Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek alja krušič in njena gola fotografija

alja krušič in njena gola fotografija

najdla sm sliko? OMG a je to res ona

ne verjamem, da slika res obstaja, na netu je ni nikjer najti, tako, da ne vem, kje jo je moja predhodnica našla

jah, če je pa to ta slika, se pa nima kaj bati, itak je tko majhna, da težko kaj razbereš iz nje

Ne bodi tako zgrožena in se prepričaj kaj je res in kaj ni. Ne bodi tako prepričana v nedolžnost svojih otrok. Če še ne veš imajo otroci v šoli dostop do računalnikov. Brez računalnika ne more delati niti šole. Je pa dejstvo da tisti ki so najpametnejši in tako radi komentirate druge…imate doma najslabše vzgojene.Lahko se je naslajati nad drugimi…naši (poudarjam NAŠI) otroci pa hitro lahko delajo po svoje…če jih še bolj nadziramo

Sicer nisem brala vseh vaših komentarjev, bom pa izrazila svoje mnenje.. s temi golimi slikami in podobnim se naj ukvarjajo njeni starši, mi pa tukaj nimamo kaj soditi. Lahko ocenjujemo njeno petje in to je vse..no..večina vidi v njej ogromen potencial (že zaradi favoriziranja s strani POP TV) ampak meni je zgolj povprečna pevka..torej noben presežek v primerjavi, kar sem že slišala.

Hvala.

a loh vidm sliko?

kje bi pa lahko videl fotko? da vidim če je to vse sploh res saj ni nikier nobene fotke.upam da bo aljinuspelo v karieri:)

saj se sploh ne vidi njenih dojk tako da sploh ni problema..

Tolko o starševski kontroli: mene je mama dokaj redno nadzirala in kontrirala, ampak NIKOLI IN NIKDAR ji ne bo uspelo videti vseh mojih komentarjev in slik. Tudi pogovarjali smo se o tem da to ni vredu pa kake so lahko posledice, ampak jebi ga, najstniki smo v tem “pametnejši” od naših staršev in noben nadzor in nobena vzgoja ne pomaga. Pomaga samo, da odrastemo =)

Jao kakšen rdeč preplah ko se je slikala??
Mokre lase pa telefon, to je pa vse, prav NIČ se ne vidi in niti ni povezasno z kakšno pedofelijo….
Sam bolan folk tu gor….
Ta preplah ji očitno še kako ugaja….konec koncev je samo fotka, ena iz med mnogih….Stara je pa 16 let, se pravi starejši mladoletnik in se lahko legalno tolče naokrog če ji paše.Dokaza kdaj je bila fotka posneta pa ni!
Zatorej tud širjenje slik NI prepovedano…
Čepa ona al pa njen fotr reče da je bla na sliki stara 14 let, to NI dokaz…Fotra verjetno ni bilo takrat v kopalnici??

Vidi se ji pička, joške in vse. Kako se nič ns vidi?!!

KONČNO TUDI ENO STROKOVNO MNENJE!
Lepo je prečitati tudi argumente, ne le emocijske izlive.
Še manj me zanima tovrstna golota. Pupa je nardila, kar pač je. Sedaj je vprašanje le, koliko je močna, da gre čez vso preteklo nesnago in lahkomiselnost.
Mislim, da njen stari s svojo avtoriteto ni tapravi naslov za njeno pomoč, ki jo v tem trenutku potrebuje.

A si iščeš alibi? Verjetno ona bolj ve kdaj je bila slika fotografirana, kot pa en naključen potrebnež na internetu?

Skratka slab in patetičen alibi …

mal poglejte viši, je nekdo že prilepu sliko

dejte se folk raj ukvarjat mal več sami s sabo, bo velik bolš

men je ona cist uredu in ce hoce naj objavi se kaksno sliko. punca je lepa, naj pokaze svoje obline

No, glede na to, da je Alja stara 16 let, lahko svoje gole fotografije po mili volji pošilja naokoli, če ji tako paše. In razpošiljanje svojih golih fotografij niti ni prepovedano oz. kaznivo in ne bi bilo niti, če bi bila stara 13 let.

Sicer pa ljudje dragi, v katerem preteklem času vi živite? 15 letnice lahko sklenejo zakonsko zvezo, lahko seksajo kolikor jim paše in to tudi počnejo, vi pa o nadzoru otrok.. Wake up!

link prosim ker ne vrjamem da ta slika sploh obstaja

Pics or it didn’t happen

Nikjer na netu ni te slike to je eno samo nabijanje.6

a ste nori tisti ki stavite fotke gor???

TE BI MOGU MED.OVER.NET BANAT, PA TO SE NE SME DELAT!

s tem ko limate sliko pomislite kako bi bilo, če bi nekdo vašo sliko dal na net!!

upam da pride prijava in preiskava na tiste, ki so dali link od slike in bodo šli v zapor

v primeru da ne, JIH JAZ PRIJAVIM !!!

lp

Nora si pa do konca ja hahahahah


Ko se enkrat slikaš in daš sliko na net , postane javna in noben zakon ti ne preprečuje , da sliko potegneš dol in nalepiš drugje , zato se alja_fan pomiri in globoko dihaj .

Ne to ni fake ampak je res. Je tudi sama priznala v intervjuju oz. ni zanikala.

https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/v/935524_438935526201557_1673309178_n.jpg?oh=61a171b2ad050e22dca004f726de6ed2&oe=51BFAB1A&__gda__=1371601915_128d79a03b0c32ac17f64810f81406fd eto tuki mas link

Ja, briga vas, če si ona uničuje življenje, ja seveda. Zato jo zdaj tu izpostavljate, da se je domnevno slikala gola. Samo blamirati – oramotiti jo želite!
Nevoščljivost, neprivoščljivost.
Umazanci eni ste. Nezmožni doseči svojih sanj, potem pa po uspešnih udrihate.

Njena stvar, če se je slikala gola, ne pa stvar vas nevoščljivcev.
Ja, seveda vas skrbi za njo – vic stoletj!

New Report

Close