Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Ali se še hodi v Trbiž?

Ali se še hodi v Trbiž?


MI vedno kupujemo v športni trgovini na koncu Trbiža kjer prodajajo samo Monturo. Drago, ampak kvalitetno. Seveda so to oblačila za šport predvsem plezanje in gorništvo. Specializirani za takšno ponudbo, ena od gospa govori odlično slovensko. Priporočam!

Sedaj, kaj bi tam??

Jaz bom pač šla.Ampak v Trst.Ali pa v palmanovo.

Kam v Italijo bi priporočali, da se zapeljem nakupit obleke, ki so cenejše? Pa ne me zdaj pošiljat med Kitajce v Trst ampak kam drugam.

Pri nas so malo težave s številkami, ponavadi pa tudi v izboru oblek. Tukaj preletim celo Ljubljano, Kranj in okolico, da kaj najdem.

Kdaj imajo italjani kaj razprodaj in kam se torej splača zapeljat? Konkretne destinacije, da ne bom ravno iskal po celi Severni Italiji.

Nihče pa ni zapisal, da v italjanskih trgovinah ne boste našli konfekcije večjih številk. Tja do naše 42 še morda, pa še to redko.

res ne?

kako pa so založeni z usnjenimi cunjami?
Zanima me usnjen brezrokavnik z veliko velikimi žepi. Lahko je tudi turškega porekla ☺

Odgovor na objavo uporabnika
Conbipelle, 21.09.2016 ob 05:49

Kaj je to Conbipelle?

Znamka jakne

Iščem elegantno belo … ampak res belo belo jakno !!!!!!!!

Kaj mi priporočate … Trbiž …. ali kaj drugega …. in kje .. kraj !!!!!!

Hvala Vam …….

Mojca

Od kar smo nekaj let nazaj kupovali v Italiji, potem pa popolnoma enak izdelek (obutev) najden v Sloveniji cenejši, ne hodimo več v Italijo. Če ste butasti pa hodite tja in zapravljajte še čas in gorivo, Trbiž mi je pa povsem cigansko mesto.

New Report

Close