Najdi forum

Naslovnica Forum ‘Teorije zarote’ Ali si z marelo bolj varen

Ali si z marelo bolj varen

Zanima me in bom tukaj na tem forumu vprašal in v tej rubriki, saj vem, da polno brihtnežev iz vseh klepetalnic hodi v to rubriko čekirat kaj se piše zato bi mogoče tukaj prej dobil “pomoč” okrog tega.

Če mam masko na frisu pa imam še marelo nad glavo recimo v Merkatorju kupljeno ne tisto iz Lidla, ker lahko, da mi tiste niso všeč ali sem bolj varen na covic cirus potem?

Varen si edino če se cepi 70{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} populacije, Sej pravi drži se tistih 30{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}
Isto je z marelo in maskami, če jo maš ali ne, isto je. Drži se zdrave pameti.
Marela ti varuje le del telesa, če nimaš ustrezne čevlje, čizme, boš moker spodaj.
Odvisno tudi od kod veter piha, v primeru močnega vetra ko nosi dež, nobena marela ti ne more pomagat.
Seveda usporejat dež in “latinski virus” je totalno neprimerno, ker dež je dokazan, toti “latinski virus” nikoli ni. Pa ne mislim le na covidisimus politikus, nego na splošno..
Uradna teorija o virusima ne drži.
Torej maska, če se vrnem v dimenzijo tistih ki verjamejo da jih maska varuje, delal sem kot brusilec v ladjodelavnici,
Uporabljal sem razne maske, ne spomnem se več imen.
Sej pravi trdi delci, metalnega prahu je šel skozi, ne glede na to katero masko sem imel gor.
Ta prah je večji od bilo katere bakterije, in je vseeno bil v mojem nosu, grlu zvečer ko sem prišel z šihta.
Vse črno sem imel.
Tak da vsaka teorija, že na podlagi moje izkušnje pada v vodo.
Glede na to da imamo ogromno raziskav, kje je nepobitno dokazano da so maske brez veze, in katere sem nesebično delil, ne vem zakaj se sploh pogovarjamo o tej temi.

Ni bilo resno vprašanje ampak glede na to, kako se ubija logika in se norčuje iz ljudi je vprašanje samo informativni prikaz kako izgleda, če bi se še pametni spremenili v norce in začeli spraševati kot norci.

vem da ni, ma tudi v ne-resnem vprašanju se igram malo z logiko. (ker je odsotna v tem črnem obdobju nelogičnosti)

Ni panike.

New Report

Close