Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ali pri + 48 še uporabljate kontracepcijo?

Ali pri + 48 še uporabljate kontracepcijo?

Odgovor na objavo uporabnika
Pravi Dzek, 25.07.2023 ob 20:02

Odgovor na objavo uporabnika
Kontra, 25.07.2023 ob 19:58

Odgovor na objavo uporabnika
se praska, 25.07.2023 ob 19:46

Se čudim, da pri teh letih še fukate. Ženske namreč.

 

Več in boljše kot kdajkoli prej 😀.

Zaščita: kondom.

Ja, verjamem. Si dozorela, torej ti je koncno dobro oz boljse. Kak pa tipu? A to kdaj pomislis? Komu na cast se mkra on zrtvoovati na najpomembnejši stvari is seksati s 45, 50 letnico namesto 25-30 letnico??

Wtf???

Ja,ker želja 25 letnic pa je,da seksa z enim ostarelim 50 letnikom 🙄 niste toliko zaželeni

Odgovor na objavo uporabnika
Vesel oče, 25.07.2023 ob 21:20

Ubogi moški, ko mora s kondomom ….

Če noče imeti (več) otrok, ga bo pač uporabljal. In ga uporablja, ker ve, da, če bom zanosila splav ne pride v poštev.
Tabletk ne bom več uporabljala, ker sem jih dovolj dolgo, tudi moje telo se mora očistiti, da mi bo še nekaj časa služilo.
Normalen, ljubeč, neegoističen moški to razume.

In zakaj misliš, da bi se morale 25 in 30 letnice žrtvovati in seksati s 50 letniki, ki rabijo 100 let, da jim vstane, imajo ohlapne mišice (najhuje je ohlapna rit) in ne zmorejo več kot 1x? Take si želijo mlade žrebce, s trdimi junaki, čvrstimi ritkami, izklesanimi telesi, ki se lahko igrajo ure in ure.

Odgovor na objavo uporabnika
Ej Pravi Dzek, 27.07.2023 ob 15:41

In zakaj misliš, da bi se morale 25 in 30 letnice žrtvovati in seksati s 50 letniki, ki rabijo 100 let, da jim vstane, imajo ohlapne mišice (najhuje je ohlapna rit) in ne zmorejo več kot 1x? Take si želijo mlade žrebce, s trdimi junaki, čvrstimi ritkami, izklesanimi telesi, ki se lahko igrajo ure in ure.

Ne samo mlade, tudi zrele ženske se ne bi branile mlajših žrebcev s trdim in pokončnim celo noč.

Katera ženska pri zdravi pameti, sploh želi imeti starega deca? Stari pridejo v poštev, samo če so sponzorji …

 

Sem 52 in že ene 5 let prakticiram metodo umika. Umika od moških 🙂  Ni bojazni, da se kaj prime, je pa res, da se moj ginekolog ne sme bat pajkov.

Odgovor na objavo uporabnika
umik, 27.07.2023 ob 17:58

Sem 52 in že ene 5 let prakticiram metodo umika. Umika od moških 🙂  Ni bojazni, da se kaj prime, je pa res, da se moj ginekolog ne sme bat pajkov.

Dobra. 😉

New Report

Close