Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek ALI VAM JE NORMALNO DA JE 13 LETNICA Z 20 LETNIKOM???

ALI VAM JE NORMALNO DA JE 13 LETNICA Z 20 LETNIKOM???

Vsi so tukaj povedali, da to ni normalno in tudi ni zakonito.

Mogoče pa hči ne želi nehat s to osebo, mogoče gre za osebo, ki je pač toliko starejša od tvoje hčerke, pa bi se vseeno dalo s pogovorom stvar urediti, da počakata oz prenehata, ne pa kar takoj prijava na policijo in človeku uničit življenje in ga zaznamovat za pedofila.
[/quote]

Pa sej ni dojenček da jo moreš gledat vsak trenutek no

Očitno se tudi danes pojavljajo takšni pari in ni film, Ko zorijo jagode nič nenavadnega…vprašati se moramo, kam smo zasli, kaksna druzba smo postali, ker dajemo prevec poudarka malenkostim, veliki zlocinci pa se pasejo pred nasimi nosovi.

Imam necakinjo, zdaj je 15, ima simpatijo svojih let, ampak to dekle je bilo pri 8 letih kot ena 39 letnica, mislim, to je kot bi eno staro odraslo in zrelo duso zaprl v telo otroka. Ce bi imela fanta starega 22, mi za njo ne bi bilo nic nenormalnega.
Prijateljica ima hci zdaj staro ze cez 29, a tudi ona je bila od malega kot eno staro bitje v telesu otroka. Fanta zdaj nima, so bili pa prej njenih let, a tudi za njo bi mi bilo povsem normalno, ce bi pri 13 imela polnoletnega fanta.
Imam pa se eno necakinjo, stara 13, no, ona je pa se cist otrocek, za njo bi bilo pa kaj takega nenormalno!

Imam necakinjo, zdaj je 15, ima simpatijo svojih let, ampak to dekle je bilo pri 8 letih kot ena 39 letnica, mislim, to je kot bi eno staro odraslo in zrelo duso zaprl v telo otroka. Ce bi imela fanta starega 22, mi za njo ne bi bilo nic nenormalnega.
Prijateljica ima hci zdaj staro ze cez 29, a tudi ona je bila od malega kot eno staro bitje v telesu otroka. Fanta zdaj nima, so bili pa prej njenih let, a tudi za njo bi mi bilo povsem normalno, ce bi pri 13 imela polnoletnega fanta.
Imam pa se eno necakinjo, stara 13, no, ona je pa se cist otrocek, za njo bi bilo pa kaj takega nenormalno!
[/quote]
To je dokaz reinkarnacije, o tem, kar govoriš, so stare duše, ki so živele že mnogo življenj na Zemlji, ostale so mlade duše, tudi sam sem starejša duša in me kot tako zanimajo tovrstne zadeve, glede na teme pogovora hitro spoznaš, sploh če si starejša duša, kam kdo spada. 🙂

Carpe diem

Če veš za tak primer, ga javi policiji ali staršem. Če ga ne, si sokriva. Policijo lahko obvestiš anonimno, starše obvestiti je pa lažje. O takih dejanjih odraslih se ne sme molčati.

O ti Srečko… :))

Pritlehnica, ja ja

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________


V zemljo se zakoplji!

Trolček, hahahah

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

Stara sem bila 14 let, pa sem imela fanta, ki je bil 20….sva ze skupaj 6 let:)

Normalen komentar, bravo.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

a porivat majhne otroke ni okusno, ni tapravo

ne kot kakšen frajer k’ z avtom pozira

pije šampanjc in trinajstletnice podira

če mene vprašaš to ni fino in ni prov

tazga tipa fotr vsak na gobec bo nabov

Moji mami je bilo 14 let, ko je pricela hodit z mojim ocetom, ki je 8 let starejsi in je imel takrat 22 let. Lani sta praznovala zlato poroko.

Mislim, da vsakomur odgovarja svoje, potrebno je presijati zrelost in ne ssmo leta, tudi moj je starejsi od mene 6 let in sva začela ze zelo mlada. Prav tako je imela moja sestra starejsega partnerja in zacela sta ze zelo mlada.

Ne, ni normalno, in o čem se pogovarjata …. o OSNOVNI ŠOLI, medtem ko je on na faksu oz. dela? Lol

Vsaka 13 ali 14 letnica je zrelejša od 22 letnega mulca. Kar spomnite se pastorke od Marjana Hrena. Imela je 12 let, ko se je Hren odličil narediti konec njeni zvezi s precej starejšim fantom. Je bilo v Novicah.

New Report

Close