Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ali sva res sama tule???

Ali sva res sama tule???

Sprevržko…ali sva res samo midva tu??? Pa kje ste???Ali vsi gledajo televizijo ali pa kaj drugega počnejo, kaj misliš…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Hi,hi televizijo.Saj veš kaj to pomeni ne?Če je kino….
Žverči jo je popihala,Razbo je šel delat verjetno,..

Kje je Helčka, Trilči, poletkec…kje so vsi???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Zebe me, utrujena sem in počasi bom šla ninat…mi poveš pravljico za nočko???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Helči pakira kufre za Mexico,Trilči seksa na zidu,poletka pa bi,pa jo njen zategnjenc drka v glavo!
Najbolj pa sem danes v skrbeh za BGV!Mora imet pa res veliko sranje?
Sp

Ja, naredili so grešnega kozla iz nje…lahko jo reši edino kakšen res pameten nasvet, upam, da ga bo poiskala…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Hja,pravljica je pa na drugem kanalu,vendar je začasno izklopljen:-(
Sp

Pogrešaš te kanalčke kaj…ampak jaz ne maram takih pravljic, jaz hočem živo tapravo pravljico…no pa saj mi jo boš povedal jutri, grem ninat…lepo ninaj tudi ti, lepo ninajte vsi, tisti, ki samo špegate, tisti, ki ste iz naše klapce, skratka vsi lepo ninajte in kaj lepega sanjajte;))!

pa-pa

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Tudi tebi ljubica!
Lahko noč
Sp

pa-pa

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Grem v kino!Nenapovedana predstava se obeta!Sex with enemy..;-)
Sp

Uživaj…jaz sem že!!! Evo sedaj pa res odhajam, nočka!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Hi,
Kaj pa se naj bi BGV pripetilo? Men se zdi punca zlo znajdljiva in z vsemi zavbami namazana..

jbg

New Report

Close