Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ali so lahko želodčne bolečine povezane z menstruacijo

Ali so lahko želodčne bolečine povezane z menstruacijo

Stara sem 46 let. Kalšne tri mesece opažam da me nekaj dni pred menstruacijo boli v želodcu.Ne vem ali je to lahko povezano z menstruacijo ali mogoče z predmenopavzo?

Ali pa je vse skupaj povezano s stresom povezanim s corona letom, saj je bilo veliko živčnosti,strahu…

 

Prej bi rekla, da gre za posledice stresa, želodčne in prebavne težave nasploh pa so pogosto povezane prav s stresom.
Ne pravijo za brezveze, da je želodec naši drugi možgani – kar tisti tam gor ne predelajo, predela pa želodec…

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Odgovor na objavo uporabnika
Senza, 24.05.2021 ob 11:25

Prej bi rekla, da gre za posledice stresa, želodčne in prebavne težave nasploh pa so pogosto povezane prav s stresom.
Ne pravijo za brezveze, da je želodec naši drugi možgani – kar tisti tam gor ne predelajo, predela pa želodec…

bi rekla da lahko. Vsaj pri meni je bilo tako, bolečine so bile na desni strani pod rebro. Bila na ultrazvoku za žolčnik in mi na pregledu pove zdravnica, da imam cisto na jajčniku v velikosti kokošjega jajca.

Operirana na jajčniku, odstranili cisto -goste narave in bolečin v predelu rebre ni bilo več…

 

imam tezave s prebavili

zelodec slabost krci

endometrioza

New Report

Close