Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Ali rabimo vojaško letalo?

Ali rabimo vojaško letalo?

Minister za obrambo kupuje italijansko, staro, rabljeno letalo. Mislim, da za 2 miljona evrov. Ali v Sloveniji sploh rabimo tako letalo?? Jaz mislim, da ne. Naj bi bilo tudi za prevoz ponesrečencev? Zanima me, kje v gorah in drugje pa ima možnost pristanka?

V sedajnih kriznih časih, ko vlada ukinja; pomoč podjetjem v kovid krizi, dodatke za pomoč in postrežbo, ranjivim ljudem. Ko ukinja dodatke za delovno aktivnost, ,.. da ljudje še bolj životarijo, si sami odločijo za nakup, nepotrebnega, predragega letala. Z letalom bodo tudi sami stroški in nenehna popravila, zaradi starosti. Italijani so najbrž nepopisno veseli, da namesto na odpad, prodajo letalo Sloveniji. Razmere z letalom Falkon so šle v pozabo?

Odgovor na objavo uporabnika
ne rabimo, 24.11.2021 ob 09:56

Minister za obrambo kupuje italijansko, staro, rabljeno letalo. Mislim, da za 2 miljona evrov. Ali v Sloveniji sploh rabimo tako letalo?? Jaz mislim, da ne. Naj bi bilo tudi za prevoz ponesrečencev? Zanima me, kje v gorah in drugje pa ima možnost pristanka?

V sedajnih kriznih časih, ko vlada ukinja; pomoč podjetjem v kovid krizi, dodatke za pomoč in postrežbo, ranjivim ljudem. Ko ukinja dodatke za delovno aktivnost, ,.. da ljudje še bolj životarijo, si sami odločijo za nakup, nepotrebnega, predragega letala. Z letalom bodo tudi sami stroški in nenehna popravila, zaradi starosti. Italijani so najbrž nepopisno veseli, da namesto na odpad, prodajo letalo Sloveniji. Razmere z letalom Falkon so šle v pozabo?

Tvoje mnenje in naše mnenje ni pomembno. Vlada in Tonin mislijo, da letalo rabimo – torej ga rabimo!

Če vlada reče, da letalo potrebujemo, potem ga pač potrebujemo. To vlado pač podpira večina poslancev v parlamentu, ki smo jih demokratično izvolili mi, državljani. Kdo je torej bolj kompetenten da odloča o takih zadevah !?

No ja, če smo pač izvolili bedake/pohlepneže za poslance – kdo nam je kriv ?

Tudi ko vplačaš v neko piramidno shemo: sam kriv, sam trpi.

In tako je tudi v politiki – ljudje volijo – in “trpijo” posledice. Ni optimalen sistem, a boljšega (menda) ne poznamo :-(.

Če se jaz lahko zapeljem en krog, rabimo. Že ki ga plačamo mi davkoplačevalci, bi nas vsaj en krog pripadal

Mislim da je v ozadju bolj to, kaj smo podpisali kot zavezo pri Nato paktu. Vem, da so določili, kakšne enote, usposobljenost in opremo moramo imeti. Nima veze, ali rabimo ali ne.

če je verjeti pilotom, je falcon menda stalno v zraku, ker na veliko razvaža organe za presaditev. Tudi po cepivo za tistega kačoljubca je šel. Domnevam, da se bo tudi to letalo uporabljalo za podobne namene.

70 miljonov

VOJAŠKO LETALO nujno rabimo, ko bo vlada padla, bomo v to letalo napokali vso to bando, ki je v trenutni vladi in jih poslali na odprto morje

Pri nas bi izgleda bili kar vsi ministri za obrambo.

Odgovor na objavo uporabnika
mentalna sirota, 24.11.2021 ob 10:01

Če vlada reče, da letalo potrebujemo, potem ga pač potrebujemo. To vlado pač podpira večina poslancev v parlamentu, ki smo jih demokratično izvolili mi, državljani. Kdo je torej bolj kompetenten da odloča o takih zadevah !?

No ja, če smo pač izvolili bedake/pohlepneže za poslance – kdo nam je kriv ?

Tudi ko vplačaš v neko piramidno shemo: sam kriv, sam trpi.

In tako je tudi v politiki – ljudje volijo – in “trpijo” posledice. Ni optimalen sistem, a boljšega (menda) ne poznamo :-(.

za ta denar in s temi moduli ne.

Ti imaš pa res poceni letala.

Hrvati bodo Francozom plačali za 12 letal krepko milijardo (ne kun) a na srečo njihove vlade nimajo debilov, ki bi se nad nakupom zgražali kot se slovenceljni.

Odgovor na objavo uporabnika
hhm, 27.11.2021 ob 14:58

Ti imaš pa res poceni letala.

Hrvati bodo Francozom plačali za 12 letal krepko milijardo (ne kun) a na srečo njihove vlade nimajo debilov, ki bi se nad nakupom zgražali kot se slovenceljni.

za avtorja

A mi imamo pa debile, ko bi se radi borbal?

a gasilci kupujejo gasilske brizgalne zato, ker imajo radi požare?

Odgovor na objavo uporabnika
hhm, 27.11.2021 ob 21:16

a gasilci kupujejo gasilske brizgalne zato, ker imajo radi požare?

Ne primerjaj to temo z gasilci.

Hahaha, bi ti rad vojno? Molt začni.

Odgovor na objavo uporabnika
PRABABI, 27.11.2021 ob 22:31

Ne primerjaj to temo z gasilci.

Hahaha, bi ti rad vojno? Molt začni.

še vedno piješ?

 

piši zjutraj, ko imaš morda le nekoliko nižjo dozo …

Odgovor na objavo uporabnika
hhm, 28.11.2021 ob 10:13

še vedno piješ?

 

piši zjutraj, ko imaš morda le nekoliko nižjo dozo …

hhm, 

jaz ne pijem!

Sodiš po sebi!?  Vem, pa že dolgo, da si ves dan pod gasom.

Pometi pred svojim pragom!

Odgovor na objavo uporabnika
PRABABI, 29.11.2021 ob 16:27

hhm, 

jaz ne pijem!

Sodiš po sebi!?  Vem, pa že dolgo, da si ves dan pod gasom.

Pometi pred svojim pragom!

od česa pa imaš potem te posledice?

Odgovor na objavo uporabnika
hhm, 29.11.2021 ob 16:58

od česa pa imaš potem te posledice?

hhm,

posledice imaš ti in za te tvoje posledice, obtožuješ druge,

Tudi drugim obešaš tvoje hlape, ne samo meni. Sprehodi se, kaj vse si tudi drugim pripisal, ne samo meni.

Sem si veliko tvojih zapisov zapisala. Še boš kaj dobil, samo vedno nisem pri volji, da grem k računalniku. V času smučarije, pa sploh ne!

Odgovor na objavo uporabnika
PRABABI, 29.11.2021 ob 18:35

hhm,

posledice imaš ti in za te tvoje posledice, obtožuješ druge,

Tudi drugim obešaš tvoje hlape, ne samo meni. Sprehodi se, kaj vse si tudi drugim pripisal, ne samo meni.

Sem si veliko tvojih zapisov zapisala. Še boš kaj dobil, samo vedno nisem pri volji, da grem k računalniku. V času smučarije, pa sploh ne!

prijetno nočno smuko ti želim.

 

pa pazi, da si ne boš zlomil noge, tale sneg danes še podnevi ni najbolj primeren, zlasti za starčke tvojih let, pa še pod vplivom opojnih substanc …

Odgovor na objavo uporabnika
hhm, 29.11.2021 ob 19:11

prijetno nočno smuko ti želim.

 

pa pazi, da si ne boš zlomil noge, tale sneg danes še podnevi ni najbolj primeren, zlasti za starčke tvojih let, pa še pod vplivom opojnih substanc …

hhm, 

ti si pa resnično en ubogi otrok.

Furt na furt blebetaš o nekih opojnih substancah. Že davnega leta 2008 si pisal o enih pijančkih, madonca od kje si pa ti doma?  Kje živiš?

Ne ne, ne bom si zlomila, sem na varnem 🙂 Zlomil si boš ti, kljub temu, da si 15 let mlajši od mene. Veš, pri 75, ko jih praznuješ letos, boš bolj malo smučal. Nadrsal, oja pa zagotovo boš! Tukaj, na MON-u. 

Sem pa preje brala, so te že zmrcvarile. Nekaj si eno učil, da ne zna prepisat, kaj šele pisat.  Ti bo dala vraga!

Moraš pisat, imaš slab penzion, napisal si: “po petnajstem ne morem več v trgovino. No, le priden bodi, da boš zaslužil še za drugo polovico meseca.

Odgovor na objavo uporabnika
PRABABI, 30.11.2021 ob 19:15

hhm, 

ti si pa resnično en ubogi otrok.

Furt na furt blebetaš o nekih opojnih substancah. Že davnega leta 2008 si pisal o enih pijančkih, madonca od kje si pa ti doma?  Kje živiš?

Ne ne, ne bom si zlomila, sem na varnem 🙂 Zlomil si boš ti, kljub temu, da si 15 let mlajši od mene. Veš, pri 75, ko jih praznuješ letos, boš bolj malo smučal. Nadrsal, oja pa zagotovo boš! Tukaj, na MON-u. 

Sem pa preje brala, so te že zmrcvarile. Nekaj si eno učil, da ne zna prepisat, kaj šele pisat.  Ti bo dala vraga!

Moraš pisat, imaš slab penzion, napisal si: “po petnajstem ne morem več v trgovino. No, le priden bodi, da boš zaslužil še za drugo polovico meseca.

morda mi bo res dala vraga,  treh črk pa le ne zna prepisar …

New Report

Close