Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ali povedati možu ljubice mojega moža

Ali povedati možu ljubice mojega moža

S to dilemo sem se tudi sama srečala. Naj pokličem moža ženske, s katero me mož vara? No pa me je prehitel in me on poklical.


In kako se je vse skupaj odvilo, oz. se odvija?

Res ste zmatrani!

Varanje ostaja aktualno tudi v novem letu.

Odnos se ne rešuje tako, da skačeš čez plot! Za varanje ni nikoli izgovora, ki bi uperil prst v svojega zakonca ali partnerja. Varanje je odras sebičnosti, egoizma in neželje reševati temeljni odnos.
S tem, da vem, da je veliko takšnih, ki “ljubi” tudi vara, čeprav partnerja ali zakoncane bi zapustili.

Pravijo, da je poštenost na mestu. Mogoče tudi v avtoričinem primeru, čeprav je varanje nemoralna stvar, četudi smo samo na strani osebe, ki ima vezanega ljubimca/ljubimko, sami pa nismo vezani.

Ena boljših kolegic je imela ljubimca, ki ji je dve leti obljubljal, da bo pustil punco. Ker ji je po dveh letih prekipelo, jo je poklicala sama in ji iskreno povedala, da sta skupaj dve leti in da jo zanima kako je z njunim odnosom, ker ji govori, da se razhajata. Sicer ni potem par mesecev govoril s to mojo kolegico, razšel pa se je s punco. PO nekaj mesecih pa sta postala s kolegico par in imata dva otroka. Zdita se mi srečna. NJej se je ta poštenost izšla. Mogoče bi drugače še danes čakala na obljube, da bo svojo punco zapustil.
Vsak pa se mora odločiti po svoje in potem tudi nositi posledice oz. vse tisto, kar iz tega nastane.


In kako se je vse skupaj odvilo, oz. se odvija?[/quote]

še onadva sta se dala dol – za nalašč

Odnos se ne rešuje tako, da skačeš čez plot! Za varanje ni nikoli izgovora, ki bi uperil prst v svojega zakonca ali partnerja. Varanje je odras sebičnosti, egoizma in neželje reševati temeljni odnos.
S tem, da vem, da je veliko takšnih, ki “ljubi” tudi vara, čeprav partnerja ali zakoncane bi zapustili.

Pravijo, da je poštenost na mestu. Mogoče tudi v avtoričinem primeru, čeprav je varanje nemoralna stvar, četudi smo samo na strani osebe, ki ima vezanega ljubimca/ljubimko, sami pa nismo vezani.

Ena boljših kolegic je imela ljubimca, ki ji je dve leti obljubljal, da bo pustil punco. Ker ji je po dveh letih prekipelo, jo je poklicala sama in ji iskreno povedala, da sta skupaj dve leti in da jo zanima kako je z njunim odnosom, ker ji govori, da se razhajata. Sicer ni potem par mesecev govoril s to mojo kolegico, razšel pa se je s punco. PO nekaj mesecih pa sta postala s kolegico par in imata dva otroka. Zdita se mi srečna. NJej se je ta poštenost izšla. Mogoče bi drugače še danes čakala na obljube, da bo svojo punco zapustil.
Vsak pa se mora odločiti po svoje in potem tudi nositi posledice oz. vse tisto, kar iz tega nastane.[/quote]
Tipičen moški slabič, ki čaka, da se ženske zmenijo, kera ga bo imela.

Če bi kdo izdal moje zaupanje, ne bi več mogla biti s takim človekom in če se s svojimi jajci ne zmore raje pogovoriti.

Kaj pa, če njen mož že ve? Ponavadi ženska ne zna tako skrivat, žene pa ste slepe…


In kako se je vse skupaj odvilo, oz. se odvija?[/quote]

Z njenim možem sva šla na pijačo, poklicala vsak svojega, naj pride tja (seveda nista vedela zakaj in ne, s kom se bosta spoznala). Midva sva se umaknila in počakala, da sta oba vstopila, takrat sva tudi midva. Kot sva se prej domenila, sva bila popolnoma tiho in verjetno sem takrat gledala najbolj prezirljivo v življenju. Ona je padla v histeričen jok, moj mož je stopil ven in počakal pred vrati, kjer me je vprašal, kaj sedaj.
Midva sva se ločila, onadva sta ostala poročena.


In kako se je vse skupaj odvilo, oz. se odvija?[/quote]

Z njenim možem sva šla na pijačo, poklicala vsak svojega, naj pride tja (seveda nista vedela zakaj in ne, s kom se bosta spoznala). Midva sva se umaknila in počakala, da sta oba vstopila, takrat sva tudi midva. Kot sva se prej domenila, sva bila popolnoma tiho in verjetno sem takrat gledala najbolj prezirljivo v življenju. Ona je padla v histeričen jok, moj mož je stopil ven in počakal pred vrati, kjer me je vprašal, kaj sedaj.
Midva sva se ločila, onadva sta ostala poročena.[/quote]
…zakon je bolj klavrn po vsem tem. Prav si naredila.

Tudi jaz sem pred dnevi izvedel, da dobra prijateljica, ki sem ji dosedaj zaupal, vara svojega moža. Na netu sem slučajno zasledil vroč posnetek, na katerem je nedvomno ona. Skoz mi je govorila, da ji družina veliko pomeni, da je to vrednota, ki je ne želi izgubiti….Sedaj pa vidim, da ni vse tako. Hudo mi je za moža in hčerko, ko bosta to izvedela. Posnetek je bil namreč zelo gledan…..očitno ji je nekdo nastavil past, saj kamera snema direktno njo in ni dvoma, kdo je na posnetku….

Naj povem njenemu možu?

dobra prijateljica, ja. raje povej da si ljubosumen ker se je natikala na drugega ti pa si gojil upe da ti bo dala vsaj malo za povohat in se slinil okoli nje. zdaj bi pa to naredil iz maščevanja.

Če je iz maščevanja, pol povej. Maščevanje je sladko, naj baba občuti, koga je zajebavala.

Možu ljubice mojega moža…sem morala dobro premisliti, kdo ga s kom sračka :)))

New Report

Close