Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Ali veste

Ali veste

da moški pri orgazmu za trenutek izgubi zavest?
Zato pazite, če slučajno srečate avto, ki leze kot polž. Včasih me moja kar med vožnjo oralno zadovolji. Čim začne odpenjati hlače in reče “Čist počas voz”, že vem koliko je ura. Sam ne mi piskat ko se srečamo ali ko me prehitevate! Ne vem ali zaradi počasne vožnje ali če se slučajno kaj vidi…

hehe…..dobro jutro,sladko jutro.
A veš da pri seksu v avtu so najboljše vožnje v neznano.Ko se vozita in vozita…ona pa ti medtem povzroča neznanske užitke ko ga obdeluje.
In potem ko se zaveta,presenečeno ugotoviš,da nimaš pojma kje si!:)))
Sem se zdajle prav sladko spomnila…na……..:))

lp

Midva bi se morala ekrat zapeljat, se ti ne zdi (pa makar na Mars)!

Hehe….če se kdaj zapelješ mimo mene…te zaštopam.
Pa ni dobro takšnele vožnje prakticirat pozimi,se šipe preveč zarosijo.))
Poleti, odprta okna in veter v laseh,pa gor majčka brez modrca da se vidijo bradavičke….je boljše.:)

lp

Očitno se zelo dobro spoznaš na posel

Hehe…nič več in nič manj kot ti. Vem samo kaj mi paše in kaj paše mojemu.

lp

Še dobro ,da si mi povedal ,zdaj vidim zakaj moj vedno ,ko mu pride reče “nebesa” mogoče ja pa za trenutek v njih :))

Pa kljub temu mislim, da b se drug od drugega še marsikaj koristnega naučila, saj pravijo, da se učimo skozi vse življenje

In ne v enih, v devetih! Vsaj jaz tako čutim

Naj rečem samo tkole…vedno naj nas v življenju spremlja strast.Pa naj bo to samo ob pisanju na forum ali pa pri vožnji z avtomobilom….morda samo pri lizanju sladoleda…ali gledanju nogometne tekme……Morda samo ob poslušanju kakšnega dobrega komada…Strast je tisto kar nas žene….kar nam daje moči….

lp

ja punči, kok sva si midva slična! Sam jaz še v nečem uživam: dobri hrani, kaj če postanem pravi bajsi?

hahaha…..ja , problem……ne pravijo zastonj,da strastni ljudje zajemajo življenje z veliko žlico!So pa potem shujševalne kure z seksom toliko bolj sladke.:))Ni treba pazit kdaj in kolikokrat….Pa še na hrano zraven pozabiš!

lp

Ja še dobro ,da nimam kril ,ker pri vseh teh občutkih bi odletela……mmmmm

Men pa zapaše hrana po seksu. Pol pa spet…
Nekoč sem bral neko študijo (mislim da od dr.Mastersove), da moški porabi pri poštenem seksu toliko energije kot najhitrejši tekač na 800 m. In zakaj mi ne priznajo svetovnih rekordov, saj sem jih postavljal…

Ja, in potem se sučeš v sladkem krogu,ki ga ni konca…..:))
Ej,ma ko šiša uradne potrditve…..važno da ti veš..:))
Hehe….sem brala….da je seks je ena najvarnejših zvrsti športa (ok…odvisno s kom in kje..hihi)…Sprošča in deluje na vsako mišico telesa.Pa še športnih copat ne rabiš zraven….:))

lp

Pismo, men se vedno bolj zdsi, da bi midva tud morala prides skup, čuda bi ustvarjala!

Si mogoče pa v krilcu – takem, ki mi je tak všeč super mini. Bi ti kar z roko not..

mmmmm, mi že moja dostikrat uide,še dobro da sem sama v pisarni in lahko zadevo spelem do konca….o ta mala sladka razvajanja…

Jaz pa nisem sam, imam sodelavko, pa ne smem preveč mencat.
Tist pod kiklco b ti pa jst tako rad naredu, mmmm, bi ti poljubljal kolenčke, pa stegna, pa tvojo mucko, kar po klitorisu! A že kaj maže?

Mmmmmmmmmmm,počasi že sem že pri stegnih,še dobro da imam samostoječe nogavičke……….

KIR-či in kake packarije spet tebi po glavi hodijo ,danes se mi zdiš še posebaj privlačen samo dajal bi………..

o, kok bi ti jo pedenal?! A maš obrito, al bi moral iskat v goščavi?

Ja, tak sem: same packarije mi blodjo po glavi (ni čudno ob dveh ponoč sem neki bluzu, sm jo kar napadu), da bi pa dajal pa sploh, nism egoist, raje bi vidu vas potešene, jst pa zarad zakurjenosti še na minus dva deci ne morem – prevelik prtisk. A b mi ga ti ohladila?

Ena črtica se vidi okoli pa vse golo,črtica je pa za da mojemu vzbudi malo domišljije ,ko se pogreza v njo,mmmmmmmmmmmmmmmmmm

Ti, jaz bi se tud pogreznu. Pa prec zdele, domišljija deluje, daš?

New Report

Close