Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Ali vas je že kdaj kak moški nadlegoval

Ali vas je že kdaj kak moški nadlegoval

Premal so te pretepale.

Še kot strednješolka sem se peljala v prenapolnjenem avtobusu. Naenkrat sem začutila roko mal pod mojimi prsmi. Smo ravno imeli prakso in bucike sem imela zataknjene še na gobici na zapestju..vzela buciko in zabodla v roko…

V tisti gneči, če bi začela kričat, itak bi vsi mene gledali kot da se je meni zmešalo, v tisti gneči bi morda tud koga ki ni nič kriv primazala eno okoli ušes…

Še danes ne vem kako sem tako odreagirala in da mi je to prvo padlo na glavo da ga prebodem z buciko….vsekakor je delovalo in sem se prerinila med ljudmi v zadnji del busa…

sem vedel, da se je treba žensk izogibat, ker ste zlo nasilne

Mene je v najstniških letih posilil … em, ne mogoče lepotec, bil pa je najbolj premožen v širši okolici in za njegovo generacijo žensk najbrž terna. Zame je bil starec, 25 let mlajši od mene.

Kasneje mi je težilo še ogormno moških, delam v pretežno moških kolektivih. Med njimi so tudi lepi moški, ni kaj rečt, ampak raje umrem, kot da bi kateremu dala do znanja, da mi je všeč. Če mi kdo ne da miru in vem kako je pri njem doma, mu vedno odbrusim eno te ist – ti mojemu možu svojo ženo, jaz grem s tabo. Ali pa da prideva skupa jz možem na obisk, ali pa da naj pride on z ženo. Če pa res ne gre in res moški ne odneha, pa pošljem moža nadenj. Kar direktno.

Kakšna karma bo potem udarila Jankovića in njegova pohabljenca? Mijo? Farmacevtko? Jadranko? Jagodo? odgovorite, prosim lepo, vsi tisti, ki verjamete v take neumnosti!

Vesel oče


Povsem logično.

Vsi priznajte, če vas nek izdelek ne zanima in vas prodajalec v zvezi z njim nagovarja in ne neha, potem je to nadlegovanje, če vas pa izdelek zanima, potem pa ni nadlegovanje, ampak pomoč.

Da tega ne poštekate, ste tudi malo premaknjeni.

Pa ne samo to. Tisti, ki mi ji všeč, bom z njim celo seksala. S tistim, ki mi ni, pa ne bom. Imam huda dvojna merila, a?

čokoladka pa se verjetno z vsakim dol da (ali pa z nobenim), da ne bo koga užalila, da bo pošteno za vse.


Tole mora bit pa res grozno, da te v najstniških letih posili en 25 let mlajši.


Tole mora bit pa res grozno, da te v najstniških letih posili en 25 let mlajši.
[/quote]

hahahhahahha
hahahhahahahahahahahhah
hahahhahahahahhahahhahahha
za crknit kako babetine nakladajo!

Ja, velikokrat, predvsem, ko sem bila otrok in mladostnica. Zdaj se znam zase postavit, če me kdo nadleguje, takrat se nisem znala.

Cele horde “nadlegovanih” žensk ki to govorio samo zato ker mislijo da si s tem dvigujejo privlačnost in zaželjenost. ker kao so tako lepe da jih kar šlatajo. Lep dokaz je una ki jo je v najstniških letih nadlegoval 25 let mlajši tip. v resnici s tem dokazujete da se obnašate tako da daste vsem vedeti da se vas lahko dotika.

Vsaka punca od tretjega razreda oš ( nekatere nesrečnice pa še prej) je to doživela, finta je v tem, da se to smatra kot “normalno”, če punca/ženska protestira ali pove na glas,
je na voljo več možnosti:
kaj pa cirkus zganja, to pa ja ni nič takega
ziher ji je pasalo
izmislila si je, ker hoče pozornost

Samo za informacijo – tukaj ne gre ne za zaželjenost, ne za privlačnost, dovolj je samo PRILIKA.
Gneča, osamljen kupe na vlaku, ozek hodnik v šoli, vrata, temen kot. Tudi je to zelo daleč od osvajanja ali kazanja občudovanja, naklonjenosti. Gre za čisti lov, dejanje premoči, storitelj zelo dobro ve, da zbuja nelagodje, kar je vrsta zmage, nadvlade in s tem užitka.
Tole vaše sprenevedanje, kot da ne veste za kaj gre, je višek strahopetnosti in primitivnosti.
Zelo dobro veste.

Vsaka punca od tretjega razreda oš ( nekatere nesrečnice pa še prej) je to doživela, finta je v tem, da se to smatra kot “normalno”, če punca/ženska protestira ali pove na glas,
je na voljo več možnosti:
kaj pa cirkus zganja, to pa ja ni nič takega
ziher ji je pasalo
izmislila si je, ker hoče pozornost

Samo za informacijo – tukaj ne gre ne za zaželjenost, ne za privlačnost, dovolj je samo PRILIKA.
Gneča, osamljen kupe na vlaku, ozek hodnik v šoli, vrata, temen kot. Tudi je to zelo daleč od osvajanja ali kazanja občudovanja, naklonjenosti. Gre za čisti lov, dejanje premoči, storitelj zelo dobro ve, da zbuja nelagodje, kar je vrsta zmage, nadvlade in s tem užitka.
Tole vaše sprenevedanje, kot da ne veste za kaj gre, je višek strahopetnosti in primitivnosti.
Zelo dobro veste.

[/quote]
Jaz pa mislim, da ne. Mislim, da si je to zelo težko predstavljat, če tega ne doživiš. Smo pa, seveda, vsesorte.


Ne bluzi. Ti je Replika lepo razložila. Če ti to ni bilo dovolj, ti pa lahko še jaz povem, da vedno obstaja določen {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} moških, ki bodo nadlegovali dekleta in ženske, če bodo le imeli priliko za to. In ko jo imajo, nadlegujejo. Če slišiš za 5 primerov, ko moški nadleguje žensko, to ne pomeni, da je udeleženih 5 pet različnih moških, ampak je čisto mogoče, da gre za enega moškega in njegovih 5 žrtev.
Ti o takih moških seveda ničesar ne veš, ker jih ne zanimaš.

Še en, ki bo sina učil, da je normalno, če bo šlatal sošolke, se k njim pritiskal na busu, jim tlačil roke med noge v klubih in kaj vem kaj še vam pomeni “normalno”

Da bolj govori ne, bolj ji je všeč. 🙁

Ja.
Sem brez besed (šok) odšla stran.

samo roko je občasno položil na mojo ramo namesto da bi me konkretno zagrabil za rit in potegnil k sebi.

Ja. Dva sta mi ostala posebej v spominu. Eden je bil zdravnik, ki ga je majčken zaneslo 🙁 ampak sva na hitr rešila. Drugi je bil pa en fant, s katerim sva se parkrat srečala v isti družbi in ko sva takole enkrat slučajno ostala par trenutkov sama, je navalil, me hotel na silo poljubit, me nagovarjal k seksu… Vem da mi je bilo kar nekaj časa še bad in da sem upala, da ga ne srečam

Same nadlegovanke…v živo pa o tem bolj malo slišiš.

No, sej, o tem pišem ves čas. Tudi dohtarji so krvavi pod kožo.

No, sej, o tem pišem ves čas. Tudi dohtarji so krvavi pod kožo.
[/quote]

So, ampak vseeno so taki po mojem redka izjema. Vsaj sama nikoli, razen tega primera, nisem imela opravka z nekorektnim zdravnikom.

Te je hotel poljubiti?

Ne, ne. Samo zaneslo ga je pri pregledovanju in me je začel božati. Prenehal takoj, ko sem rekla hej.
Ta druga varianta, tistle fant, ki pa ni in ni hotel odnehat, tisto je bilo veliko bolj :(((

zato jaz ne grem k moškemu dohtarju, če ni res nujno.

New Report

Close