Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ALI VAM JE NORMALNO DA JE 13 LETNICA Z 20 LETNIKOM???

ALI VAM JE NORMALNO DA JE 13 LETNICA Z 20 LETNIKOM???

Seveda bi dovolil. Če svojim otrokom ne zaupaš, je problem v tvoji vzgoji. Nič drugega.
Potem pa kričiš in trmoglaviš tukaj. Vedno se prvo pomete pred svojim pragom. Vsaj to upam, da veš. Pa brez zamere, te razumem kot mamo, samo takih ozkih stališč nikoli nisem odobraval.
[/quote]

Ti si pa se mi zdi zrel za prijavo na kako PP.

Ne, ni normalno, je pa kaznivo. Zrelo za prijavo na policijo.

Seveda bi dovolil. Če svojim otrokom ne zaupaš, je problem v tvoji vzgoji. Nič drugega.
Potem pa kričiš in trmoglaviš tukaj. Vedno se prvo pomete pred svojim pragom. Vsaj to upam, da veš. Pa brez zamere, te razumem kot mamo, samo takih ozkih stališč nikoli nisem odobraval.
[/quote]
Dobro vzgojenemu dekletu iz urejene družine kaj takega sploh na misel ne pade. Taka se zaveda, da to ni normalno. Da je to kaznivo. Da je tak tip pedofil.

Dekleta, ki živijo v neurejenih razmerah, so pa hitro žrtve raznih predatorjev. Vesele, da jim sploh kdo nameni pozornost in lepo besedo. Zaljubljene do ušes. Ponosne, da imajo nekaj s čimer se ločijo od sovrstnic. Polne same sebe, ker se imajo za bolj odrasle. Premalo zrele, da bi situacijo lahko realno ocenile. V resnici žrtve pedofila.

Odrasel tip, ki spolno občuje ali ima kakršno koli interakcijo z erotičnim nabojem s 13-letnico, je navaden izmeček in človek s hudo psihološko patologijo.


v osnovi si kiksnila – dama ve, kdaj in zakaj mora nastaviti za fu.k … ti tega ne ponujaš ☺ .. si kvečjemu radodajka svojemu za njegovega minimalca — ni višina norme po tvoje, ampak po moje ☺
itak pa si si že preveč zgonjena za moj okus
[/quote]
Pejd raj spat ker samo ponoči v sanjah ti lahko prideš do ženske ane drko
Lahko noc in lepe sanje.


Dobro vzgojenemu dekletu iz urejene družine kaj takega sploh na misel ne pade. Taka se zaveda, da to ni normalno. Da je to kaznivo. Da je tak tip pedofil.

Dekleta, ki živijo v neurejenih razmerah, so pa hitro žrtve raznih predatorjev. Vesele, da jim sploh kdo nameni pozornost in lepo besedo. Zaljubljene do ušes. Ponosne, da imajo nekaj s čimer se ločijo od sovrstnic. Polne same sebe, ker se imajo za bolj odrasle. Premalo zrele, da bi situacijo lahko realno ocenile. V resnici žrtve pedofila.

Odrasel tip, ki spolno občuje ali ima kakršno koli interakcijo z erotičnim nabojem s 13-letnico, je navaden izmeček in človek s hudo psihološko patologijo.
[/quote]

podpis.


Dobro vzgojenemu dekletu iz urejene družine kaj takega sploh na misel ne pade. Taka se zaveda, da to ni normalno. Da je to kaznivo. Da je tak tip pedofil.

Dekleta, ki živijo v neurejenih razmerah, so pa hitro žrtve raznih predatorjev. Vesele, da jim sploh kdo nameni pozornost in lepo besedo. Zaljubljene do ušes. Ponosne, da imajo nekaj s čimer se ločijo od sovrstnic. Polne same sebe, ker se imajo za bolj odrasle. Premalo zrele, da bi situacijo lahko realno ocenile. V resnici žrtve pedofila.

Odrasel tip, ki spolno občuje ali ima kakršno koli interakcijo z erotičnim nabojem s 13-letnico, je navaden izmeček in človek s hudo psihološko patologijo.
[/quote]

Dobro povedano.


Dovolil? Saj ni čudno da so otroci zblojeni. Saj stari niste nič v zaostanku..
Zato pa je tako. Preveč svobode nekomu ki ne ve kaj z njo početi ali se ni zrel za tako svobodo je pot v težave.
[/quote]

Zblojeni bodo tvoji otroci, na žalost. Samo si pretumpasta da bi to razumela. Delati bodo morali kariero namesto tebe. Tudi to poznam. Pol pa tukaj talibanščino zganjaš. Včasih so bile knjige za talibane. Če je kakšna s tematiko ” mejna in narcistična osebnostna motnja” ti jo toplo priporočam v branje. V veliko stvareh se boš tam notri našla. Pa veselje v branju.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________


Dobro vzgojenemu dekletu iz urejene družine kaj takega sploh na misel ne pade. Taka se zaveda, da to ni normalno. Da je to kaznivo. Da je tak tip pedofil.

Dekleta, ki živijo v neurejenih razmerah, so pa hitro žrtve raznih predatorjev. Vesele, da jim sploh kdo nameni pozornost in lepo besedo. Zaljubljene do ušes. Ponosne, da imajo nekaj s čimer se ločijo od sovrstnic. Polne same sebe, ker se imajo za bolj odrasle. Premalo zrele, da bi situacijo lahko realno ocenile. V resnici žrtve pedofila.

Odrasel tip, ki spolno občuje ali ima kakršno koli interakcijo z erotičnim nabojem s 13-letnico, je navaden izmeček in človek s hudo psihološko patologijo.
[/quote]

Da bo vam mamicam nekaj jasno. Ne podpiram pedofilije in je nikoli ne bom. To tudi pomeni sex pod 15 let. Podpiram zdrave odnose na zdravih temeljih. Tisti pa, ki kričijo tukajle, pa samo izkazujejo, da vam je spodletelo pri vzgoji otrok. Ko vam nastavim ogledalo, ki vas razkrinka se na vse kriplje trudite, prepričujete v nasprotno.
Spodletelo vam je pri vzgoji. Pika.

V tolažbo, niste sami. Veliko vas je takih. Pa boste družbo imeli.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________


Pejd raj spat ker samo ponoči v sanjah ti lahko prideš do ženske ane drko
Lahko noc in lepe sanje.
[/quote]

aja .. kaj pa, če bi se ti ravnala po svojih nasvetih☺
btw: si zgonjena krula z 2 ali več otroci, poročena … še klošarju nisi zanimiva, da ti ga vtakne v pi.zdo … je.bat ga .. tvoj čas je minil ☺ lahko samo še snahe in zete posiljuješ z velikonočnimi večerjami☺
btw: ne podtikaj svojih traum o spanju in drku drugim … vsaj jaz imam zelo dinamično življenje .. tudi z bejbami v samo dvoje☺

Zblojeni bodo tvoji otroci, na žalost. Samo si pretumpasta da bi to razumela. Delati bodo morali kariero namesto tebe. Tudi to poznam. Pol pa tukaj talibanščino zganjaš. Včasih so bile knjige za talibane. Če je kakšna s tematiko ” mejna in narcistična osebnostna motnja” ti jo toplo priporočam v branje. V veliko stvareh se boš tam notri našla. Pa veselje v branju.
[/quote]
Nič ne bojo zblojeni če ne bojo probali vseh drog, alkota in razvrata ki je na trgu. To ni noben dosežek.
Pač smo staromodni po tvoje ker svoji deklici ne dovolim da se z njo družijo odrasli moški.
Je pametna punca in ve da imajo taki moški slabe namene. Pa poleg mene da pazim nanjo in da se nam okoli kuče ne motajo razni pedofili ima tudi jeznega brata in se bolj jeznega očeta.
En odrasel moški se nima kaj družit s punckami. Za odraslega moškega so odrasle ženske.


Nič ne bojo zblojeni če ne bojo probali vseh drog, alkota in razvrata ki je na trgu. To ni noben dosežek.
Pač smo staromodni po tvoje ker svoji deklici ne dovolim da se z njo družijo odrasli moški.
Je pametna punca in ve da imajo taki moški slabe namene. Pa poleg mene da pazim nanjo in da se nam okoli kuče ne motajo razni pedofili ima tudi jeznega brata in se bolj jeznega očeta.
En odrasel moški se nima kaj družit s punckami. Za odraslega moškega so odrasle ženske.
[/quote]
ravno mularija iz najbolj eht familij so največji delikventi .. ker jih doma familija zatira ☺

no, par let mora še počakati, pa bo normalno, sej je sam 7 let razlike.

aja .. kaj pa, če bi se ti ravnala po svojih nasvetih☺
btw: si zgonjena krula z 2 ali več otroci, poročena … še klošarju nisi zanimiva, da ti ga vtakne v pi.zdo … je.bat ga .. tvoj čas je minil ☺ lahko samo še snahe in zete posiljuješ z velikonočnimi večerjami☺
btw: ne podtikaj svojih traum o spanju in drku drugim … vsaj jaz imam zelo dinamično življenje .. tudi z bejbami v samo dvoje☺
[/quote]
Ni še jutro. To so verjetno včerajšnje sanje. Kako lepo. Res sem vesela zate da si vsaj v sanjah spolno potesen. Ajde drko ne lupetaj
Grem. Pa jutri sporoči koliko si jih pokavsal v današnjih sanjah ker me res tvoje spolno življenje zelo zelo zanima. Tako zelo da si bom budilko navila in ob 6h letela na mon pogledat kaj si napisal.

Da bo vam mamicam nekaj jasno. Ne podpiram pedofilije in je nikoli ne bom. To tudi pomeni sex pod 15 let. Podpiram zdrave odnose na zdravih temeljih. Tisti pa, ki kričijo tukajle, pa samo izkazujejo, da vam je spodletelo pri vzgoji otrok. Ko vam nastavim ogledalo, ki vas razkrinka se na vse kriplje trudite, prepričujete v nasprotno.
Spodletelo vam je pri vzgoji. Pika.

V tolažbo, niste sami. Veliko vas je takih. Pa boste družbo imeli.
[/quote]
Jaz sploh še nimam otrok.

Sem pa imela dobre starše in mi je bilo že kot najstnici jasno, kaj je normalno in kaj ne. Kaj je dovoljeno in kaj kaznivo. Da se človek pri 13 letih razlikuje od odraslih in da je skrajno čudno, če odrasel človek sili v tako mlada dekleta.

Mi je všeč, da si tako, hm, odločna mama. Te razumem. Je pa to tvoj prvi razumski post, s katerim se v grobem strinjam. Pohvalno, se ne hecam.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________


Ni še jutro. To so verjetno včerajšnje sanje. Kako lepo. Res sem vesela zate da si vsaj v sanjah spolno potesen. Ajde drko ne lupetaj
Grem. Pa jutri sporoči koliko si jih pokavsal v današnjih sanjah ker me res tvoje spolno življenje zelo zelo zanima. Tako zelo da si bom budilko navila in ob 6h letela na mon pogledat kaj si napisal.
[/quote]
ostani prizadeta v nerazumevanju ljudi .. da sama doumeš, da si na nivoju embicila, mi je jasno, da ti ne gre.
verjemi pa, da imam svojo spolnost urejeno nadvse zadovoljivo — celo kičasto ☺ .. pa tudi službo, primerne dohodke in izredne (neobdavčene) prihodke, status v družbi, hobi, ki mi ga zavidajo … ni, da ni … le to, da sem vsak dan starejši me pa res grize – pa ne preveč


Jaz sploh še nimam otrok.

Sem pa imela dobre starše in mi je bilo že kot najstnici jasno, kaj je normalno in kaj ne. Kaj je dovoljeno in kaj kaznivo. Da se človek pri 13 letih razlikuje od odraslih in da je skrajno čudno, če odrasel človek sili v tako mlada dekleta.
[/quote]

Bravo, dobro si napisala. Se strinjam z vsem.

Imam pripombo, res je; “je čudno” samo treba je tudi v globino pogledat. Obsojaš lahko, če bi bila 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} gotovost, da sta sexala. Pa še tu je dvom o obsojanju, če je sporazumno in še marsikaj zraven.

Poznaš tale pregovor; tisti ki je brez greha, naj prvi vrže kamen vame
Tako je tudi z obsojanjem, lahko se napravijo s tem velike krivice, tako, da to ni hec.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

Dajte se malo umrit. zakonodaja je včasih daleč od življenskega. Sam sicer ne bi dovolil, če pa bi preprečevanje več špkode naredilo kot koristi, bi pa popustil, je pa odvisno od primera, do primera. Verjamem, da ostanejo taki pari lahko skupaj in gre za resnično ljubezen, starostna razlika kasneje sploh ni tako velika. Poznam osebno tak primer, oba še danes skupaj, visoko izobražena, dobro situirana, klub vsemu nasprotovnju njenih staršev še mnogo let po tem, ko ni bila več mladoletna, ker je bil pob , ki je sicer doštudiral pravo, še vedno prenizek za v njihovo familjo, saj ni bil že rojen bogataš.

Poznam pa primer dveh sester, ki sta bili dejansko oddani tridesetletnikoma s strani mame, ni šlo za romsko družino, revno in problematično pa, CSD za to vedel in podpiral celo to, da je ena od njiju kot 12 letno dekle oskrbovala nepokretno mamo tega 30 letnega dedca. Tu bi pa morali bit zaprti po takratni zakonodaji, ne samo današnji, ne samo ta dedc, ampak tudi mama in pristojni iz CSD. Eden od tih dveh moških je sice kasneje , ko je imel drugo partnerko končal v zaporu, ker mu je bila hči te partnerke spet boljša od partnerke in je dobil nekaj let za pedofilijo, mislim da je ravno letos prišel iz zapora. DRugi je pa s to drugo sestro imel otroke, zanosila je prvič že pri 15. in tudi to je isti CSD spremljal in odobraval.

Bravo, dobro si napisal. Se strinjam.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

v realnosti verjetno ni ravno možno, to je majhna država, mesta in vasi so majhni, vse se opazi


[/quote]Ravno zgoraj ti pišem kaj vse je možno in je tudi bilo, stojim za pripovedjo z imeni dogajanji, imenom CSD in takratnih aktrjev na CSD, kot vseh ostalih vpletenih. In to kar sem na kratko napisal je bil samo del kalvarije takrat in danes, ko se vleče še v današnjem času, ko hčere kot odrasle, ponavljajo do potankosti materino pot.

Je pa tako kot sem napisal, če gre za resnično ljubezen, kljub jasni zakonodaji, je pa včasih bolje popustit in se ne vmešavat, kot da ti se hči vrže pod vlak. Ampak ljudje ste nora in zabita čreda, željna linča, razuma nimate za mišjo piz-do ne. Še brat ničesar nočete, le štepate svoja prepričanja in žlehtnobo.

Če ima 23 letnica 30 letnika je pa ok? Hmm ne vem, obstajajo tudi večje razlike v letih, tudi 20 ali 30 let med partnerjema. Če bi bila oba polnoletna, potem niti ni kakšnih posebnih ovir glede let.

..sporazumno v dogovoru DVEH ODRASLIH (polnoletnih!) oseb in ne v dogovoru 13letnice in 20 letnika.

Če ima 23 letnica 30 letnika je pa ok? Hmm ne vem, obstajajo tudi večje razlike v letih, tudi 20 ali 30 let med partnerjema. Če bi bila oba polnoletna, potem niti ni kakšnih posebnih ovir glede let.
[/quote]
Ne moreš primerjat pameti 13 letnikov in 23 letnikov. 23 letnik je študent. 13 letnik pa v OŠ odvisen od mamice in atija. Se pravi za službo ni zrel za vezo pa je zrel.?

Tvoje mnenje tvoji problemi. Sem imel srečo, da sem rasel v zdravem okolju, brez predsodkov in podobne navlake.
[/quote]

Lahko napišeš, kaj te je ZARES zanimalo, ko si bil takrat pri 20tih s 13letnico, kot praviš, da si sam imel tako izkušnjo?
Kaj te lahko zares tares zanima kot 20letnika polnega testosterona, ko ti hormoni delajo na polno, z eno PRED pubertetnico?

To mora bit kr pogreb, da je 20 letnik tako zanič, da ga edino 13 letna vidi kot tipa.

Da je tu tolk simpatizerjev takih vez, me pa sploh ne čudi.

New Report

Close