Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Ali vas je že kdaj kak moški nadlegoval

Ali vas je že kdaj kak moški nadlegoval

Jaz pa nimam te nezaupljivosti, kljub izkušnji. Pred kratkim sem šla na pregled prsi k enemu moškemu. Malo sem ga sicer imela bolj “na oku”, ampak je bil zelo korekten.

Seveda, ker se te v živo vse izogibajo. Boš bolj težko slišal karkoli.

Ma ja, manipulacijsko so v zadnjih letih moje samskosti(ki je daljša kot le ta zadnja leta) poskušali doseči, da bi me pofukali, misleč, da jim bo ratalo in ne upoštevajoč, da nisem tipična ženska, ki ljubezen kupuje tako da daje nogice narazen marsikomu, ki jo samo pohotno pogleda…. jaooooooooo, pa rečem JASNO IN GLASNO, da me kurbarija ne zanima- me nikoli ni in me nikdar ne bo, ampak ni vraga, da ne poskusijo, ker sem jim tako sexy, pa privlačna… ma kaj a to se jim tako gre za uno trofejo, da bi trd oreh podrli?
Ccccccc….

Dokler vas babe kdo nadleguje, imate še možnost vzpenjati se po hierarhični lestvici. To pomeni, da ste zanimive. Stare ali grde babe namreč nihče ne nadleguje, taka lahko samo dela kot čistilka in tam zgnije.

Ja me je, zdravnik..

80. ☺

Vau, zdaj si toplo vodo odkrila. Tu ni kaj za priznat, to je definicija nadlegovanja, da ti nekdo vsiljuje nekaj, česar NOČEŠ. Če ženska tipa hoče, to ni nadlegovanje. Isto kot če neka stranka produkt hoče, pa ji pride nek prodajalec ta produkt z jasnega ponujat in hvalit, tudi ni nadlegovanje. Če pa stranke produkt ne zanima in prodajalec kar ne neha, je pa to nadlegovanje. Na prodajalcu/descu pa je, da se bo bolj previdno obnašal, ker vedno je možnost, da stranke/ženske ne zanima to, kar ponuja. Če se pa obnaša, kot da on (ali kak drug produkt) itak vsakogar zanima, bo pa hitro zapadel v nadlegovanje, ker slej ko prej nekoga ne bo zanimal. In marsikdo se tako obnaša.

Inštruktor v avto šoli. Parkrat dal roko na koleno. Meni je bilo grozno. Prijavila ga nisem, ker je nadomeščal odsotnega inštruktorja in ker sem enkrat zaradi čisto enke druge pritožbe že zamenjala inštruktorja. Potem me parkrat raje ni bilo na vožnjo dokler je bil moj inštruktor odsoten.

ne,nadlegoval me ni noben. So pa tipi dosadni do platfona,če me niso glih šlatali al pa kej,so pa rinli vame in so bli dosadni. Enkrat en prijatelj,sem pr njemu prespala,jst sm upala da razume da nočm nč z njim met,frenda sva bla,zjutrej komi odprem oči in je bil slečen pa tiča držal v roki pa mi reče “dej mi boš pomagala”. Omg.. prekinla sme odnose z njim. Drugič sm tud pr enmu prespala,zjutraj se zbudim me je pa šlatal po prsih,tud z njim nikol nisme mela več prijateljskih odnosov. nazadnje je pa en rinu vame,čeprov sm mu 100x povedala da nočm nč z njim met,se ga je napil pa zače da nej pokažem joške,pa navalil name,nč mi ni naredu,samo poljubljat me je začel po vratu sem se komej zmuznla pa spizdila. V roku 2 minutk sem pobrala torbo pa šla domov,ker se je tok zagrel da ga po mojem ne bi blo za ustavit. Sem točn vedla da zdaj ali nikoli da spizdim. Tipi so nadležni,več al manj imam izkušnje z rinjenjem in siljenjem vame. Aja,pa enga frenda poznam k zmeri k pride na drink se dere po lokalu kako si ga j eon name d.rkal.. obup.. sramota! 🙁

Ti pa rada zastonj prespiš pr tipih.

to je blo še v študentskih letih k po žuru nekje prespiš.. sej so pr men tud prespali..po žuru se pač nekam butneš spat

Ti pa rada zastonj prespiš pr tipih.
[/quote]

Bejba mi ga je pa jecljavi frilloks ponujal.


Mene so spraševale, kaj je narobe z mano, ker jim nič nočem…

He, he… tudi mene parkrat, oz moje kolege.
[/quote]

He, he… tudi mene parkrat, oz moje kolege.

zdravniki so isti packi, kot drugi tipi, ni za zaupat.

He, he… tudi mene parkrat, oz moje kolege.
[/quote]
tudi karakterno pa me ne čudi


tudi karakterno pa me ne čudi
[/quote]

Ufff, pravo razodetje!

Najbolje da si poiščeš kakšnega partnerja tu, pa lahko skupaj pljuvata. Bo bolj zabavno.

Ženska je težko FRENDICA s tipom! Ti si živ dokaz, da je moško žensko prijateljstvo nemogoče ali vsaj izdredno težko. Mi je povedal lasten brat, da dedec ni ta prav dedec, če nekje v ozadju možganov nima nekega načrta, kako bi “frendico” poseksal.

Ženske bi morale razumeti, da moški stvari drugače dojemajo in razmišljajo drugače kot ženske! Vsaj za veliko večino to drži.

sam proba nej ker!

zdaj na stara leta sem doživela, no, ne vem, če je to nadlegovanje, vendar je neprijetno … prijateljičin mož se ga je nažingal in me vprašal, če kaj mislim nanj, ko seksam … sem rekla, da ne (pa res ne, nikoli mi ni prišlo na pamet), on pa pravi, da si dostikrat zamišlja, kako seksa z mano

fuuuuj! prasec!

Priznaj da ti je bilo všeč.

Da si ne boš pisker odprl.shut up.

New Report

Close