Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ali povedati možu ljubice mojega moža

Ali povedati možu ljubice mojega moža

pa saj ni to tema !!! dekle razočarano , še enkrat preberi ! ali povedat možu od ljubice , hahhahahahhaa

Moraš? A stoji z naperjeno pištolo za tabo?[/quote]

??? mesas ti – kdo pa bo kuhal in pucal doma ce in ko njega ni, kdo bo cuval otroke? Nekdo to MORA, razen ce nismo pri ciganih in imamo doma stanje kot bi padla bomba.
Ene stvari se v normalnih druzinskih odnosih MORAJO naredit.

Spolne bolezni se prenašajo s seksom, ne pa s pucanjem in kuhanjem. Torej bi morala z njim kdaj seksat, ne pa samo pucat in kuhat. Mogoče si potem niti ne bi iskal ljubice.[/quote]

To je samo kliše.

Spolne bolezni se prenašajo s seksom, ne pa s pucanjem in kuhanjem. Torej bi morala z njim kdaj seksat, ne pa samo pucat in kuhat. Mogoče si potem niti ne bi iskal ljubice.[/quote]

To je samo kliše.[/quote]

Večjo asico imajo doma v postelji, bolj se hočejo postavit naokoli, ker si nabildajo samozavest.
Revčki s slabim seksom doma pa ne varajo.

pa saj ni to tema !!! dekle razočarano , še enkrat preberi ! ali povedat možu od ljubice , hahhahahahhaa[/quote]

Kaj pa če bi ti še 1x prebrala. Povedati ali ne povedati je tema in jaz sem odgovorila, da v kolikor bi za nekoga vedela, da vara bi to tudi povedala. Česa ne razumeš? Mogoče ne razumeš tega, da lahko nekje nekdo razmišlja drugače kot ti sama in v tem ni nič narobe?
Sicer nepomembno pa vendarle….nisem razočarano dekle ampak vesela ženska, ki se je dolga leta nazaj rešila prevaranta.

Je pa zelo zanimiva reakcija kar velikega števila uporabnikov zgoraj. Vas je postalo strah? :)))

reva zafustrurana !

zdaj ga bo nasrkala, ko bo mož izvedel in jo steral
kaj pa varajo babnice

Če bi se meni to zgodilo, sigurno ne bi bila tiho. mož bi bil pa po hitrem postopku bivši.

Varajo samo slabiči…ker tisti, ki imajo jaca, ti tak v obraz povedo, da to tak več ne gre in stvari razrešijo, preden pride do nepotrebnih zapletov.

Prav je, da poveš možu, da ga žena vara. Je pa res mal čudno, ker gre to za neko tretjo osebo, ki jo ne poznaš.

V primeru, ko pa veš, da tvojega prijatelja ali prijateljico vara partner, pa se mi zdi povsem prav da mu to poveš. Saj vem, da tisto, kar ne veš, ne boli. Sam, da pa tvoj prijatelj npr. zve po nekaj letih, da ga partner ves ta čas vara ni da si ti to vedel, pa po sreči še vsi ostali, in mu tega nisi povedal…žal se kaj takega največkrat zgodi v takšnih situacijah.

Bodite iskreni do sebe in svojih najbližjih, ljubit se in ne varajte…varajo slabiči 🙂

vpila bi in se blamirala !! čestitke !

Enako bi jaz lahko rekla, da so prevarani samo slabici, ki si zatiskajo oci pred tezvami in jih ne resijo v startu, ampak se sprijaznijo s situacijo dokler ne poci.
Za varanje sta najveckrat kriva oba partnerja! In tisti kliseji “on je kurbir, ona ni nic kriva” so samo slaba tolazba!

Ne podpiram varanja! Mislim, da bi oba partnerja morala biti tako odprta in iskrena sama so sebe in do partnerja, da jima ne bi bilo nic problem povedati partnerju in razresiti nesoglasja, dileme, potrebe… Ampak ljudje smo ena cudna bitja, ko marsikaj niti ne vidimo, nocemo videti ali pa se ko vidimo, nimamo jajc, da bi se s partnerjem iskreno pogovorili brez obtozevanj in uzaljenosti.
Skratka, ena iskrena komunikacija, spostovanje in toleranca je tist, kar vzdrzuje zakon in preprecuje varanje.

Enako bi jaz lahko rekla, da so prevarani samo slabici, ki si zatiskajo oci pred tezvami in jih ne resijo v startu, ampak se sprijaznijo s situacijo dokler ne poci.
Za varanje sta najveckrat kriva oba partnerja! In tisti kliseji “on je kurbir, ona ni nic kriva” so samo slaba tolazba!

.[/quote]

?
Sploh ni receno, da so tam kjer se vara bilokaksni problemi v odnosih!
Midva sva imela idealen zakon in vezo, vsaki dan pogovori o vsem, seksualno razturala, dosti izletov, smeha, zezanja, res idealno. Skregala tudi, se hitro pobotala, bilo se lepse.
Pa me je varal.
Ne, nisva imela problemov.
Samo dobro se je naucil seksat pa je hotel se komu drugemu pokazat. Ko sem ga dobila v roke je bil seksualna nula in imel pred menoj tri punce in probleme z orgazmi med seksom. Pri meni je komaj okusil dober seks, potem pa je rabil potrditev. Zelo labilen karakter torej, brez samozavesti, za kar pa so krivi starsi, oce ga je pretepal.

Enako bi jaz lahko rekla, da so prevarani samo slabici, ki si zatiskajo oci pred tezvami in jih ne resijo v startu, ampak se sprijaznijo s situacijo dokler ne poci.
Za varanje sta najveckrat kriva oba partnerja! In tisti kliseji “on je kurbir, ona ni nic kriva” so samo slaba tolazba!

.[/quote]

?
Sploh ni receno, da so tam kjer se vara bilokaksni problemi v odnosih!
Midva sva imela idealen zakon in vezo, vsaki dan pogovori o vsem, seksualno razturala, dosti izletov, smeha, zezanja, res idealno. Skregala tudi, se hitro pobotala, bilo se lepse.
Pa me je varal.
Ne, nisva imela problemov.
Samo dobro se je naucil seksat pa je hotel se komu drugemu pokazat. Ko sem ga dobila v roke je bil seksualna nula in imel pred menoj tri punce in probleme z orgazmi med seksom. Pri meni je komaj okusil dober seks, potem pa je rabil potrditev. Zelo labilen karakter torej, brez samozavesti, za kar pa so krivi starsi, oce ga je pretepal.[/quote]

Ne razumi tega kot osebni napad, ker ni 🙂
Torej vajini pogovori le niso bili tako iskreni, razen če ti je odkrito povedal , da bi rad vse kar se je naučil, sprobal še drugje…zame je še vedno slabič!!!
Jaz tudi nisem imela srečno otroštvo, pa zato ne seksam vse naokrog…najbolj bedni izgovori/zagovori. Saj veste kaj ločuje človeka, od drugih bitij – RAZUM.

Toleranca do varanja bi morala biti nična. Ni izgovorov!

Kot sem že zapisala:”Prav je, da poveš možu, da ga žena vara. Je pa res mal čudno, ker gre to za neko tretjo osebo, ki jo ne poznaš.”

Brez debate bi ga poklicala. Najprej premlatila doma moža, potem podržačico in šla na pir in čik.

Za varanje ni opravičila!!!

VEDNO IMA TEŽAVE TISTI, KI VARA IN NIKOLI TISTI, KI JE PREVARAN

Razne floskule, da doma ni bilo tega in onega, je pa samo prazno opravičevanje in nesprejemanje odgovornosti.

Res pa je, da nas težko otroštvo zaznamuje in posledice nosimo celo življenje s sabo.

[/quote]

bullshit

za slab odnos sta kriva oba partnerja

za varanje pa vedno samo tisti, ki vara. slaba veza ni opravičilo za varanje.
to je kot da bi rekel, da lahko greš krast v gostilno, ker doma kosilo ni bilo skuhano.

lahko pa imaš super vezo, pa te partner vseeno vara, ker tak kurbir pač je.

[/quote]

Točno tako, in zelo prikladen izgovor prevaranih žensk, da jim ni treba naredit nič in še naprej špilajo happy family. Tista zgoraj, ki pravi da se vara samo tam , kjer je doma kaj narobe ali manjka….ojoj, ženska…..upam da te ne bo kdaj u iber usekalo po glavi. Kje pa živiš ljuba duša?

vpila bi in se blamirala !! čestitke ![/quote]

kaj delajo ljudje, ki se ločujejo zaenkrat ne vem. tudi kaj bi zares naredila (če) ne morem vedeti, kajne?
Tvoje razumevanje zapisanega pa tudi precej šepa. Nikjer nisem pisala o vpitju. Da bi se blamirala? Lahko da. Ampak mislim, da se v tem primeru blamirata predvsem tista dva, ki varata. A ne? A sta onadva zgolj frajerja?

Marinka itak da imaš pravico do protiakcije, oziroma do reakcije, kje pa piše ali je normalno, da na situacije odreagiraš pod predpisi, v smislu: prvo se nasmeješ, potem v miru pogovoriš in dogovoriš?
Imaš pravico do jeze, užaljenosti, besa, zahtevat obrazložitev sploh kar se tiče varnega seksa in če sta tudi za oralo uporabljala kondome ter tako dalje.

Revni v duši so tisti ki varajo in pomanjkanje seksa doma nima nobene, prav nobene veze s tem, če bo kdo varal ali ne. Ker to bi pomenilo, da vsi katerih partnerji so bili kdaj bolani več kot teden dni, MORAJO varat, pa ni temu tako.
Eni pač rabijo tovrstno bildanje ega, ker jim primanjkuje samozavesti.

Izgovor da je varanje posledica slabega odnosa doma, je smešen. Če imaš doma slab odnos, se trudiš. Če ne gre, greš stran. Nihče nikogar ne sili, da ostaja v slabem odnosu.
Ob varanju se tudi doma odnosi ne izboljšajo, tako da…

Ne, ob varanju se odnosi doma ne izboljsajo. Ali pa tudi. Smo ze brali, da se zenske, ki varajo svoje moze, potem doma pocutijo veliko bolje in imajo z ozem boljsi odnos, vec potrpljenja, boljsi seks…

In kar ne dobis doma, poisces drugje. Pa ne samo seks. Pa ne zagovarjam takega nacina zadovoljevanja svojih potreb, vsak bi moral biti toliko zavesten, da bi se o svojih pomanjkanjih pogovoril s partnerjem. A kaj, ko ponavadi tak pogovor temelji na obtozevanju partnerja in ne pripelje do resitve, ampak iz uzaljenosti potem se prej v iskanje zadovoljitve drugje in varanje.

Za dober partnerski odnos morata biti oba iskrena, odprta in sposobna spostovanja sebe in partnerja.

bullshit

za slab odnos sta kriva oba partnerja

za varanje pa vedno samo tisti, ki vara. slaba veza ni opravičilo za varanje.
to je kot da bi rekel, da lahko greš krast v gostilno, ker doma kosilo ni bilo skuhano.

lahko pa imaš super vezo, pa te partner vseeno vara, ker tak kurbir pač je.[/quote][/quote]

Ja, namesto da bi resil problem kuhanja kosila doma, gres v gostilno jest – ali pa k mami, tasci… (zakaj krast, ce lahko lepo placas?)

Grem stavit, da rdeča strela vara ali pa je varala v preteklosti. No če pa še ni, pa še bo. Saj ima pogled na varanje prirejen čisto posvoje in išče opravičila in razlage, čeprav tega ni.

Takoj se vidi, kam pes taco moli.

bullshit

za slab odnos sta kriva oba partnerja

za varanje pa vedno samo tisti, ki vara. slaba veza ni opravičilo za varanje.
to je kot da bi rekel, da lahko greš krast v gostilno, ker doma kosilo ni bilo skuhano.

lahko pa imaš super vezo, pa te partner vseeno vara, ker tak kurbir pač je.[/quote][/quote]

Vidim, da imate eni konkretne težave s citiranjem…ker tole kar je gor napisano niso moje besede, ampak od rdeče strele. Tle so moje besede:
Citiram:
sraka7
Toleranca do varanja bi morala biti nična. Ni izgovorov!

hahaha 🙂

Mogoce res… Nikoli ne ves…
Mogoce pa je bila prevarana… Nikoli ne ves…

Opravicila in razlage pa ne isce, samo pokazati zeli, kje delamo ljudje napake. Morda se kdo kaj nauci in se ga prime, mogoce pa tudi ne… Nikoli ne ves…

New Report

Close