, da nam je lepo in toplo…, Ja svet je lep, vse diši že po pomladi…, ni čudno, da nas meče…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Mislim tisto na SončKa…me pa na nekaj spominja, si pa lump veš in kdaj greva pit najino kavo????? Cmoka, kam pa, ja na lička ne…..Ali čutiš????

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

nikoli, ni cajta sploh na karkoli/kogarkoli mislit ;))))

Helči!
dobi si ljubimca…khm,npr.: mene :-)?’

hm, bom premislila čez teden, ko ne bom zasedena z mojim sexologom! :))

no, skor sem že suha in skor lohk že grem.

čauči, nočko

ne pozabi, da te že žena zmatra do konca, da mora potem ljubica k drugemu, ce te pa se Helci dobi v roke, potem pa drugi mesec ni nič inetrneta ker se tipkat ne boš mogel več

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

hmmm, ti si pa res nekej čudnega vidla snoči … si sigurna, da si vidla tudi mene :))))

papa

New Report

Close