Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ali naj objavim slike svojega prvega nečaka?

Ali naj objavim slike svojega prvega nečaka?

Pred kratkim sem postala teta. Nečaka nisem še niti videla, pa že razmišljam o delitvi fotk z njim. Vsa sem vzhičena. Tako rada bi se skupaj slikala z nečakom in objavila na IG, a se sprašujem, če je to sploh na mestu. Ali bi vas to zmotilo na mestu njegovih staršev?

Ne objavljaj otrok.

Absolutno ne delaj tega. Ni samo dokaz, da si kičasta in histerična, ampak tudi, da grobo posegaš v zasebnost drugih.
Pa kaj imate biti evforični? Ena sama gluma in cirkus. Tam, kjer je največja galama, je najmanj kvalitete.

najpreje objavi svojo sliko, ko si gola, potem pa razmišljaj ali lahko objaviš sliko koga drugega.
Ko smo imeli kakšne službene dogodke, je bil eden obseden s slikanjem prisotnih. Sem mu prepovedal, da slika mene . Je bil ves začuden, če mislim, da mi bo s sliko ukradel dušo – sem mu rekel, da naj mi da za vsak posnetek mene plača 500€ — sicer ni dojel, me pa ni slikal ☺

Vprašaj  nečaka a

Danes pa bi ja že morala vedeti, da se slik otrok pač ne objavlja!

Če ta tema ni provokacija, nam res ni več pomoči…

Ti jo kar objavi. Ta obsedenost z zasebnostjo je ze prav komicna, ko o vas vejo vse, vsi od vase banke do Googla in vsi vmes. Kako tvoj novi necak izgleda, bom pa itak cez eno minuto pozabila. Information overload.

Tudi kot mama ne bi imela nič proti, če se slikaš z njim in sliko objavila + pod pogojem, da je slikan v hrbet, da se obraz ne vidi.

 

Najboljš da jim v javnosti čez obraz nataknete maske, ker boh varij, da bi kdo videl obraz vašega otroka. Jih lahko zli duh poje, a ne.

Madoniš no. Ti objavljaj sebe v kerih koliko pozah želiš. Brez dovoljenja staršev pa otrok, ki niso tvoji, nimaš kaj objavljati. Ne pidpuram objav niti staršev. So prava vaba za huligane, ki bi se radi igrajčkali z njimi.

Odgovor na objavo uporabnika
psihoza, 27.04.2024 ob 20:52

Najboljš da jim v javnosti čez obraz nataknete maske, ker boh varij, da bi kdo videl obraz vašega otroka. Jih lahko zli duh poje, a ne.


Ne bodi no tako plehka.
Kaj pa imaš ti zaeno zadovoljstvo, če drugi vidijo tvoj fris?
Kaj ima avtorica zaene zasluge pri rojstvu otroka? Da sama cvili in se afna z dojenčkom, ki ni nič kriv, da ima s fotkanjem obsedeno žlahto.  Komu bo fotka sploh namenjena? Kot da je komu kaj mar za rojstvo otroka, ki ga ne poznajo.
Prodajanje lastne neumnosti za par srčkov in kičastih komentarjev. Joooooj, kako je srrrrčkan….
krave

Odgovor na objavo uporabnika
kar daj, 27.04.2024 ob 20:37

Ti jo kar objavi. Ta obsedenost z zasebnostjo je ze prav komicna, ko o vas vejo vse, vsi od vase banke do Googla in vsi vmes. Kako tvoj novi necak izgleda, bom pa itak cez eno minuto pozabila. Information overload.

Narod je nagnjen k temu, da gre od ene skrajnosti v drugo. Pred 10 leti so vsi ponorelo objavljali vse fotke od napol nagih otrok do čisto vsega, vsakih 10 min so objavljali nove zadeve, potem se je pa razpaslo, kako je to grozno, kako vsepovsod prežijo pedofili na vaše mulce, in se je čez noč vse spremenilo v drugo skrajnost. Niti slučajno objavit fotko enega zgubanega dojenčka, ki bo že čez 3 mesece izgledal čisto drugače. Res prevratniška misel, da ti pade na pamet objavit sliko z nečakom novorojencem.

Odgovor na objavo uporabnika
ajajaj, 27.04.2024 ob 22:45

Narod je nagnjen k temu, da gre od ene skrajnosti v drugo. Pred 10 leti so vsi ponorelo objavljali vse fotke od napol nagih otrok do čisto vsega, vsakih 10 min so objavljali nove zadeve, potem se je pa razpaslo, kako je to grozno, kako vsepovsod prežijo pedofili na vaše mulce, in se je čez noč vse spremenilo v drugo skrajnost. Niti slučajno objavit fotko enega zgubanega dojenčka, ki bo že čez 3 mesece izgledal čisto drugače. Res prevratniška misel, da ti pade na pamet objavit sliko z nečakom novorojencem.

Prevratniška ne, bedasta pa maksimalno.
kako ne razumete? Saj ne gre za to, da bo otroka nekdo prepoznal na cesti. Je pa neumestno s to kičasto fotko posredno sporočati sorodstvena razmerja, imena in še kup podatkov, če nič drugega, vsaj nadlegovanje z reklamami za opremo otrok, igrače, cunje, pa kozmetiko, prehranska dopolnila…

kratka pamet instagram obsedenk

Zakaj bi jih objavila?

V samo 2 mio Sloveniji? Ne, ne bi slikala.

Absolutno NE!

To se pač vpraša starše za dovoljenje, ne neke tujce. Brez dovoljenja staršev nimaš kaj objavljati slik. V bistvu to velja za vse, ne samo za otroke. Ne objavljaš slik ljudi, kateri ti niso tega dovolili.

Odgovor na objavo uporabnika
Toblerone, 27.04.2024 ob 23:12

Prevratniška ne, bedasta pa maksimalno.
kako ne razumete? Saj ne gre za to, da bo otroka nekdo prepoznal na cesti. Je pa neumestno s to kičasto fotko posredno sporočati sorodstvena razmerja, imena in še kup podatkov, če nič drugega, vsaj nadlegovanje z reklamami za opremo otrok, igrače, cunje, pa kozmetiko, prehranska dopolnila…

kratka pamet instagram obsedenk

Zakaj bi bila kičasta fotka, če se teta slika z nečakom?? A to je kičasto samo po sebi? Ja, na eni strani so obsedenke z instagramom, na drugi pa obsedenci vsakega fotkanja in objavljanja le-teh.  Reklame za otroške zadeve, praviš? To bo dobila takoj, ko bo na spletu gledala za kakšnim darilom za otroka, kar zagotovo bo. A ti nič ne guglaš za karkoli na spletu?

Skratka obsedenci so tako tisti, ki čisto vsako sranje objavljajo (jih skoraj ni več) kot tisti, ki so strogo proti čisto vsaki objavi (jih je zadnje čase ogromno). Kot rečeno, ne najdete neke srednje mere. Vse mora biti skrajnost.

Odgovor na objavo uporabnika
ajajaj, 28.04.2024 ob 08:30

Zakaj bi bila kičasta fotka, če se teta slika z nečakom?? A to je kičasto samo po sebi? Ja, na eni strani so obsedenke z instagramom, na drugi pa obsedenci vsakega fotkanja in objavljanja le-teh.  Reklame za otroške zadeve, praviš? To bo dobila takoj, ko bo na spletu gledala za kakšnim darilom za otroka, kar zagotovo bo. A ti nič ne guglaš za karkoli na spletu?

Skratka obsedenci so tako tisti, ki čisto vsako sranje objavljajo (jih skoraj ni več) kot tisti, ki so strogo proti čisto vsaki objavi (jih je zadnje čase ogromno). Kot rečeno, ne najdete neke srednje mere. Vse mora biti skrajnost.

Ja, to je kičasto- kot navada. Bodimo si iskreni- komu je taka fotka zanimiva razen nam samim? Nikomur. Torej si jo naredimo zase, ne pa za hordo neznancev. Nabiranje komentarjev je prav tako  kičasta navada. Kot da živimo za druge, namesto zase.

Odgovor na objavo uporabnika
Toblerone, 28.04.2024 ob 08:38

Ja, to je kičasto- kot navada. Bodimo si iskreni- komu je taka fotka zanimiva razen nam samim? Nikomur. Torej si jo naredimo zase, ne pa za hordo neznancev. Nabiranje komentarjev je prav tako  kičasta navada. Kot da živimo za druge, namesto zase.

Kdo pa pravi, da moraš objavljat za neznance? A ni možnosti objave samo za tvoje najbližje prijatelje?In ne vem, zakaj fotka ne bi bila zanimiva tudi tvojim prijateljem?

Slikaj se, naredi 20 posnetkov, daj jih razviti v fizične slike in jih shrani v album, album kot predmet!

New Report

Close