Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ali so Analinčki že štirje??

Ali so Analinčki že štirje??

Babji firbec pač :-))

Ali kdo ve, če Analina morda že pestuje svojo dojenčico? Rok ima sicer 17.11., ampak saj vemo, kako to gre…

Če se srečni dogodek še ni zgodil, pa želim Analini hiter in lahek porod :-)))

Helouu Barbara!

Analinčki so za enkrat še samo trije:))
Ja navijamo za lahek in hiter porod.

lp

A se štejejo k štirim Analinčkom tudi starši? Torej, bo to drugi ali četri otrok? Babji firbec…

Joj četrti otrok:)) To bi se Analina nasmejala:))
Ne otroček bo drugi.

Pozdrav!

Ravno kar štejem neke čudne popadke:)) Že par dni se namreč začnejo in ko že vsa pripravljena rečem, ma to je to, se nehajo…torej tudi v druge gušter, ki nima pojma hehehe…..no pa da vidimo, če je naša princeza pripravljena priti ven:)))) Ima pa očka nalogo obveščanja, tako da boste sigurno obveščene….

in meja res sem se nasmejala ob četrtem otroku:)))) Prejšnjič sem sedela z eno, ki je bila noseča s šestim v čakalnici in sem ji zagotovila, da drugi in potem smo mi končali…..pa se nasmeje in mi reče: “To sem tudi jaz rekla pri drugem.” hehehe

Lp
A

PS: Hvala za lepe želje!!!!

He he, potem sem bila jaz tudi v tretje gušter, ker se je to dogajalo cel teden, preden sem potem uspela četrti dan čez rok priti do porodnišnice :-))))

Drži se in hitro opravi :-))

Analina, držim pesti zate in za tvojo princesko!

tudi jaz držim pesti … da bo čimprej mimo

B.

še vedno nič:(((( Danes imam že cel dan popadke in ko se ravno “odpravim” se nehajo…….hehe bo že, očitno ima naša dojenčica še cel kup opravkov v trebuhu:)))

Saj ne upaš it spat, a ne ? Zgleda , da bo Analinčka nočna tička.

Draga Analina…

Zgleda, da se je mala Analinčka odločila, da bo najmlajša na Dedku Mrazu… pa še malo čaka :-)))))

Vse naj vaši družinici in
lep pozdrav,
Katja

Analina!

Naj se ti porod zgodi kmalu in predvsem naj bo hiter.
Da čimprej stisneš k sebi malo štručko… ti želim Janka

Kaj je zdaj, bejba? Mene tudi firbca. Ste že, ali še niste?

:)))

Srečno in hitro naj bo za tabo. Pa ne jim preveč živčkov kravžljati v porodnišnici. ;-)))

----------------------------------------------------------------------------------------------- Naučil sem se, da nihče ni popoln dokler se ne zaljubiš vanj. (Andy Rooney) ------------------------------------------------------- Slovenec ti odpusti vse, samo uspeha ne! :)

Nč ni blo še nobenga SMS-a.

:)))

In danes je tak lep datum – moja ljuba teta praznuje – da bi lahko kaj bilo, a ne? hi hi hi

----------------------------------------------------------------------------------------------- Naučil sem se, da nihče ni popoln dokler se ne zaljubiš vanj. (Andy Rooney) ------------------------------------------------------- Slovenec ti odpusti vse, samo uspeha ne! :)

New Report

Close