Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Ali veste…

Ali veste…

zakaj ste ženske včasih hujše kot cestni razbojniki?

Ne, povej

ne ,me zanima prvo mnenje žensk-ker se ponavadi imate ženske za žrtve egoistične, mačistične in izkoriščevalske moške populacije

Ma ne vem, zlato. Jaz sem tako srčkana, o kakšnih razbojnikih govoriš…ma dej no…..ma saj veš, da smo vsi čudni

po katerih ženskah(ženski) to sklepaš?

in da se počutimo žrtve?????

osebno zase lahko rečem, da imam raje 5 moških za sovražnika kot eno žensko za “prijateljico” ….

Pa ne da nimam prijateljic, vendar jih imam rada na razdalji…..
Pa tudi sovražnikov nimam;) hehe:))))

Eh, eh…

še huje je če imaš za sovražnico žensko- a da se počutite žrtve-eh mirella dej malo poglej okoli sebe-pasaj to pravim počutite se -resnica je pa bistveno drugačna

S svojim načinom obnašanja si iz ženske naredil razbojnico.

Ljubim te.

vsak dan bolj in bolj, ah ,ta ljubezen-hehe

hehe.

Jaz ti povem svoje mnenje! Nikoli se še nisem počutila ogrožena, izkoriščana ali nadlegovana od moških!!
Nikoli nisem rekla, da so moški vsi egoisti, nasilneži, izkoriščevalci al karkoli drugega….ker jaz imam z moškimi dobre izkušnje. Problematičnim se pa instiktivno izogibam, tako da nebi vedela veliko o teh lastnostih, katere pa imajo tako moški kot ženske.
Poznam pa ljudi, ki vedno krivijo druge…najraje, nasprotni spol, za svoje frustracije.
To pa je množično, tudi če po forumu pogledamo:)
Nikol ni vsak zase kriv…ampak je kriv mož, žena, ljubica, ljubimec…., pa če malo razmislimo…..ugotovimo, da ljudje tako s teboj ravnajo, se tako obnašajo do tebe, kakor jim sam dovoliš in kakor sam sebe spoštuješ!

Ni razlik med spoloma, v tem!

Je pa bolj množično žensko jamranje, ker so že po naravi bolj čustvene in rade govorijo o svojih problemih, medtem ko moški to najraje potlačijo vase. Se pa hitro zazna tudi moškega, ki ne zaupa ženskam….ni treba da to direktno izrazi…se lahko opazi…

no ker ne veste vam povem-cestni razbojnik ti da na izbiro: denar ali življenje, ženske pa hočete denar in življenje-hehe

mirela da nisi ti v resnici-mirelko?ko tako zagovarjaš moške -haha

😉 ne zagovarjam jih:)

niti nisem rekla, da so vse ženske takšne….če ne druga, sem jaz izjema;) pa gotovo se še katera najde, ki v moških ne vidi grožnje:))))))

da moški posega s svojim organom v njeno notranjost in to dobesedno-hehe

Ona je ženska s zelo dobrim karakterjem in ima rada kvaliteto.

ja te ljub, ljub

Kva si se sedaj podelal junak?:-))))

jap,saj veš kak sem besede, besede, ne pa tako kot ti-prvo ustreliš potem pa vprašaš- you are the MAN

Kot Nemci ,ko so prvo streljali,potem pa vprašali kdo gre;-))

no nisi mi povedal; ali imaš dobro ženo?

ja kaj zdaj , a se bojiš svoje žene al kaj?

brezveze

niti ne-

New Report

Close