Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek ALI VAM JE NORMALNO DA JE 13 LETNICA Z 20 LETNIKOM???

ALI VAM JE NORMALNO DA JE 13 LETNICA Z 20 LETNIKOM???

Bravo, podpiram in dobro napisano.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

Naj dodam se to….morelda bom za koga malo pregroma. Danes sem mati 11 letnice. Poleg vsega dobrega kar ji zelim, ji zelim da bi v prihodnosti tudi v postelji (ali kje drugje) nasla neizmerno zadovoljstvo. In glede na povprecnega, danasnjega 16 letnika, ji zelim ( pa ji nikoli ne bom rekla) raje taksnega, ki ima nekaj izkusenj in ji s tem prihrani neprijetne obcutke ob nerodnostih in posledicne nepotrebne sekirancije. Point je da naj bo zacetek dober. Kakso nerodni so obcutki ob vstopanju v svet spolnosti pa zadrgnjene mame najbrz najbolj veste. Vecini, ki so vzorno gledale emso pri izboru kandidatov najbrz se danes ni glih visek tedenske rekreacije….kar se men zdi grozn.

Je zelo kompleksen odgovor, bom poskušal na kratko.
Izziv mojega intelekta sebi, da ji postavim temelje za bodoče partnerske odnose. Prijateljski odnos mentor-učenec. Rezultat. Srečno poročena in dva otroka. Kasneje zahvala, da je bilo tako, kot je bilo.
Nikoli ni bil v igri sex, bi pa do njega lahko prišlo, po dveh, treh letih druženja.
[/quote]

Izziv intelekta ali tudi fizisa je ponavadi premagovati nekaj kar je več, višje, nad tabo.
Torej bi bil izziv postaviti temelje za part.odnose ženski, ki je npr.nekje na tvojem nivoju, po zrelosti, izkušnjah, a teh temeljev nima..
Mlajšemu od sebe, sploh če je to še dekle v razvoju (fizično in mentalno ter psihično), kar 13letnica definitivno je, je kvečjemu izziv vzgajati jo, kot starš.
In tukaj imaš takoj konflikt neenakopravnega odnosa.
Da se je pri vama tako izšlo in če sta oba zadovoljna, je super, a je žal to prej izjema kot pravilo.

In če se tukaj pogovarjamo NA SPLOŠNO, moraš vzeti v obzir kako je ponavadi v realnosti.
In v realnosti je ta izid ponavadi vse prej kot tvoj.
13 letnice ponavadi niso zrele za katerokoli vezo z 20letniki.
Nimajo niti ponavadi nič skupnega.
So muhaste, se iščejo, ne vejo niti na katero srednjo šolo bi se vpisale, 20letnik je že študent ali zaposlen, ima popolnoma druge obveznosti, odgovornosti, kot 13letnica..
In to je že starost, kjer mu tudi, čisto normalno in naravno, hormonsko, veliko pomeni seks.
Samozavestni 20letnik bo imel definitivno večji izziv in interes tako pogovorno, intelektualno, kot tudi telesno in seksualno “prijateljevat” s punco svojih let.

Torej trdis, da je za 13 letnico bolje, ce predpostavljamo da vstopa (med drugim tudi) v svet spolnih odnosov bolje, da to pocne z nerodnim, neizkusenim in absolutno manj zrelim (najverjetneje pubertetnisko prepotentnim ali zakompleksanim) 15 letnikom???

jaz imam pa sinove in res si ne želim, da bi morali seksati tvojo hčer, štorasto in nesposobno komunikacije tako kot mati.

Ne.
Trdim, da 20letnik vstopa v seks.odnos s sebi enakovredno zrelo partnerico.
13letnica pa lahko z vstopi v svet seksualnosti vstopi, ko pridobi nekaj let zrelosti, tako psihične in mentalne, za to.

nobene potrebe ni, da pri 13 seksa. ja in veliko bolje je, da spolnost spoznava s svojimi vrstniki kot z ostarelimi pedofili. pa hudiča a ste same lesene klade v postelji? a ne spoznate prej svojega telesa s samozadovoljevanjem al čakate na tiča, da vas razsvetli? A ste tukaj gor same 90 letne mamce, ki seksate pod kovtrom in se v kopalnici še v ogledalo ne morete pogledat?

Izziv intelekta ali tudi fizisa je ponavadi premagovati nekaj kar je več, višje, nad tabo.
Torej bi bil izziv postaviti temelje za part.odnose ženski, ki je npr.nekje na tvojem nivoju, po zrelosti, izkušnjah, a teh temeljev nima..
Mlajšemu od sebe, sploh če je to še dekle v razvoju (fizično in mentalno ter psihično), kar 13letnica definitivno je, je kvečjemu izziv vzgajati jo, kot starš.
In tukaj imaš takoj konflikt neenakopravnega odnosa.
Da se je pri vama tako izšlo in če sta oba zadovoljna, je super, a je žal to prej izjema kot pravilo.

In če se tukaj pogovarjamo NA SPLOŠNO, moraš vzeti v obzir kako je ponavadi v realnosti.
In v realnosti je ta izid ponavadi vse prej kot tvoj.
13 letnice ponavadi niso zrele za katerokoli vezo z 20letniki.
Nimajo niti ponavadi nič skupnega.
So muhaste, se iščejo, ne vejo niti na katero srednjo šolo bi se vpisale, 20letnik je že študent ali zaposlen, ima popolnoma druge obveznosti, odgovornosti, kot 13letnica..
In to je že starost, kjer mu tudi, čisto normalno in naravno, hormonsko, veliko pomeni seks.
Samozavestni 20letnik bo imel definitivno večji izziv in interes tako pogovorno, intelektualno, kot tudi telesno in seksualno “prijateljevat” s punco svojih let.
[/quote]

Se strinjam z tvojim pisanjem.
Napisal sem na kratko, zaradi raznih cuckov tu na monu.
Je zelo enostavno bilo, takrat sem opazil, v družbi, da ta punca lahko zaide na kriva pota, po domače zbluzi.
Nisem ji tega želel, ( slabih izkušenj) zato sem ji dal mentalno širino in smer v katero je šla. Tako se je dogodilo. Pač, nisem človek, ko vidiš nekoga v stiski, da se stran obrne, ampak urejam take zadeve.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

nobene potrebe ni, da pri 13 seksa. ja in veliko bolje je, da spolnost spoznava s svojimi vrstniki kot z ostarelimi pedofili. pa hudiča a ste same lesene klade v postelji? a ne spoznate prej svojega telesa s samozadovoljevanjem al čakate na tiča, da vas razsvetli? A ste tukaj gor same 90 letne mamce, ki seksate pod kovtrom in se v kopalnici še v ogledalo ne morete pogledat?
[/quote]
…no TI in JAZ ne cutiva potrebe, da pri 13ih sexa. Ampak ankete kazejo drugace. Kaksne potrebe cutiva jest in ti, nomajo nobeme veze (razen ce svoje ptroke zaklepas v klet). Dejstvo je, da danes 13 in 14 letne deklice (pa tudi ce govorim o izjemah) pocnejo ze zelo nespodobne stvari in da v vecini izvirajo te deklice iz zelo “zadrgnjenih ” druzin.
Ne delaj si utvar “da tvoji pa prezgodaj ze ne bodo”, ” da s svojomi komentarji v stilu vzvisenosti (sodim po tebi) ne bodo strli kakega dekliskega srca, sploh pa ne, da bodo kaksni ohinsploh ljubimci, ker jim bodo zaradi nazorov kot jih prikazujes bejbe skakale za prvi sosednji plot, kjer bo nekdo z njimk dostojno in kvalitetno ravnal. Revcka.

Ne.
Trdim, da 20letnik vstopa v seks.odnos s sebi enakovredno zrelo partnerico.
13letnica pa lahko z vstopi v svet seksualnosti vstopi, ko pridobi nekaj let zrelosti, tako psihične in mentalne, za to.
[/quote]

Zato sem poprej tudi napisal, kar sem. Da je naravno. Osebno sem mnenja, da je generacijska izolacija se bolj druzbeno skodljiva, kakor tisto, proti cemur se navidez borimo.

Pisem po spominu, a mislim, da je imel red Jezuitov nekoc v zgodovini “slogan”: Dajte nam sedemletnega decka in vrnili vam bomo Moza. Mislim, da se da podobno aplicirati tudi na vprasanje v naslovu: Dajte nam dvanajstletno dekle in vrnili vam bomo Zensko.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Zato sem poprej tudi napisal, kar sem. Da je naravno. Osebno sem mnenja, da je generacijska izolacija se bolj druzbeno skodljiva, kakor tisto, proti cemur se navidez borimo.

Pisem po spominu, a mislim, da je imel red Jezuitov nekoc v zgodovini “slogan”: Dajte nam sedemletnega decka in vrnili vam bomo Moza. Mislim, da se da podobno aplicirati tudi na vprasanje v naslovu: Dajte nam dvanajstletno dekle in vrnili vam bomo Zensko.
[/quote]

ja in to so jezuiti veselo počeli, seksali z dečki in deklicami. Res si bolan v dno duše. Upam, da se tvoja žena zamisli nad tem , s kom ima hčere.

Se strinjam z tvojim pisanjem.
Napisal sem na kratko, zaradi raznih cuckov tu na monu.
Je zelo enostavno bilo, takrat sem opazil, v družbi, da ta punca lahko zaide na kriva pota, po domače zbluzi.
Nisem ji tega želel, ( slabih izkušenj) zato sem ji dal mentalno širino in smer v katero je šla. Tako se je dogodilo. Pač, nisem človek, ko vidiš nekoga v stiski, da se stran obrne, ampak urejam take zadeve.
[/quote]

Pedofil si. Ne nakladaj!


…no TI in JAZ ne cutiva potrebe, da pri 13ih sexa. Ampak ankete kazejo drugace. Kaksne potrebe cutiva jest in ti, nomajo nobeme veze (razen ce svoje ptroke zaklepas v klet). Dejstvo je, da danes 13 in 14 letne deklice (pa tudi ce govorim o izjemah) pocnejo ze zelo nespodobne stvari in da v vecini izvirajo te deklice iz zelo “zadrgnjenih ” druzin.
Ne delaj si utvar “da tvoji pa prezgodaj ze ne bodo”, ” da s svojomi komentarji v stilu vzvisenosti (sodim po tebi) ne bodo strli kakega dekliskega srca, sploh pa ne, da bodo kaksni ohinsploh ljubimci, ker jim bodo zaradi nazorov kot jih prikazujes bejbe skakale za prvi sosednji plot, kjer bo nekdo z njimk dostojno in kvalitetno ravnal. Revcka.
[/quote]

lej zame seks ni nekaj nespodobnega, razen če pedofili seksajo z otroci in druge zveze, kjer niso vpleteni svobodni, enakovredni partnerji.

Res privoščiš svoji (zdaj 11-letni) hčeri, da ji svet seksa odkriva nek star, zgonjen kurbir? V katerega se bo revica nesmrtno zatrapala, on ji bo junfer snel, jo parkrat dol dal – jo seveda naučil raznih posteljnih spretnosti – potem pa zamenjal za naslednjo mlado dekle?

Za bruhat!!! Jaz imam tudi hčerko in ji ne privoščim nekega “izkušenega” je.bača, res ne. Privoščim ji fanta njenih let, ki jo bo imel res rad, ki jo bo cenil in spoštoval in v njej videl kaj več kot mlado in frišno meso.

Zdaj vsaj vemo, kdo nam predava o odnosih. pri 20 je bil nesposoben najti sebi primerno, našel je 13-letnico z nesrečnim otroštvom in jo začel spravljati na “pravo pot”. Uf, kakšen frajer.

Samo žalivke od tebe, od kar si se pojavil tukaj. To pa vse za to, da bi prikril svojo pokvarjeno pedofilsko naravo. Zdaj vsaj veš kaj, si , pedofil. Imaš srečo, da v jugo časih nisi pristal, kamor spadaš.

Zato sem poprej tudi napisal, kar sem. Da je naravno. Osebno sem mnenja, da je generacijska izolacija se bolj druzbeno skodljiva, kakor tisto, proti cemur se navidez borimo.

Pisem po spominu, a mislim, da je imel red Jezuitov nekoc v zgodovini “slogan”: Dajte nam sedemletnega decka in vrnili vam bomo Moza. Mislim, da se da podobno aplicirati tudi na vprasanje v naslovu: Dajte nam dvanajstletno dekle in vrnili vam bomo Zensko.
[/quote]

Zakaj pa moramo nekomu dat otroka, da mu ga vrnejo kot moža?
Ne vidiš prikrite manipulacije v tem?
Starši, kasneje tudi izobraževalne ustanove, socializacija s SOVRSTNIKI, vsaj v današnjem času, naj bi bili tisti, ki naj bi otroke spravili k samostojnosti, odgovornosti, zrelosti..
Ni ga potrebno nekomu dajat v “prevzgojo”, da bo potem prišel nazaj kot Mož.
Saj so Špartanci ravno tako 7letnike vzeli v “prevzgojo”..in med drugim tudi sproščali tudi na njih svoje seksualne gone.
Da so prišli do žensk, pa so se morali prikrast (špartanska vzgoja jih je izolirala iz dom.okolja) in si jih na silo vzet.
Skratka super stari časi, a?:)

lej zame seks ni nekaj nespodobnega, razen če pedofili seksajo z otroci in druge zveze, kjer niso vpleteni svobodni, enakovredni partnerji.
[/quote]

13letnica NI svoboden enakovreden partner 20letniku.
Je izredno zlahka zmanipulirana s strani starejših, bolj izkušenih.
Nima enakih pravic.
Nima ne izkušenj in ne dodelanih temeljev, da bi se lahko branila in zagovarjala napram nekomu, ki je star 20 let, bolj izkušen, bolj izobražen itn.
Potem bi bila po zakonu tudi v drugih stvareh lahko polnoletna, imela volilno pravico, skratka bi lahko samostojno sprejemala odločitve, in nosila odgovornosti kot odrasla oseba.
Pa jih ne.
Z razlogom.

Ženska postane ženska, ko konča prvo “resno zvezo”.:)

No, ko pa pridejo v temo večno samske osatrele babe, ki ne marajo otrok in še bosanski “filozof”, ki bi rad izpadel pameten, potem je pa razumna debat več nemogoča. 🙂

Jp, nekatere 13 letnice seksajo drage večno samske, nekatere 14 letnice se že štepajo povsod in se urejajo, da so videt starejše. Večina se jih vsekakor ne.

Ponovno povem, da je veza med 20 letnikom in 13-14 letnico v nekaterih primerih lahko popolnoma sprejemljiva in celo trajna, kljub zakonodaji, ki je jasno pisana na papir, ker papir prenese vse, življenje pa dela po svoje.

Navedel sem celo primer, ki ga poznam, začela sta v tej starosti, oba doštudirala, otroke imela, ko je bila ona v tridesetih. Njeni starši pa njega najbrž še danes ne marajo, ne samo takrat, kljub temu, da je uspešen, ker se pač ni rodil z dvema hoteloma v nemčiji in gostilno pri nas.

Daj no mir! A res privoščiš kaj takega tudi kakšni od svojih hčera?

13letnica NI svoboden enakovreden partner 20letniku.
Je izredno zlahka zmanipulirana s strani starejših, bolj izkušenih.
Nima enakih pravic.
Nima ne izkušenj in ne dodelanih temeljev, da bi se lahko branila in zagovarjala napram nekomu, ki je star 20 let, bolj izkušen, bolj izobražen itn.
Potem bi bila po zakonu tudi v drugih stvareh lahko polnoletna, imela volilno pravico, skratka bi lahko samostojno sprejemala odločitve, in nosila odgovornosti kot odrasla oseba.
Pa jih ne.
Z razlogom.
[/quote]

ne vem zakaj si to prilimala meni, saj menim enako. 20 vs 13 letnica je pedofilija in je kazniva. Očitno na monu ne in nres ne razumem moderatorjev, da teh tem ne umaknejo, pedofilom pa prepovejo objave.

ja in to so jezuiti veselo počeli, seksali z dečki in deklicami. Res si bolan v dno duše. Upam, da se tvoja žena zamisli nad tem , s kom ima hčere.
[/quote]

Po razlicnih virih je zlorab med klerom primerjalno bistveno (po razlicnih ocenah 3 do 7 krat) manj, kakor je sicer zunaj, torej globalno, glede na velikost “populacije” (po raziskavah, ki so raziskovale zrtve in njihova pricevanja). Nisem noben zagovornik klera, ampak zamegljevati dejstva se mi zdi grdo. Saj je pozornost obrnjena proc od bistva.

In se nekaj… Se v sedemdesetih letih je polovica mladoporocenk bila mlajsih od 20 let. Ce beres slovenske povesti, so bili se predpubertetni otroci ze pastirji, pestrne, dekle,… Dekleta pri petnajstih, sestnajstih pa vse prej, kakor otroci (tudi custveno, ce se tako izrazim). Skratka,..

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

“Dajte nam…” pove vse. Izkoristiti nekoga v stiski, ga prepričati, da je to za njega dobro in izklesati po svojih videnjih pravilnosti oz. potrebnosti. Obenem se oklicati za rešitelja.

Nekateri se sklicujejo na nekoč in tako delujejo še danes.

Zato sem poprej tudi napisal, kar sem. Da je naravno. Osebno sem mnenja, da je generacijska izolacija se bolj druzbeno skodljiva, kakor tisto, proti cemur se navidez borimo.

Pisem po spominu, a mislim, da je imel red Jezuitov nekoc v zgodovini “slogan”: Dajte nam sedemletnega decka in vrnili vam bomo Moza. Mislim, da se da podobno aplicirati tudi na vprasanje v naslovu: Dajte nam dvanajstletno dekle in vrnili vam bomo Zensko.
[/quote]
Ne pozabi na pionirje, skavte, tabornike,sokole, hitlerjugend, BDM… Vzgoja v ovčko se začne zelo zgodaj.

New Report

Close