Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ALI VAM JE NORMALNO DA JE 13 LETNICA Z 20 LETNIKOM???

ALI VAM JE NORMALNO DA JE 13 LETNICA Z 20 LETNIKOM???

Primer za policijo, če je zgodba resnična…nekaj nepredstavljivega za normalne ljudi, za oboževalce Tita očitno nekaj normalnega, saj je kot odrasel moški poročil neko približno toliko staro punčko.

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Pojma nimaš, kdo je pedofil!! Pedofili so nagnjeni k PREDPUBERTETNIŠKIM OTROKOM!!!!! 13 letna punca ni predpubertetna. Pedofila privlačijo otroci, ki nimajo še nobenih vidnih spolnih znakov: npr. deklice še nimajo prsi, niso še nič poraščene. To privlači pedofila.

Ampak, da odgovorim na vprašanje: NE, 20-letni fant nima kaj biti s 13-letno punco. 20-letnik zaradi tega še ni pedofil, ni pa prav, ker je punca premlada. Ko je starost 18 let / 25 let, je to precej drugače kot ko je starost 13 let / 20 let.

Če ima 23 letnica 30 letnika je pa ok? Hmm ne vem, obstajajo tudi večje razlike v letih, tudi 20 ali 30 let med partnerjema. Če bi bila oba polnoletna, potem niti ni kakšnih posebnih ovir glede let.
[/quote]

Po tvoji logiki sodeč, je potem v redu, če ima 16 letni fant 9 letno punco? Ali če ima 14 letni fant 7 letno punco? A ne vidiš, da pišeš idiotizme???


Ne moreš primerjat pameti 13 letnikov in 23 letnikov. 23 letnik je študent. 13 letnik pa v OŠ odvisen od mamice in atija. Se pravi za službo ni zrel za vezo pa je zrel.?
[/quote]Nič ni tako črno belo, kot izgleda in je lepo na papirju napisano kot zakon. Ne zagovarjam takih vez, daleč od tega. Ampak mi povej, v življenju sem doživel ogromno vsega in verjetno si tudi ti, poznam kak primer, kjer je punca storila samomor v tej starosti zaradi nasprotovanja staršev. Torej, ti bi vstrajala, ne da bi ugotovila kako resno je stanje in kam lahko to tvoje vztarjanje pripelje?

Meni pa se zdi to čisto ok. Kaj je z vami ljudje??? Vidite povsod samo sex??? Kaj če sta samo prijatelja??? Sklepate prehitro brez neke preverjene situacije. Kot da bi 13 letnicam šel po glavi sex? Pa kje vi živite???

Ni čudno, da so 18 letnice raje samske ali imajo 25 letnike. Kaj naj si počnejo z 20 letniki, ki so na nivoju 13-letnic?

Če sta samo prijatelja??? To pa res vse pove o stopnji zrelosti 20-letnika, da si za prijateljico najde 13-letno dekle!
P.S. Moj foter je bil pri 20-ih letih že poročen z mojo mamo, ki je imela 19 let in ona je bila pri 20-ih že noseča.

Nič ni tako črno belo, kot izgleda in je lepo na papirju napisano kot zakon. Ne zagovarjam takih vez, daleč od tega. Ampak mi povej, v življenju sem doživel ogromno vsega in verjetno si tudi ti, poznam kak primer, kjer je punca storila samomor v tej starosti zaradi nasprotovanja staršev. Torej, ti bi vstrajala, ne da bi ugotovila kako resno je stanje in kam lahko to tvoje vztarjanje pripelje?
[/quote]
Nasa je še čist mlečna in so fantje se fuj. Veliko raje ima druzbo deklet.
Otrok ki naredi samor pri 13tih je moral imeti kake res hude težave. Dvomim da je fant edini razlog. Morda sam en razlog več za tako tragiko.

Ti si res menda živel v izolaciji in še vedno živiš. Vedno so punce norele za starejšimi in ne za vrstniki in tako je tudi danes. Sicer če pomislim, pri dvajsetih me res niso mikale 13 letnice, kar pa ne pomeni, da takih primerov takrat ni bilo. In konkretno poznam tu blizu samomor 14 letnice zaradi nasprotovanja taki zvezi, na vse načine so hoteli preprečit, celo pretapili so jo in so dobili rezultat svoje pameti in”ponosa” s katerim še danes živijo.

Sem imel pa dve sošolki, ki sta znosili v prvem letniku, sicer poba nista bila stara 20 let, mapka mlajša, še toliko slabše. In to hči od direktorja in učiteljice, je bila ta prva, drugi bi pa foter glavo sekal, če bi njegova tako naredila. Ko je čez pol leta dobil enako, je pa čisto drugače govoril. In glej vraga, obe sat se izšolali, zaposlili in so še danes skupaj.

To je popolnoma normalno in bi moralo biti zazeleno. Zal pa je protizakonito (kot vecina normalnih in kvalitetnih stvari) in druzbeno nesprejemljivo (kar producira posledico, da dvajsetletniki niti niso vec kos situaciji in posledicno zadeva res ni vec dobra).

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «


Nasa je še čist mlečna in so fantje se fuj. Veliko raje ima druzbo deklet.
Otrok ki naredi samor pri 13tih je moral imeti kake res hude težave. Dvomim da je fant edini razlog. Morda sam en razlog več za tako tragiko.
[/quote]
Odvisno, kakor je katera. Saj tudi sinove sošolce gledam, eni izgleadjo odraslo, eni pa kot da so pri 18. stari 12 ali 13 in so videt čisto mlečni.

Ne, nikakor !!


Odvisno, kakor je katera. Saj tudi sinove sošolce gledam, eni izgleadjo odraslo, eni pa kot da so pri 18. stari 12 ali 13 in so videt čisto mlečni.
[/quote]
Ja je res. Se razlikujejo. Naš mulc je že čist dec za videt. A da vidiš njegovega prijatelja pa sta istih let za 15 cm manjši, 30 kg s posteljo vred in čisti baby v obraz. Samo ne en ne drug nista se zrela v glavi. Punca je pa še čist otročja. Raje vidi da ji kupim slikarski pribor in platna kot lak za nohte ali lipglos kot v primeru moje prijateljice katere punca bi se že rada šminkala pa sta enako stare. Jaz jima vedno recem
Nič se vam ne mudi sploh pa ne prehitro odrasti.

Ti si res menda živel v izolaciji in še vedno živiš. Vedno so punce norele za starejšimi in ne za vrstniki in tako je tudi danes. Sicer če pomislim, pri dvajsetih me res niso mikale 13 letnice, kar pa ne pomeni, da takih primerov takrat ni bilo. In konkretno poznam tu blizu samomor 14 letnice zaradi nasprotovanja taki zvezi, na vse načine so hoteli preprečit, celo pretapili so jo in so dobili rezultat svoje pameti in”ponosa” s katerim še danes živijo.

Sem imel pa dve sošolki, ki sta znosili v prvem letniku, sicer poba nista bila stara 20 let, mapka mlajša, še toliko slabše. In to hči od direktorja in učiteljice, je bila ta prva, drugi bi pa foter glavo sekal, če bi njegova tako naredila. Ko je čez pol leta dobil enako, je pa čisto drugače govoril. In glej vraga, obe sat se izšolali, zaposlili in so še danes skupaj.
[/quote]

Punce norijo za starejšimi, ker so njihovi vrstniki otročaji. Najdejo se pa seveda tudi normalne izjeme.

Cisto OK, ko bosta 30 in 37, se ne bo nikjer poznalo.

desi hoče povedat, da so moški tako švoh, da se morajo iti pedofilijo, ker samo tako pri nezrelih in otročjih babah lahko izpadejo Moški, (ja ja velika začetnica je pomembna). Ker bistvo je, da do moški gazde, ko je be otroke in ženske, ki so zgolj lastnina moških. In ta pedo ima 4 hčere.

Lahko napišeš, kaj te je ZARES zanimalo, ko si bil takrat pri 20tih s 13letnico, kot praviš, da si sam imel tako izkušnjo?
Kaj te lahko zares tares zanima kot 20letnika polnega testosterona, ko ti hormoni delajo na polno, z eno PRED pubertetnico?
[/quote]

Je zelo kompleksen odgovor, bom poskušal na kratko.
Izziv mojega intelekta sebi, da ji postavim temelje za bodoče partnerske odnose. Prijateljski odnos mentor-učenec. Rezultat. Srečno poročena in dva otroka. Kasneje zahvala, da je bilo tako, kot je bilo.
Nikoli ni bil v igri sex, bi pa do njega lahko prišlo, po dveh, treh letih druženja.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

Je zelo kompleksen odgovor, bom poskušal na kratko.
Izziv mojega intelekta sebi, da ji postavim temelje za bodoče partnerske odnose. Prijateljski odnos mentor-učenec. Rezultat. Srečno poročena in dva otroka. Kasneje zahvala, da je bilo tako, kot je bilo.
Nikoli ni bil v igri sex, bi pa do njega lahko prišlo, po dveh, treh letih druženja.
[/quote]

joj kako si pedofili predstavljajo, da oni MORAJO ženskam postavljati meje in ne vem kaj še vse, ker jih sicer ne bodo mogli obvladovati. kakšna bolna moška fantazija.
A MON RES NE BO UKREPAL PROTI PEDOFILOM?
BO KDO OBVESTIL POLICIJO?

Je zelo kompleksen odgovor, bom poskušal na kratko.
Izziv mojega intelekta sebi, da ji postavim temelje za bodoče partnerske odnose. Prijateljski odnos mentor-učenec. Rezultat. Srečno poročena in dva otroka. Kasneje zahvala, da je bilo tako, kot je bilo.
Nikoli ni bil v igri sex, bi pa do njega lahko prišlo, po dveh, treh letih druženja.
[/quote]
Oprosti ampak ali je ta deklica sirota..? Verjetno ima starše. Starši so tisti ki morajo postavit trdne temelje otrokom da se bojo znali znajti v vlogi odraslega (tukaj paše tudi kasneje zakon in otroci)
Starš mora biti mentor in učitelj.
20 letnik sam se ni zrel za partnerske odnose, če bi bil bi bil že poročen in imel svojega otroka (za katerega bi moral skrbeti in ne bi imel cajta gledati za tujimi punckami) in bo tega učil tujo najstniško punčko?
Nič ti ne verjamem da si imel poštene namene.

Njej postaviti temelje za bodoče partnerske odnose? Srhljivo, kako samoprepričani ste nekateri in kako eksperimentirate s tistimi, ki podležejo vašemu vplivu. Pri dvajsetih si bil taka ikona, da si zavestno usmerjal (praviš kot mentor) dekle? Zavestno jo vzel pod svoj vpliv – s svojimi takratnimi izkušnjami? Zahvala ti je potrditev, da si ravnal pravilno?

Eni se res ne zavedate, da nosite za taka dejanja polno odgovornost.

Ni čudno, da sem takim dripcem zdijo 30 letne samske ženske auše. Sej bogi revež sploh ne ve, kaj je normalna ženska, on samo ve kaj je ženska, ki jo je dresiral od otroštva naprej.

Cucki se vedno oglašajo. Kaj delajo? Lajajo, lulajo in kakajo.
Počasi bo res treba temo “CUCEK” odpret.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

Glej, ko zmanjka argumentov, začneš s cucki opletat. Kot otrok.

Pač, pišemo kot je, ti si en, ki se dobro počuti samo ob podredljivi babi, ki jo je dresiral od njenih rosnih let dalje. Zdaj pa samo zanikaj to, copatar. Pa ne pozabi še napisati, da sem cucek. Reči doma svoji babi cucek, če upaš, boš dobil z gajžlo.:)))

Sama sem prezivela 8 cudovitih let z 8 let starejsim. Ko sva zacela sem bila skoraj 15, on 22. Jaz malo bolj zrela, on vecni otrok. Zato sva pri mojih 23ih tudi koncala. Men je bo super, lepo obdobje. Sama sem rastla in odrascala, on je danes pri skoraj 50ih se vedno podivjan otrok. Ne verjamem, da je z mojo zgodbo karkoli narobe. Ima neizmerno veliko pozitivnih plati, ki so mi ostale v toplem spominu. In ne, ni vsak 20+letnik pedofil, ce najde sebi in svojimentalnom zmoznostim primerno najstnico. Men je blo fino.

Nisem nikjer zasledil nobenih tvojih argumentov, cucek. Samo lajanje, pa pazi, kajti ko cucek maha z repom se hkrati tudi polula. Tako, da je najbolje, da otroške plenice začneš uporabljati in ne pozabi na otroško kremo Bepanthen, da te ne bo peklo tam dol.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

New Report

Close