Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu ali ženske znate

ali ženske znate

ugotoviti, če vas partner vara?

kako?

leta letijo - iščem stevardeso

Ne znajo razko!
Zato si smotke tudi ne upajo nič napisat. Mislijo da se samo na jajcih pozna:-))))))

Če nima poželenja po sexu,če je vse drugo bolj važno,če ga ni iz službe ali zvečer pride pozno in diši po kakem ž. parfumu in pove,da je bil s prijatelji na pijači v resnici pa je bil in sexal sb drugo žensko…

Ondi, a tako te vara tvoj ljubimec??? Haha, ti ga pa še naprej jemlji na morčka!:-)))))

Ondi…..izkušnje?

Ne povem ti…

Jaz pa mislim da to niso pravi “kazalci”…..če partner skoči čez plot…..
Lahko se ravno tako trudi doma….sexa…..ko si on(ona) zaželi…lahko se dobiva v službenem času….pa pol ni sumljivih izhodov od doma…. ali dela pozno v noč….

Jaz mislim da je to težko ugotovit….seveda če se le ne kaže vsem na očeh da je tako zelo očitno…..

Jest predlagam da nam KIR pove kaj okrog tega…. No..izzvan si…

…pa sej ne rabiš….že vem… :))

Na pravega si navalila:-)))))

a ne….. :)))

Ne morem, ker nimam takih izkušenj!
Moja žena me ni in me nikoli NE BO prevarala!

In obratno?

:)) lepo da si tako prepričan.

Jaz bi pri mojem takoj ugotovila. Bi bil preveč živčen in raztresen, če bi kaj takega storil ali delal 🙂 ga poznam predobro. Sicer pa zakaj bi se sedaj z drugimi dajal dol, ko ima mene obsedenko z seksom, če je bil prej 4 leta (več) samski pa se ni! ako, da jaz na srečo nimam skrbi z tem…

********************************************* We all know that cats rule the world!

Ja, ker se moški ponavadi takrat obnaša trapasto in te sprašuje, če si samo njegova, v sexu spremeni kakšno zadevo, fašeš kakšno vaginalno vnetje, pa še bolj občutljiv je za vsako neumnost. obtožuje te, da se sigurno s kom “kurbaš” medtem, ko si s prijateljico na kavi in podobno.

Veš,da ti bom povedal,srce.Zate bi dal roko v ogenj.

No pa začnita:-)))))))

Obsedenka sexom…kako privlačno se sliši.

🙂 hehe ja no tako mi pravi 🙂 Potem je že res 🙂 mi je všeč, da mi tako pravi .)

Ja prva Maja imas prav 🙂 samo vedenje jih izda nič kaj druga 🙂 Obnašanje se popolnoma spremeni… in seveda ženske imamo intuicijo za te stvari 🙂

********************************************* We all know that cats rule the world!

…napad je najboljša obramba. Zastavlja ti vprašanja, na katera sam ne bi odgovarjal, začne izvajati nadzor nad teboj, ker ima sam slabo vest…..

moj bivši me je varal…

začel se je čudno obnašat, ni več tk pogosto klical, ni ga blo več k men, vedno je iskal izgovore…

sam priznal pa itak ni… veš da se neki dogaja…

lp

*

To, da ni želje po seksu ni merilo. Imam izkušnjo, da je bil seks v tistem obdobju pogostejši.

khm…. prevaral ne, le skočil čez plot

sem Majčica

Hm….nič mini jasno…..do danes sem mislila da je to eno in isto…

New Report

Close