Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ali vsak dan jeste sadje in zelenjavo?

ali vsak dan jeste sadje in zelenjavo?

Oo ta je bila pa huda!
Kako si me zabila!
Kako si ti pametna![/quote]
Kaj predlagate?[/quote]

ti si prizadeta.
Kaj se sama ne znaš normalno obnašat, ti moramo predloge dajat?
Zoprna, nakladaška, visokostna baba si, ki komaj čaka, da ji kdo nameni kakšno besedo.
Fuj, preč od mene.


Kaj predlagate?[/quote]

ti si prizadeta.
Kaj se sama ne znaš normalno obnašat, ti moramo predloge dajat?
Zoprna, nakladaška, visokostna baba si, ki komaj čaka, da ji kdo nameni kakšno besedo.
Fuj, preč od mene.[/quote]

Zrcališ? Ko na nekoga kažeš s prstom so 4je usmerjeni k tebi. S takšnim pisanjem in izražanje poveš vse o sebi. Komplekse pozdravi pa kar naenkrat svet okoli tebe ne bo več tako “grozen”.


Kaj predlagate?[/quote]

ti si prizadeta.
Kaj se sama ne znaš normalno obnašat, ti moramo predloge dajat?
Zoprna, nakladaška, visokostna baba si, ki komaj čaka, da ji kdo nameni kakšno besedo.
Fuj, preč od mene.[/quote]
Nervira vas pisanje popolnoma neznane osebe. Probleme imate.

Da.

Ja, oboje vsak dan.

Kaj pa ješ ti, avtorica, če ne ješ sadja in zelenjave?

Tudi dateljni so sadje, suhe marelice, hm kaj pa so arašidi? Vse to je slastno.

Pri nas jemo vse po vrsti. Sadje, zelenjavo, OH-je, meso (tudi ribe), mleko in mlečne izdelke …
Brez sadja in zelenjave (ker je to vprašanje), enostavno ne bi mogla. Mi kar nekaj manjka, če slučajno nimam nič na zalogi. Ampak to se res poredko zgodi.

Zkaj pa je to neumnost? A lahko pojasniš?[/quote]

seveda lahko

če je korenje larifari brez vrednosti, je tudi cvetača … ok?[/quote]

Po vsebnosti mikrohranil je cvetača boljša od korenja, prav tako pa vsebuje več antioksidantov in fitonutrientov. Priznam pa, da je z tega vidika izmed naštetih cvetača najslabša, navedel sem jo le ker iz iz nje delam pire (namesto krompirjev je cvetačin). Včasih se pireju doda tudi korenje.
Našteta zelenjava je pač tista, ki je najbolj bogata z mikrohranili,antioksidanti in fitohranili. Najbolj važnega – makrohranil pa itak nobena od teh zelenjav nima dovolj.

Jaz pa ne stekam kako vam financno ne znese jesti zelenjavo vsak dan. Kaj pa potem jeste? Meso? Samo krompir ali makarone? Kruh in majonezo?

Jaz zelenjavo vsak dan, sadje pa parkrat tedensko, včasih celo cel teden nič. Kaj vem, mi ne paše, velikokrat me napihne. Kot otrok sem ga pojedla ogromno, zdaj pa samo navzdol.

New Report

Close