Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ali se je katera poročila proti koncu novembra

Ali se je katera poročila proti koncu novembra

oj

Zanima me kakšno je kaj vreme takrat, ali je že sneg ali ne? Nč nisem spremljala vrem napovedi in pojma nimam kakšno bo kaj vreme. Ali mogoče katera ve? Imam problem kaj obuti in kaj obleči. Razmišljala sem da bi kar poletno obleko pa plašček gor, pa kakšne bele gležnarje ali pa škorenjce, samo jih je tako težko dobit. Ali jih je katera videla?

Res bi rada čim več nasvetov, če se je katera poročila takrat…

hvala in lp

Jutri imam pa obletnico poroke———–o me je tvoj post spomnil-HVALA
Deževalo je,kot iz škafa,pa so rekli,da to pomeni veliko otrok in denarja(50{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}so se zmotili).Sedaj pa ti še povem,da se kar pripravi in toplo se obleci,saj jaz sem za lepoto potrpela,beri skoraj zmrznila.

Oblačil in obutve za to priložnost pa mislim,da ne bo težko najti,le čas si vzemi
PONUDBE JE VEČ KOT DOVOLJ,PA SREČNO

Ja, 14.novembra v 9. mesecu nosečnosti!
je bilo kar mrzlo, vendar me je moj buši grel.

LP

Midva sva se poročila novembra, sva imela srečo z vremenom. Oblečen sem imela kostim in pripravljen plašč če bi bilo mrzlo, pa ni bilo potrebe.

Midva pa sva se poročila malo pred Božičem. Imela kostim, ampak ni bilo tako zelo mrzlo, da ne bi bilo za zdržat:))

Se poročila konec novembra. Obleko sem si sposodila v eni lušni sposojevalnici na Petkovškovem nabrežju – bila je bela “klasična”, z naramnicami. Zraven so mi dali rokavice do sredine nadlahti, plus ogromen šal plus eno tako kosmato belo ogrinjalce. Mislim pa, da se da sposoditi tudi plašč in da se lahko zmeniš na koncu glede na vreme. Čevlje sem imela zaprte ampak salonarje.

Na dan poroke je bilo eno tako srednje vreme – malo sonca malo deževalo. Niti slučajno pa me ni zeblo.

LP

Prva polovica decembra… brrr… oblečena zelo podobno kot Kbs, a brez šala. Sneg? Hej, ne spomnim se, slab spomin :o(

Lep dan!

Vladka

*********************************************************************** http://galerija.over.net/main.php/v/ustvarjanje/Vladka+K/

New Report

Close