Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ali kdaj oblečete tudi partnerjeva oblačila?

Ali kdaj oblečete tudi partnerjeva oblačila?

Torej, ali kdaj oblečete oblačila od partnerja/ partnerke?

Sem pozimi parkrat oblekla njegov termoflis, pa mu je bilo kar nekam čudno.

☺😂☺

Kdaj na dopustu oblečem njegovo majico, ker mi je kot oblekca 😃

Jaz se rad oblečem v cunje moje partnerke, ko jo ni doma. Imam srečo, da imava enake velikosti cunj in čevljev. V tem neizmerno uživam.

Odgovor na objavo uporabnika
Brez, 22.08.2022 ob 08:29

Jaz se rad oblečem v cunje moje partnerke, ko jo ni doma. Imam srečo, da imava enake velikosti cunj in čevljev. V tem neizmerno uživam.

 

Boh se te usmili, ti pa si miniatura!

Itak zjutraj njegovo srajco za po stanovanju. Ko je zima pa njegov pulover, kateri mi ke 2x prevelik ampak noro udoben za na kaucu.

Odgovor na objavo uporabnika
qu qu lele, 22.08.2022 ob 09:04

 

Boh se te usmili, ti pa si miniatura!

Ni nujno, mogoče je pa partnerka ogromna 😂

Ni sicer partner, se pa dobivava in kadar prespim pri njem, ponavadi spim v njegovi majici. Mi je pa to on ponudil, nisem kar sama od sebe vzela.

Čevlje tudi? Pol so pa žulji 😂🤣😂☺☺☺☺

Odgovor na objavo uporabnika
Špetirji, 22.08.2022 ob 12:13

Čevlje tudi? Pol so pa žulji 😂🤣😂☺☺☺☺

Pa Modrce pospravite 😂☺☺☺

Ne, nikoli.

Jaz mojemu včasih nastavim kaj svojega, ko greva v posteljo, pa da je potem vroče b0lj vroče tam 🙂 🙂

noseča sem vzela njegov flis, če me je zeblo zunaj pred hišo 🙂

Odgovor na objavo uporabnika
Špetirji, 22.08.2022 ob 12:14

Pa Modrce pospravite 😂☺☺☺

Ti si še premlada ne razumeš teh scen 😂🤣😂

Kaj pa potem oblečeš njenega? Ali nič ne opazi, da oblačiš njene cunje?

rad si oblecem njene spodnje hlacke ..

Odgovor na objavo uporabnika
5err, 22.08.2022 ob 13:55

Kaj pa potem oblečeš njenega? Ali nič ne opazi, da oblačiš njene cunje?

Ful rad imam njene najlonke, pajkice, spodnje majice, tangice, ….. obujem tudi njene čevlje s petko, balerinke, visoke škornje, …. ni važno, samo da je njeno. Enkrat me je skoraj dobila, ko sem imel oblečene njene najlonke in svetleče pajkice. Sem komaj dovolj hitro eno trenerko in štunfe gor navlekel.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Brez, 22.08.2022 ob 16:41

Ful rad imam njene najlonke, pajkice, spodnje majice, tangice, ….. obujem tudi njene čevlje s petko, balerinke, visoke škornje, …. ni važno, samo da je njeno. Enkrat me je skoraj dobila, ko sem imel oblečene njene najlonke in svetleče pajkice. Sem komaj dovolj hitro eno trenerko in štunfe gor navlekel.

 

OJej, pa saj to ne moreš verjet. In potem se tak sprehajaš po stanovanju in si sam sebi všeč.

Odgovor na objavo uporabnika
5ra186, 22.08.2022 ob 21:07

OJej, pa saj to ne moreš verjet. In potem se tak sprehajaš po stanovanju in si sam sebi všeč.

A ne vidite, da en trola?

Odgovor na objavo uporabnika
Ma daj, 22.08.2022 ob 22:08

A ne vidite, da en trola?

Pomoje pa ne! 😂😂

Ja, se zgodi kdaj, sploh v kakih situacijah, npr. v kakih planinah ali pa po delu, ko si usran ali premočen in nimam rezervnih oblačil, moj pa ima pol omare v avtu. Njegove hlače so mi pa itak že skoraj prav v riti, tolk mi je zrasla 🙂

Sem nekoč ženi zatržil zakaj ne nosi več tangic. Vsaj doma, za lušt. Je rekla, da je slamo iz glave spucala nekje pri 28-ih. Sem težil naprej. Pa je rekla ok, če jih boš vsaj en dan ti mel na seb. Sem jih oblekel eno soboto in glajzal po bajti kakšne pol ure.

Nism nikol več težil.

Odgovor na objavo uporabnika
Pferdo, 22.08.2022 ob 23:15

Sem nekoč ženi zatržil zakaj ne nosi več tangic. Vsaj doma, za lušt. Je rekla, da je slamo iz glave spucala nekje pri 28-ih. Sem težil naprej. Pa je rekla ok, če jih boš vsaj en dan ti mel na seb. Sem jih oblekel eno soboto in glajzal po bajti kakšne pol ure.

Nism nikol več težil.

Moja in jaz pa imava rada tangice, brazilke, ….

 

Moj tudi rad moške tangice nosi….

hmmm, kako pa vidva zgledata, če so tebi njena oblačila in obutev prav?

New Report

Close