Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Ali se vam zdi normalno, da sin težave s spolnostjo zaupa svoji materi?

Ali se vam zdi normalno, da sin težave s spolnostjo zaupa svoji materi?

Od kolegice sin je njej povedal oz. jo prosil za nasvet nekaj okoli spolnosti. Je v zvezi. Za kaj točno je šlo, ne vem, je pa bila tudi ona začudena, zakaj ji je sin to zaupal oz. sploh povedal. Rekel ji je, da nikomur drugemu tega ne more zaupati. Kot rečeno, ne vem, za kaj je šlo. Lahko le ugibam. Težave z erekcijo? Konec koncev nima veze, za kaj je šlo. Zakaj bi 28-letnik težave s spolnostjo zaupal svoji materi?? To je meni bolano. Še bolj bolano je pa to, da ona o sinovih težavah razlaga naokoli, pa četudi ne gre v podrobnosti.

Odgovor na objavo uporabnika
Star je 28 let, 28.10.2023 ob 19:44

Od kolegice sin je njej povedal oz. jo prosil za nasvet nekaj okoli spolnosti. Je v zvezi. Za kaj točno je šlo, ne vem, je pa bila tudi ona začudena, zakaj ji je sin to zaupal oz. sploh povedal. Rekel ji je, da nikomur drugemu tega ne more zaupati. Kot rečeno, ne vem, za kaj je šlo. Lahko le ugibam. Težave z erekcijo? Konec koncev nima veze, za kaj je šlo. Zakaj bi 28-letnik težave s spolnostjo zaupal svoji materi?? To je meni bolano. Še bolj bolano je pa to, da ona o sinovih težavah razlaga naokoli, pa četudi ne gre v podrobnosti.

NE ni bolano no

Verjame in upa da mami ve recept za tezavo no.

Pa pizda no

A ce se gre pa za sex in sina bi pa mogle matere kaj narest. K okol padet ce nas kej vprasa pa takoj za slabo vzet.

Nehi no avtorca.

Tud moj mislim da bi me znal kaj okoli tega vprasat.

Ja koga naj.

Prijatle ga je sram. Ce pise na forum ne ve ce je nasvet taprav, kdo se ostane

Domaci ne

In ti ne veš, kaj jo je vprašal, pa trobiš naokrog, kot da ji je rekel,naj mu pokaže kako se seksa.

Kaj si ti ena budala, pokvarjenka, ki laže o kolegici, katere teta je rekla sosedi od strica……. in nimaš pojma o ničemer.

Tebe tvoji otroci  ( če jih sploh imaš) bolje,da nič ne vprašajo, saj nisi vredna tega.

Lahko, da je strokovnjakinja (zdravnica) za genitalni herpes.

Odvisno, kakšen odnos imata. Če je ok, je to samo znak velikega zaupanja med njima.

Ni pa ok, če mama to okrog razlaga. Potem je ona pacientka.

Joj avtorica …………………..

Ti pa razlagaš o njej in še o težavah z njenim sinom, posredno, le številčno po delitvi informacij se malo razlikujeta  🙃☺️☺️☺️ Obe sta pač nevredni zaupanja. 😁

ne ce je sin se bo z atejeom pomenil o takšnem problemu, če je hčerka pa z mamo, če ima samo enega starsa pa pač s tistim……

Pač imata odprto komunikacijo, sproščen odnos. Boljše, da govori z mamo, kot pa z nobenim. Če bi imel kakšnega zaupanja vrednega prijatelja, bi že njega vprašal … ampak očitno mami bolj zaupa. Jaz sem tudi bolj zaupala staršem kot prijateljicam … One so nesle naprej, sigurno.

ja, zato pa ima težave 🙂

Jao, jao… saj ste že čisto preč s temi zgodbicami…

New Report

Close