Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Ali vas je že kdaj kak moški nadlegoval

Ali vas je že kdaj kak moški nadlegoval

Domnevam, da si ostala večno samska? Kako tako poznam, ki je v vsem videla , da jo hoče nekdo šlatat ali osvajat, tudi če se je moral zaraidi gužve dotikat koga na vlaku ali busu, vedno se repenčila čez vse, danes je le še stara baba , nedojebana in še nekajkrat bolj jeznorita, kot je bila. Keč je pa v tem, da je katera od njih blodila o družini in štirih otrokih konkretno, samo se ni našel nobeden, ki bi zdržal z njo.

Domnevam, da si ostala večno samska? Kako tako poznam, ki je v vsem videla , da jo hoče nekdo šlatat ali osvajat, tudi če se je moral zaraidi gužve dotikat koga na vlaku ali busu, vedno se repenčila čez vse, danes je le še stara baba , nedojebana in še nekajkrat bolj jeznorita, kot je bila. Keč je pa v tem, da je katera od njih blodila o družini in štirih otrokih konkretno, samo se ni našel nobeden, ki bi zdržal z njo.
[/quote]

A te bi bilo všeč, če te kar en za smokija prijel?

Niso vse iste. Prva punca me je pustila, ker jo nisem hotel pozgat prvi dan k sma ostala sama
Druga pa, ker sem hotel 5x na dan, ces da jo imam zgolj za sex. Mors troft na moralno sibko in ji zgolj opravicit njeno dejanje kot ok. Drugace sex v zakonu ke nekaj drugega kot tip-punca partner-partnerica … vse izven zakona so narkomani navpeceni na drogo z imenom sex iz strasti. Na stopnji zivali se tudi primerjajo z zivalmi (sexava k zajca). Dekadenca v pravem smislu besede

A te bi bilo všeč, če te kar en za smokija prijel?
[/quote]

Bedasto si, kot vedno. Bo še hudičevo veliko vode preteklo, da boš ti sposobno en sam smiselni stavek napisat.😅

Bedasto si, kot vedno. Bo še hudičevo veliko vode preteklo, da boš ti sposobno en sam smiselni stavek napisat.😅
[/quote]
Sej te razumemo, ni geld za romunske qurbe pa si sfrustriran. 😃😃

Takole je…v savni ,na stopu in tud v lj lokalih se mi je ze zgodlo da so mi moski tezili,sploh v savni enkrat je bil en res nadlezen…zenske pa..ne morem rect da so me nadlegivale ker bi lagal da.mu ni pasalo ko je bila jaka prevec direktna vulgarna itd…ko sem delal na terenu je bilo tega dosti…majuce z globokimi izrezi,vroce hlacke,namigovanja dotiki..mce sem imel cas in se mi je ljubili sem izkoristil priliko….vcasih sem imel napad morale in sem idklonil neobvezen f.uk…in potem mi je bilo pobavadi zal..enako velje za babe…das ne das…uvenes..zal tu je vedno za tiste ki jih nisi, za tiste ki si jih nikoli…slabih se itsk ne spomnis..dovrih tud ne


Jaja, saj bo, nisi sposobna si nič bolj izvirnega izmislit od soseda?😅
[/quote]
si smokija drgneš na grdo? 😀😀


preveč popilo pa sanjalo. 😀😀


preveč popilo pa sanjalo. 😀😀
[/quote]
No no viharni umiri se malo,jaz pisem tako kot je…ti pa…ti drugi delajo otroke


No no viharni umiri se malo,jaz pisem tako kot je…ti pa…ti drugi delajo otroke
[/quote]

??? Vse v redu pri tebi, izgleda, da ne?

v osnovni šoli so me sošolci brcali tudi med noge, z zimskimi čevlji, ker nisem slovenka, jokala sem, nihče ni pomagal. Starši so že bili nemočni zaradi teh svinj, ki me niso pustile pri miru, tudi po glavi so me udarjali, bilo je hudo, bog že ve kako je bilo.

Takoj, ko imajo priložnost spolno nadlegujejo ženske!
Ne zanimajo nas vaši viseči spolni organi. Moderni emancipirani ženski ni cilj, da se v njeno vagino vtika smrdečo klobaso. Same se veliko bolje zadovoljimo. Moški ste nagnusni!
Najbolj nagnusen od vseh je Viharni jezdec, neolikan in zabit neandertalec.

Zenske ste enake,ko vas je vec na kupu ali ko malo popijete in ste dalec id domacega kraja se spremitw v podivjane harpije ki brezsramno naskocijo vsajega moskega v blizini

??? Vse v redu pri tebi, izgleda, da ne?
[/quote]

Kako ze ti saglaris
multinicno?

ti si mali prdec ne pa ” Julij Cezar”.

Kako ze ti saglaris
multinicno?
[/quote]


Kaj pa slata tuje zenske , ne slatas ne dobiš po picki… Simpl
[/quote]

Daj ne feeeejkaj da si normalnaaa larpeer en 😀 😀

Domnevam, da si ostala večno samska? Kako tako poznam, ki je v vsem videla , da jo hoče nekdo šlatat ali osvajat, tudi če se je moral zaraidi gužve dotikat koga na vlaku ali busu, vedno se repenčila čez vse, danes je le še stara baba , nedojebana in še nekajkrat bolj jeznorita, kot je bila. Keč je pa v tem, da je katera od njih blodila o družini in štirih otrokih konkretno, samo se ni našel nobeden, ki bi zdržal z njo.
[/quote]
Daj viharni, tiho bodi, če o stvari pojma nimaš. Samo sramoto si delaš tu.
Nisem večno samska, ampak v dolgoletni zvezi (traja že več kot 10 let, če se slučajno misliš spotikat ob to, kaj pomeni dolgoletna zveza). Poleg tega ima nekdo, ki sedi na svojem stolu na vlaku čisto dovolj prostora, da ima roke lahko pri sebi. Če pa roko da medse in svojo sosedo, potem jo pa še obrne navzven, da to sosedo z dlanjo zatipa po stegnu, pa to ni nobena nesreča in nima nobene povezave z gnečo na vlaku. Kar se tiče prijemov za rit, pa verjetno veš, kakšna je razlika, če se nekdo po nesreči zadane vate ali pa če te z dlanjo zagrabi za rit. Ljudje dlani ne obračamo po nesreči sam od sebe, da bi se lahko konkretno dotaknili nekoga drugega.

Keč je pa samo v tem, da imaš ti očitno sam s seboj probleme in smetiš temo z nekimi neumnimi pripombami.

Kako so odvratne moške bete/game penaste, ker babe same odločajo, kdo jih bo po riti šlatal.

Ko sem mojemu sosedu povedala, kje so meje, me je udaril. Mislim, da to ni bil njegov prvi udarec. Najbrž so že velikokrat tako njegova hči kot žena deležni njegovih udarcev.
In žena molči, in hči molči in trpi.

Ali si samo molčala in trpela?
Upam, da si vzela v roke prvi porajkelj in ga ubrisala nazaj?

Boga ;(
Verjemi, karma obstaja. Tudi za tiste svinje raste palica!


[/quote]

Jaa zdej se spomnim enga dogodka pred leti. V gostilni. Me en tip tko mal čudno gleda, kot, da bi mi rad nekaj sporočil. No js grem na wc, mi on sledi in nakar tudi on vstopi notri!! Jaz vsa šokirana nato me je želel na silo poljubiti, sem ga odrinila in takoj pobegnila, seveda vsa prestrašena. Norec me je celo zasledoval samo ni me najdu. Je pol šou z frendom stran. Grozljiva izkušnja. Pa niti ni bil grd sploh. Tko visok in temn tip. Ma eni tipi so res psihiči.

Čeprou je bil samo to poljub, se zelo nerada spominjam tega dogodka. Ne morem si sploh predstavljati kako je ženskam, ki so bile posiljene:(

Od nedolžnih (nadležnih) opazk do zasledovanja na WC (hvala bogu za kolega ki se mu je tip ki je šel za mano zdel sumljiv).

Grabljenje po intimnih delih kadar smo šli na faksu ven pa nikoli ni manjkalo. Se kar sama sebi čudim da nisem kompletno zasovražila moške.

Treba jih je pune vsipat okol uh pa mir.

mene so se sošolke neprimerno dotikale in me pretepale

New Report

Close