Najdi forum

Naslovnica Forum ‘Teorije zarote’ Alo, Vaga, Viharni, Lubiana in ostali!

Alo, Vaga, Viharni, Lubiana in ostali!

Kaj se pa ti dereš, ti si zadnji, ki ima za pisat o zbujanju. Ludi je bil tam, on je vsaj stal za tem, kar piše, kje si bil pa ti?

Kaj se pa ti dereš, ti si zadnji, ki ima za pisat o zbujanju. Ludi je bil tam, on je vsaj stal za tem, kar piše, kje si bil pa ti?
[/quote]

Doma je filozofiral kako nefer je sistem, ki mu ne da zastonj jabolka 🙂

Kaj se pa ti dereš, ti si zadnji, ki ima za pisat o zbujanju. Ludi je bil tam, on je vsaj stal za tem, kar piše, kje si bil pa ti?
[/quote]
Zbuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuudteeeeeeeeeeeeeeeeeeeee seeeeeeeeeeeeeeee črvi

Ja sam htio iti ali opet… Raje sam išo u šetnju, skoro me povozili neki reptili, jeb.em jim mamu reptilijansku, mal sam se usedo na klopcu i odmah me neki avijon zasipao sa chemtrailsima, je.bo mu ja mamu avijonsku!!! Nima človek nikde mira:((

Tole je bolj zalostna scena kot Bill and Ted 2020.

Dva maloumna tepca, 300 majmunov proti preostanku civilizacije.

Cas je za to, da se ju pospravi v umobilnico, kamor spadata.

Vas že čakava. LudiD v svojmu konc jst pa v svojmu. On z gorjačo jst pa s skiro, da bomo drva sekal.


[/quote]

Malo pomislite, preden tako butasto hvalite izsiljevanje vlade bogatih policajskih šefov od 3000 do 9500 bruto plače užaljenih, ker smo vsi ljudje lahko videli, kako dobro jim gre in da nas v bistvu vse jebejo v glavo za dena. Ja, policija se nad malii ljudmi vedno izživlja s položnicami za to, ker ima super plačo! Zdaj pa tožijo ministra Hojsa kljub temu, da informacijska pooblaščenka ni videla kršitve zasebnosti policistov, saj so javne državne osebe!

Vas že čakava. LudiD v svojmu konc jst pa v svojmu. On z gorjačo jst pa s skiro, da bomo drva sekal.
[/quote]

Boste sekal? Se mi zdi, da boste predvsem nakladal, nakladal, še posebej ti :-)))

O ja bomo, i to kako….uh.

Boste sekal? Se mi zdi, da boste predvsem nakladal, nakladal, še posebej ti :-)))
[/quote]

No, boste vidl, da bodo “drva” , kar zapomn si

🖕🖕🖕🖕

Kaj se pa ti dereš, ti si zadnji, ki ima za pisat o zbujanju. Ludi je bil tam, on je vsaj stal za tem, kar piše, kje si bil pa ti?
[/quote]

No, boste vidl, da bodo “drva” , kar zapomn si
[/quote]

Tako kot včeraj? 😉

Tako kot včeraj? 😉
[/quote]

Ne. drugače

Ja sam htio iti ali opet… Raje sam išo u šetnju, skoro me povozili neki reptili, jeb.em jim mamu reptilijansku, mal sam se usedo na klopcu i odmah me neki avijon zasipao sa chemtrailsima, je.bo mu ja mamu avijonsku!!! Nima človek nikde mira:((

Ja sam “htio” iči, ali ipak sam radije otišao u šetnju. Skoro me je pregazio neki reptil. Malo sam sjeo na klupicu, i odmah me neki avion “zasuo” sa chemtrailsima. Nema čovjek nigdje mira.

Ја сам “хтио” ичи, али ипак сам радије отишао у шетњу, скоро ме је прегазио неки рептил. Мало сам сео на клупицу, и одмах сам неки авион “засуо” са цхемтраилсима. Нема човек нигде мира.

hrvatsko-cpбckи

Ludi… Sem pogledal posnetek zdele malo po delih ker sem na šihtu ponoč… Jaz sem se smejal kaj naj ti rečem, nekaj mi pa ni jasno – zgledaš (vsaj na posnetku) fizično (glavo pustimo), torej fizično zdrav in močan fant. Pa daj naredi člevek kaj iz sebe bohpomagej no. Pejt v dom za starejše občane, vprašaj če kaj pomagaš, reci da ti se virusa ne bojiš, veš kako boš ti komot tuširal pa previjal, sestre so švoh pa mejhne.
Pa pejt mogoče v kliničnega vprašat če lahko kej pomagaš, sej ti se korone ne bojiš, veš kako boš hitr službo dobil.
Pejt nekam za strežnika madonca no, to boš taglaven, pa še govoriš rad boš starejšim v zabavo,ko jih boš futral.
Alpa h gasilcem pejt, nared tiste tečaje, prjavi se na razpis ejga, ti bi lahko pomagal in bil koristen.
Ludo s temle sranjem si koristen tolk, kot je bil moj šestletni mulc dons na dvorišču z lopato, ko nam je zapadlo meter snega. Nič.
Zrihtaj se človek, zrihtaj se…

Kar se pa tiče pozivanja na naslednje proteste… Madona jaz bi samo helikopter v luft poslal… Ne bi bilo nobenega policaja natleh, samo par litrov bi steklo dol… Ne bi nikoli več ludo blesavo mislilo da boš protestiralo.

gospod Vagabund Vaga Stručnjaški, prof. dr. vesoljske in mravljične znanosti univerze Ghonisenekam in pogodbeni sodelavec na inštitutu Ropotalne medicine, kjer predava iz predmeta Ghlupi možgani gospodinj diplomiral iz novega človeškega organa Malina Felicus, doktoriral iz nožnih prstov medvedjih šap Specializant oddelka za človeško blato in njegovo možno pretvorbo v plastelin pri mednarodni organizaciji DREKOPEK University

Ejga pacijent, ne obračaj mi se sploh, drži se svojih neumnih tem
Imam svojo pot, ti se drži svoje.
Kak bom jaz kaj delal in kako, moja stvar.
Kwa bi ti iz helikopterja metal? Ne fantaziraj pogumnež za tipkovnico…
Ne diraj lava dok spava, jaz če pridem v bolnico je dar-mar, sej dobro veš da ne sprejemejo “tiste ki govorijo resnico in se borijo se za njo”
Odabij in ne piši mi ti multinick Bdsm bolesnik.
Glede moje glave, pokaži svojo grdo čunko?
Pozivam in pozival bom na proteste, dokler se ne spremni kaj. To bi ti moralo do slej bit jasno, razen če si Glupi…
Ko se zadnji smije najslađe se smije (stari pregovor)
https://www.youtube.com/watch?v=pLm2ZxeoA2M

Poslušaj teslo zabito – star si toliko kot si, delaš nič, letaš na proteste in kaj? Kdo ti bo kazni plačeval?
Povedal sem ti, da dokler si tako mlad boš lahko kje dobil delo, ko boš star in bolan ga ne boš dobil. In povej komu na čast si šel včeraj v Ljubljano? Komu? Kaj si doseglo ludo zabito? Kaj si doseglo? Nič drugega nisi doseglo s tem svojim kvakanjem tukaj gor in pozivanjem, kakor to da jaz in Viharc cel dan nisva nč nardila, ker sva čakala kako boste revolucijo naredl. E to je edino, kar si ti teslo blesavo naredilo.
Pozivaš na naslednje shode. Si blesavo? Kaj ti misliš, da vas bodo policaji gledal tako lepo kot so vas včeraj? Veš zakaj je bil tak mir včeraj? Policajem ste se zasmilili, ker so videli da to ni enega normalnega tam med vami, da ste revčki.
Pa saj sem vidu pismo kako je klečala ženska pred policajem in jokala če vidijo njeno bolečino… Pa vidu sem transparent da je zemlja ploščata no… Vidu sem to, pa policaji so verjetno tut vidl.
Kaj bodo revčkom pa nardil no… Popisal so vas pa dali vam bodo pogodbe za plačat to bo to.
Naslednji shod bodo pa v kali zatrl. Kaj misliš da je to tvoja nova kariera da se boš gonilo po protestih? Si zmešano?

gospod Vagabund Vaga Stručnjaški, prof. dr. vesoljske in mravljične znanosti univerze Ghonisenekam in pogodbeni sodelavec na inštitutu Ropotalne medicine, kjer predava iz predmeta Ghlupi možgani gospodinj diplomiral iz novega človeškega organa Malina Felicus, doktoriral iz nožnih prstov medvedjih šap Specializant oddelka za človeško blato in njegovo možno pretvorbo v plastelin pri mednarodni organizaciji DREKOPEK University


Zguba, osmešili ste se na celi črti, pokazali ste celi Sloveniji za kako zarukano in usekano sekto gre. Ni nikogar, ki se vam ne bi smejal. Tako je to, če se največji tumli, brez osnovne šole samovoljno postavijo za voditelje revolucije.

Delat pojdi, veš da boš glihkar vse izgubilo, kazni se ti kopičijo, ti jih nihče ne bo odpisal, pufe imaš, pa samo socialno, ker nočeš delat.

Čuj ti hinavec, sem ti prejle napisal da se mi ne obračaš?
Kateri del ne obračaj mi se nisi razumel?

Ti boš govoril kak pa kaj… Kako treba zivet… Saj pa si sjebal vse kar se sjebat da. Še sebe.
Ti s takim obnasanjem si samo za v zivalski vrt. Med opice. Da te naucijo malo gospodskih manir. Pa še one bi se neumno pocutile ob tebi.
Ne vem kako tebe ni sram takega obnasanja.

Mi vam Istinu šaljemo, ali većini vam je Istina odvratna.

Tebi govorim viharni. Samo pisni! Samo dovoli si nekaj rec nazaj! Pas mam pripravljen!!!

Mi vam Istinu šaljemo, ali većini vam je Istina odvratna.

Konj zahojeni, mesec dni si pisal kako bo 13.1 revolucija! Kje je revolucija? veš kakšna revolucija je bila? To da so uro po protestu vašem še za 60 dni podaljšali pandemijo. To je vaša revolucija. Ampak sram vas pa ni a ne? Da si skakalo na protestu ob ljudeh ki so klečali in ob tistimi z napisi da je zemlja ravna… Ajde že spadaš tja
Delat pejt

gospod Vagabund Vaga Stručnjaški, prof. dr. vesoljske in mravljične znanosti univerze Ghonisenekam in pogodbeni sodelavec na inštitutu Ropotalne medicine, kjer predava iz predmeta Ghlupi možgani gospodinj diplomiral iz novega človeškega organa Malina Felicus, doktoriral iz nožnih prstov medvedjih šap Specializant oddelka za človeško blato in njegovo možno pretvorbo v plastelin pri mednarodni organizaciji DREKOPEK University

O viharni lažov in hinavec.

Protest je bil uspešen, ne glede na to koliko se trudite ne gre vam tak kak bi hoteli, a ne da?
Temelji so, sedaj gremo samo naprej, presenečenja bodo. Keep watching!!!

Saj se ne mislim z delikventno popolnoma zarukano in neizobraženo psiho zguboo ukvarjat. Le dobronamerno sem ti povedal, da pojdi delat gnpj leniharski, ker toneš in boš čez par mesecev lahko le še klošar ali si dal štrik za vrat. Sicer klošar si že tudi bil in še vedno vse kar imar so pufi in neplačane kazni, pa najbrž tudi neplačane osnovne položnice. Take vlade na svetu nikoli ne bo, da bi ti vse to podarila. .

Vaga, sedaj pa govoriš isto kot Janša, phahahahahahahhaa..pejt se solit, phahahah…si kaj v sorodu z Janšo mogoče???
Ne se hecat, nisi Kaco-bacilko

New Report

Close