Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu Ali veste

Ali veste

Zdaj bolj težko,sem vroč čaj pila……..hi hi hi…..mmm paše samo, temperatura ,ko ga jaz vzamem lahko samo še naraste…

Sej splahni! Aja, teb ni nič težko tako k men, saj ga nimaš. Vsaj zdajle ne

Pogledaj noć bježi pred jutrom
reci šta mi piše
u talogu crne kafe na dnu šoljice
kraj srca mi diše
ono što zovu sreća
što se sanja
kao na lotu sedmica
kao u vojničkom džepu
sakrivena sličica
neka se sanja
e, ne bi’ dao ovih dana
ova noć treba da se sačuva
(u riznicama sjećanja)
a ti zovi ako si sama
i treba neko da te pričuva
(neka se sanja)
Jer ti bi željela svog junaka
da učini nešto kao Gavrilo
jedina moja, najdraža moja,
ovo naše je dobro zakasnilo
na vrijeme kad se sanjala sreća
kao miris onih dana
skini haljinu ugrij posteljinu
važno je da se sanja
neka se sanja …….

čao:))

Ja težko pa še kako ,mam samo roko za tolažbo…no in misli mmmmm kako lepo je čutiti sapo za menoj in dotik rok na mojem telesu vse v nama raste,spušče se nizje,nižje……..

mmmmmmmmmmmmmmmmmmmm paše

Čao!
No končno razumem, aha..
LP!

hehe….KIR…..dej no dej…..sej čist vedno pa ne mormo vzdihovat in stokat…A si kej užaljen? Al boš užaljen sam do jutr?

Nisem užaljen, celo vesel, ker se mi je posvetil(in garantiram, da samo meni)!

Sva se pol zmenla?

aha

Nadalju, ljuba, zakopal sem se v tvoje lase, poljubljam te po ramenih, roke mi drsijo po tvoji gladki koži, ustavijo se že na prsih – kako čvrsta so in tvoje nabrekle bradavičke! S prsti se igram z njimi, ena roka mi pa že drsu po trebuščku, sem že nižje od popka….Kje so tvoje roke?

A prideva spodaj brez (brez spodnjic mislim)

Čutim,kako me obliva občutek nemoči,želje potrebe strasi,želim te čutiti povsod, komaj se zdaržujem in ko te z roko božam po stegnim mmm kako paše moja roka v tvojih lase ,ki te privije k mojemu vratu da začutim…….

moje roke pa kar po tvoji črtici, ki usmerja kam – do tvojih velikih, čutim tvoj nabrekli klitoris – ves vroč in vlažen je, ti začneš vzihovati, tvoji prsti močneje stisnejo moj penis…..

Mislim ,da je bolj da jim imava, ker bova tako še bolj čekala na presenečenje pod njima,raje mi jih ti sleči….

In men tebi, od strasti bi se mi tresle roke, da bi te prijel namesto za ritko, za mmmm

mmmm čutiš kako je napeta,vabi tvoje prskte………

so že v njej, celo otipavajo, kako je topla, gladka…

Ne bo držal, da se je sam teb posvetil. Tud men se je, pa že v ponedelk, pa še zdej se svet, moram včasih kar oči zapret, tko blešči, pa v oči bode

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

Nisem suguren da sva na isti liniji. No pa vseen, kar preskoč!

New Report

Close