Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Ali kdaj oblečete tudi partnerjeva oblačila?

Ali kdaj oblečete tudi partnerjeva oblačila?

Odgovor na objavo uporabnika
-misst-, 23.08.2022 ob 09:43

Odgovor na objavo uporabnika
Brez, 22.08.2022 ob 16:41

Odgovor na objavo uporabnika
5err, 22.08.2022 ob 13:55

Odgovor na objavo uporabnika
Brez, 22.08.2022 ob 08:29

Jaz se rad oblečem v cunje moje partnerke, ko jo ni doma. Imam srečo, da imava enake velikosti cunj in čevljev. V tem neizmerno uživam.

Kaj pa potem oblečeš njenega? Ali nič ne opazi, da oblačiš njene cunje?

Ful rad imam njene najlonke, pajkice, spodnje majice, tangice, ….. obujem tudi njene čevlje s petko, balerinke, visoke škornje, …. ni važno, samo da je njeno. Enkrat me je skoraj dobila, ko sem imel oblečene njene najlonke in svetleče pajkice. Sem komaj dovolj hitro eno trenerko in štunfe gor navlekel.

 

hmmm, kako pa vidva zgledata, če so tebi njena oblačila in obutev prav?

Ona ima konfekcijsko velikost 38-40 in št. noge 39, tako da zelo enako kot jaz.

 

Oblečeš tudi tangice? Naredi selfi in ga objavi. Potem pošlji sliko World Press Photo.Prva nagrada ti je zagotovljena.

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
Brez, 23.08.2022 ob 12:06

Ona ima konfekcijsko velikost 38-40 in št. noge 39, tako da zelo enako kot jaz.

 

Moški s številko noge 39? 😂

Seveda, zakaj pa ne. Danes je itak veliko oblačil unisex. Moj včasih vzame moje dolge pajkice za na kolo, jaz njegov termoflis, ko grem ven na teraso kadit. Nevem pa kaj bi naredila, da bi ga dobila v mojih najlonkah.

Evo moj isto ene moje dolge za kolesarit. Sva šla prav ene primerno št. samo za ta namen kupit, ker so precej cenejše od strogo namenskih. Ima pa še ene moje, sicer zgrešen nakup, ker so mi prevelike, njemu so pa prav. So pa črne z nekim nevtralnim vzorčkom, iz spandexa malo nad koleni. Nimam nič proti, če jih obleče. Jaz občasno kakšno njegovo jakno, telovnik, bundo.

Midva pa nič ne mešava. Sva preveč različna po velikostih.

Kdaj si se nazadnje oblekel v cunje svoje partnerke? Jaz jih raje samo po rokah vlačim, od hlačk, najlonk, sexy pajkic, čevljev, ….. samo, da je žensko.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Partizanko, 26.08.2022 ob 21:23

Kdaj si se nazadnje oblekel v cunje svoje partnerke? Jaz jih raje samo po rokah vlačim, od hlačk, najlonk, sexy pajkic, čevljev, ….. samo, da je žensko.

 

Sem včeraj, celo dopoldne. Tangice, črne tanke najlonke, fake usnjena minica in potem še pajkice, balerinke in salonarje s petko, za kratek čas sem si dal gor še njene škornje čez kolena, te najbolj obožujem.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Brez, 27.08.2022 ob 08:12

Sem včeraj, celo dopoldne. Tangice, črne tanke najlonke, fake usnjena minica in potem še pajkice, balerinke in salonarje s petko, za kratek čas sem si dal gor še njene škornje čez kolena, te najbolj obožujem.

 

Ti pa si kaliber. Jaz raje druge ženske gledam, ki so tako oblečene.

 

Hahaha, dostkrat.

Tud zdej polet njegove majce 😀

Niti njemu, niti men ni nič čudn.

Odgovor na objavo uporabnika
Pferdo, 22.08.2022 ob 23:15

Sem nekoč ženi zatržil zakaj ne nosi več tangic. Vsaj doma, za lušt. Je rekla, da je slamo iz glave spucala nekje pri 28-ih. Sem težil naprej. Pa je rekla ok, če jih boš vsaj en dan ti mel na seb. Sem jih oblekel eno soboto in glajzal po bajti kakšne pol ure.

Nism nikol več težil.

Pferdo. Odlično.  Njen komentar o slami. Ga bom kdaj ponucala :). Pa seveda tvoj poskus :). Sem se prav nasmejala ob tvojem zapisu :).

 

Aja, še odgovor avtorici: ja, sem že imela njegovo jakno, flis. Gat pa ne nosim njegovih :).

Jaz kakšen njegov pulover, termoflis, majico, on pa moje črne pajkice za na kolo pod kolesarske hlače, ko je malo bolj hladno.

Moj samo moje črne pajkice za na kolo, pa še to občasno. Večkrat jaz kakšen njegov termoflis, ko grem ven kadit.

Moje bombažne žabe mu prav pridejo, ko gre kolesarit. Zdaj, ko je mraz. Meni so sicer prevelike, njemu so pa prav. Jaz od njega le kakšno majico ali pulover.

Odgovor na objavo uporabnika
Ma daj, 22.08.2022 ob 22:08

Odgovor na objavo uporabnika
5ra186, 22.08.2022 ob 21:07

OJej, pa saj to ne moreš verjet. In potem se tak sprehajaš po stanovanju in si sam sebi všeč.

A ne vidite, da en trola?

    Ni nujno, lahko je tranvestit pa zena se ne ve.

New Report

Close