Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Ali vas moti, če bo župan Črnogorec ali Srb?

Ali vas moti, če bo župan Črnogorec ali Srb?

Npr. Jazbinšek ali Jankovič?

Koliko generacij nazaj mora biti po tvoje rodovnik brezhibno čist? Pa koliko let nazaj ne sme kandidat jesti dunajskega zrezka, srbskega pasulja, bosanskega lonca, makedonskega ajvarja in genovskega pesta?

A tebe moti Dragutin Mate, minister za notranje zadeve.

Mene nikakor ne moti, Srbi pa so nasploh v večini zelo v redu ljudje. Se pa spodobi, da je v Ljubljani “ta glavni” Slovenec. To je kljub vsemu glavno mesto,…..morda bi bilo sicer bolje, da bi ga prestavili v Ajdovščino ali Celje.
Je pa Jankovića tudi škoda za župana, po mojem mnenju bi mu morali dati v upravljanje Slovenske železnice.

Mene ne moti, da je župan Srb ali Črnogorec, prav tako me ne moti, če je župan kakšne druge narodnosti. Moti pa me naslednje:
– slab program županskih kandidatov,
– njihova kapitalistična preteklost (npr. Janković – to da je Srb, me čisto nič ne moti)
– njihova slaba politična preteklost (npr. Jazbinšek – razprodaja družbenega premoženja – to, da je Srb ali Črnogorec, sem izvedel šele na tem forumu, njegov zakon, ki je omogočil razprodajo družbenih stanovanj, me je pa motil že prej; Danica Simšič – vzpenjača; Arhar – škandali;…)
– to, da je oseba poslanec in župan obenem,
– to, da je oseba župan in lastnik podjetij obenem,
– to, da se županski kandidati hvalijo s tem, kje vse imajo lastniške deleže in v katerih upravah in nadzornih svetih sedijo,

Naj vas opozorim, da tule sprašujem jaz vas in ne vi mene 🙂

NE.

morda bo boljš, slovenci do zdaj se niso ne vem kako izkazali.

niti približno

JA!

probaj malo razmišljati in nič ti ne bo škodilo.
ne vem, če ti je svet jasen.

Mislim da zakonodaja zahteva stalno prebivališče v občini in slovensko državljanstvo, rodovnik še ni ptrebno predložiti.če bo spoštoval zakone in delal v dobrobit ljubljančanov me njegov rodovnik ne moti.

To je možno samo v Sloveniji. Mene zelo moti potujčevanje, ker gre za slovensko zemljo. Najbolje, da si zapojemo: “Na slovenskem smo mi gospodar”. Bojim se pa, da bo to pel onaj Janković.

markatorjeve nalepke in pike sta pa vsi zbirali ne : )

to ni možno samo v Sloveniji ampak tudi v drugih državah EU oz. sveta važna je pripadnost državi ki si jo sprejel za svojo. žal pa ogromno priseljencev iz ex juge niso sprejeli Slovenije kot svojo novo domovino in se do Slovenije obnaša skrajno zaničlivo, sicer pa ima vsak svojo izkušnjo stemi stvarmi

Je res!

Ni važna kakšnega izvora je človek važen je njegov odnos do tukajšnjih ljudi in naroda.
Mislim da ni pretirano da bi tako kot so v Avstiji zahtevali od tujcev, ki živijo v v državi zahtevali minimalno znanje jezika in vključevanje družbo.
Konec koncev ne greš v drugo državo da bi bi si tam naredil domovino (kot u novima fužinama).
Torej:
Me ne moti Jankovičeva narodnost (polnarodnost). Tud v naši KS imamo enega srba, ki se je dobro vključil v kraj in ga bom najberž volil.
Moti me njegova politična in gospodarska preteklost ki ni čista.
V tem pa lahko rečem da me moti “srbsko” saj se samo v srbskem jeziku reče goljugati “nadmudrivati” in ima POZITIVEN prizvok. Povsod drugot je to nekaj slabega.
LP Ljubljana!

Pa ne samo to, cele gore denarja smo puščali v mercatorju. Ampak se nismo ravno ponašali s tem.

Mrzli,

mene pa moti, da nekdo v enem kratkem sestavku naredi (najmanj) 17 slovničnih in tipkarskih napak.

Če bi bil Miha Jazbinšek Srb, potem bi se pisal Jazbinšak, če ne že kar Jazbinšković.

Polglasnikov hrvaški in srbski jezik ne poznata, torej Jazbinšek ni Srb.

kje pa zdej puščate cele kupe denarja, pri sparu al leclercu? : )

v trgovini

alenka1974 napisal:

> markatorjeve nalepke in pike sta pa vsi zbirali ne : )

zbiram Šparove !

K_ris napisal:

> Mrzli,
>
> mene pa moti, da nekdo v enem kratkem sestavku naredi (najmanj)
> 17 slovničnih in tipkarskih napak.

še vedno smo na forumu in razpredamo koga voliti in ne
kako to napisati.

Sicer pa:po želji.

ha,ha…..zdej zbirate šparove nalepke….pa vas nič ne moti, ker je to tuja trgovina??? Al je to zato dobr, ker prihaja iz Evrope?

Ste pa eni res cepljeni…….samo ne proti gripi!!

New Report

Close