Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu ali ženske znate

ali ženske znate

Kar bodi. Zaupanje je največ vredno.:)))

Cmok

Super. Jaz bi tudi imela z nekom tako vezo, polno zaupanja.

kakor za koga!

Bi a ne?

mhm 🙂

do sedaj še nisem nikoli ugotovila….če me je kdaj prevaral je zelo spretno prikril…je pa res, da se s tem vprašanjem nikoli ne obremenjujem….kar ne vem, me ne boli….

DA!

Zakaj bi ti povedla Razo? Da boš vedel kje je treba še posebej pazit? Al spet kr neki sprašuješ, ker ti je dolgcajt…:)))

Ti znaš ugotoviti ali te partnerka vara? Če, znaš… Kako?

Usedeš se na kavo nekje v mestu med ne preveč obljudene mizice, kar je dovolj dobra “varovaka”, da se nebi preveč naglas vživela v “dialog” in znova načneš odkrit pogovor. Poveš kaj in kako vidiš to zvezo. Seveda moraš biti pripravljen na oba scenarija. Ali skupaj in strpno ali pa narazen. Vmesne ni. Premelješ ali želiš res preživet sam(a) na stare dni in po možnosti en mal vnest negotovost v otrokovo življenje. Če ga imata seveda.

Če je moron(a) pripravljen(a) oluščiti prvo plast *****arij, predlagaš čisto neobvezujoče vikend počitnice v hotelski sobi toplic in pričneš z vztrajnim a dolgotrajnim iskanjem rešitev. Ne samo vzrokov, sicer gresta lahko takoj domov. Počasi se moraš odločiti pogrevati strasti z začetka idealne in edine zveze. Ampak vse to samo pod pogojem, da znata oba tudi slišati, ne samo poslušati.

Sicer pa v vsakem primeru po takem vikendu takoj poiskati najbolj primernega človeka in mu predati svoje telo. Enega za dušo, drugega za telo.

————–

Zdej pa prec o seksu razmišljat. Brez glupega ondija, k se čist brez izdelane samopodobe driskasto slini k polž lazar.

Primitivec ne delaj se pametnjakoviča,saj ti zelo škoduje.Narobe si raščen.samo toliko,drugače se na tvojo nizko raven ne bom spuščal.

Ne mi delat baze znanja iz tega tule! 🙂

Ena od možnosti. Tako daleč še nismo.
Zaenkrat vse bolj zadovoljna s tistim kar imam, ker je boljše in kaže še na boljše. Si ne bom komplicirala življenja. Danes si, jutri te ni.

3. odstavek…uporabno :)))))

ok, sem vse prebrala…zdaj mi bo valjda šlo…pa nisem prepričana, če želim imet in doživet vso to znanost…

🙂

🙁

Hmm,… s tem je tako, bolj, ko sem “varal” bolj sem žgal doma, kombinacija je bila zame idealna, tako, da ne drži to, da si doma hladen.


Če žgeš doma, je eden najbolj očitnih znakov, da varaš!!
Googlaj! Bejbe tudi googlajo!!

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

čak mal … govora je o tipu, ki ga skrbi, da ga tip vara?

torej: vsakič, ko gre od tebe mu v lavorju vode “stehtaš” jajca. Ko se brne mu jih ponovno “stehtaš”

razlika pove ali je prišel domov z bolj polnimi ali manj,

simpl po umno grku, ki je našel žajfo v banji … od takrat pa lahko velike ladje plujejo ☺ … Arhi Med al kaj je že bil ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

New Report

Close