Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek ALI VAM JE NORMALNO DA JE 13 LETNICA Z 20 LETNIKOM???

ALI VAM JE NORMALNO DA JE 13 LETNICA Z 20 LETNIKOM???

Kdaj je oseba zrela za zvezo in ne za razliko v letih. Pri 13 tih imajo nekatere punce fante, vendar večina jih ne gre do konca, punca pri 13tih je na začetku pubertete, 9letnica pa je otrok in otroci še ne hodijo med sabo, gre bolj za platonsko ljubezen oz prijateljstvo. Itak pa nista otrok pred puberteto-9letnica in najstnik -16 letnik za neko zvezo, čeprav sta oba nepolnoletna.
[/quote]

Problem je v tem, da je očitno kar nekaj posameznikov, ki se ne zavedajo, da v naši družbi otroci uživajo posebno skrb in varstvo, saj se smatra, da gre še za razvijajoča se bitja, ki niso v celoti odgovorna za svoja ravnanja in rabijo podporo starejših. Zaradi tega je zakonodajalec omejil starost, za katero smatra, da otroci ne morejo biti predmet seksualnih igric starejših. Torej gre za problem dejanske starosti in za problem razlike v letih, ki lahko kaže na neenakovreden odnos, ki je lahko kazniv.
Dobra plat te zgodbe je, da sta se polarni in željko razkrila kot prikrita pedofila, ki si ga veselo mečeta na 13 letnice (ja madona saj zgledajo starejše, ene imajo že joške in se šminkajo).
Če vas že v teh pedofilskih nagibih nič ne premakne, se zavedajte vsaj tega, da vas bo v primeru udejanjanja svojih fantazij ali v reali ali po netu, slej ko prej poiskala policija.

Problem je v tem, da je očitno kar nekaj posameznikov, ki se ne zavedajo, da v naši družbi otroci uživajo posebno skrb in varstvo, saj se smatra, da gre še za razvijajoča se bitja, ki niso v celoti odgovorna za svoja ravnanja in rabijo podporo starejših. Zaradi tega je zakonodajalec omejil starost, za katero smatra, da otroci ne morejo biti predmet seksualnih igric starejših. Torej gre za problem dejanske starosti in za problem razlike v letih, ki lahko kaže na neenakovreden odnos, ki je lahko kazniv.
Dobra plat te zgodbe je, da sta se polarni in željko razkrila kot prikrita pedofila, ki si ga veselo mečeta na 13 letnice (ja madona saj zgledajo starejše, ene imajo že joške in se šminkajo).
Če vas že v teh pedofilskih nagibih nič ne premakne, se zavedajte vsaj tega, da vas bo v primeru udejanjanja svojih fantazij ali v reali ali po netu, slej ko prej poiskala policija.
[/quote]
Smdljivka bolana do konca, si ti sploh sposobna besedo normalno prebrat kaj človek napiše? Ti frdamana usmrajena zmešanka stara jalova ničvredna gnila psihopatska čorava primitivna zlobna.

Kdaj boš debeluhinja lena, ki se niti ne umivaš in smrdiš kot kuga, nehala bit obsedena z mano, ker sem te zavrnil? Koliko let boš še zalezovala na forumu in napadala z bolnimi blodnjami?

Ampak ce pustimo to ob strani… bom rekel preprosto: veliko bolj miren bi bil, ce bi vedel, da je moj otrok (moja hci) zunaj z nekom, ki je 20+, kakor z nekom, ki je 13+ a manj kakor 20. 🙂

P.S.: Zagotovil v zivljenju pa ni. Vse temelji na zaupanju.
[/quote]
No, taksnl stalisce je tudi meni blizu
Ker sem mnenja, da je povprecna 15letnica, z nekaj pameti in normalne vzgoje zrelejsa od povprecnega 19letnika.

Vedno samo te teorije , kolk naj bo stara punca, ko si fanta najde, kot da je največja vrednost za žensko, da si je dedca našla.

Problem je v tem, da je očitno kar nekaj posameznikov, ki se ne zavedajo, da v naši družbi otroci uživajo posebno skrb in varstvo, saj se smatra, da gre še za razvijajoča se bitja, ki niso v celoti odgovorna za svoja ravnanja in rabijo podporo starejših. Zaradi tega je zakonodajalec omejil starost, za katero smatra, da otroci ne morejo biti predmet seksualnih igric starejših. Torej gre za problem dejanske starosti in za problem razlike v letih, ki lahko kaže na neenakovreden odnos, ki je lahko kazniv.
Dobra plat te zgodbe je, da sta se polarni in željko razkrila kot prikrita pedofila, ki si ga veselo mečeta na 13 letnice (ja madona saj zgledajo starejše, ene imajo že joške in se šminkajo).
Če vas že v teh pedofilskih nagibih nič ne premakne, se zavedajte vsaj tega, da vas bo v primeru udejanjanja svojih fantazij ali v reali ali po netu, slej ko prej poiskala policija.
[/quote]

Kaj pa v državah tretjega sveta ali pa v romskih družinah, kjer se trinajst letnice ali še mlajše deklice poročajo s štiridesetletniki in več? Te deklice pa nikogar ne zanimajo. Pač zakonsko so mladoletne osebe zaščitene, če pa mladoletna hči hodi z dvajsetletnikom, se je pa to tudi v preteklosti dogajalo tu in tam.

Dobro si napisal, samo nekateri so pač ostali na neki razvojni stopnji v preteklosti. Pač, se je evolucija malo poigrala z njimi.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

Kaj pa v državah tretjega sveta ali pa v romskih družinah, kjer se trinajst letnice ali še mlajše deklice poročajo s štiridesetletniki in več? Te deklice pa nikogar ne zanimajo. Pač zakonsko so mladoletne osebe zaščitene, če pa mladoletna hči hodi z dvajsetletnikom, se je pa to tudi v preteklosti dogajalo tu in tam.
[/quote]
v državah tretjega sveta se dogaja še marsikaka druga svinjarija, pa to še ne pomeni, da je fajn če se pri nas tudi. za rome tud ne bom komentirala. bom pa močno skočila v luft, če bi kdo kazal take namene z mojo hčerko, dokler ne bo dovolj stara.

Jaz vedno bolj razumem punce, da so raje previdno samske, sploh ko so že malo pametnejše in stare tam čez 25.

Cucek…TIHo

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

He he he…ma ženske imajo prav. Boljše bit samska do smrti, kot na Srečkota naletet..:))))

Če si pleničke nabavil, veš, lahko jih nucaš tudi za nosek brisati. Cucek

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

Pedofil, lahko mi 1000-krat rečeš cucek, še evdno si samo pedofil, ki je imel nekoč srečo, da ni pristal v zaporu.

take, kot si ti, mora družba imeti pod kontrolo. Še dobro, da svoje kretenizme pišeš registriran.

Seveda pišem prijavljen, cucki, za njih se pa ve, lajajo in lajajo, kajti med nogami je prazna pištola. Kaj jim ostane…….lajanje.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

Po razlicnih virih je zlorab med klerom primerjalno bistveno (po razlicnih ocenah 3 do 7 krat) manj, kakor je sicer zunaj, torej globalno, glede na velikost “populacije” (po raziskavah, ki so raziskovale zrtve in njihova pricevanja). Nisem noben zagovornik klera, ampak zamegljevati dejstva se mi zdi grdo. Saj je pozornost obrnjena proc od bistva.

In se nekaj… Se v sedemdesetih letih je polovica mladoporocenk bila mlajsih od 20 let. Ce beres slovenske povesti, so bili se predpubertetni otroci ze pastirji, pestrne, dekle,… Dekleta pri petnajstih, sestnajstih pa vse prej, kakor otroci (tudi custveno, ce se tako izrazim). Skratka,..
[/quote]

Drugi časi so bili takrat. Veliko otrok je bilo v družinah, hrane ni bilo veliko, pa je sama situacija terjala hitrejše odraščanje oz. zorenje ter posledično osamosvajanje in hiter izlet iz družinskega gnezda.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

torej NI.

torej NI.

Absolutno ni vredu, ni normalno (norme, se s casom, smo ze ugotovili, spreminjajo), je pa dejstvo, da je DANES v Sloveniji 1/3 15letnikov ze imela spolni odnos! Koliko od te 1/3 jih je imelo porvi spolni odnos ze pri 13 in 14ih letih, si naj vsakdo zamislja kakor ve in zna. Casi se spreminjajo, otroci odrascajo kasneje, stvari za odrasle pa pocnejo vedno hitreje….
Hocete ali nocete, preprecit starsi tko ne morete, razen ce zacnete otroke zapirat b klet (ker ne stejem, da bodo vsi mulci vseh prun na monu med bolj inteligentnimi zelo zaposlenimi gimnazijci)
https://www.dnevnik.si/1042657811
http://vizita.si/clanek/zdravozivljenje/video-spolne-odnose-imajo-ze-12-letniki.html

Absolutno ni vredu, ni normalno (norme, se s casom, smo ze ugotovili, spreminjajo), je pa dejstvo, da je DANES v Sloveniji 1/3 15letnikov ze imela spolni odnos! Koliko od te 1/3 jih je imelo porvi spolni odnos ze pri 13 in 14ih letih, si naj vsakdo zamislja kakor ve in zna. Casi se spreminjajo, otroci odrascajo kasneje, stvari za odrasle pa pocnejo vedno hitreje….
Hocete ali nocete, preprecit starsi tko ne morete, razen ce zacnete otroke zapirat b klet (ker ne stejem, da bodo vsi mulci vseh prun na monu med bolj inteligentnimi zelo zaposlenimi gimnazijci)
https://www.dnevnik.si/1042657811
http://vizita.si/clanek/zdravozivljenje/video-spolne-odnose-imajo-ze-12-letniki.html


Ne, to ni normalno. To je kaznivo dejanje !

Tudi jaz sem v starosti 12 do 13 imela prijatelja starega 18 do 19 let. Poznali so se tudi starsi. Ko sva bila sama sva se pogovarjala vse mogoče, tudi božal me marsikje. Pač prvo raziskovanje spolnosti.Obema je bilo lepo. Je pa blo obema jasno, da sem za seks premlada.Potem je sel v vojsko, kljub kopici pisem, si je po vrnitvi poiskal sebi po starosti primerno partnerko.Noben ni bil zato nic prizadet,jaz se tega se vedno spominjam kot zelo lepih trenutkov.


Mene pa zanima a je normalno nos vtikovat tam kjer mu ni mesto?

Danes je vse normalno, ni pa običajno. Včasih so se že pri 18 poročili, danes pa so še pri 30 letih v mama hotelu. A to je pa normalno ? Če je fant v redu ni vse v tem kar mislite, ….. Ko sem spoznal mojo drago je bila tudi mlada in po skoraj 30 letih sva še vedno skupaj. Hvala ti ljubezen, da sva se našla.

zakaj ne obvestiš policijo, namesto da tukaj pišeš in sprašuješ?

Mogoče pa hči ne želi nehat s to osebo, mogoče gre za osebo, ki je pač toliko starejša od tvoje hčerke, pa bi se vseeno dalo s pogovorom stvar urediti, da počakata oz prenehata, ne pa kar takoj prijava na policijo in človeku uničit življenje in ga zaznamovat za pedofila.

New Report

Close