Najdi forum

Naslovnica Forum ‘Teorije zarote’ Alo, Vaga, Viharni, Lubiana in ostali!

Alo, Vaga, Viharni, Lubiana in ostali!


Uspešen protest? To ni bil protest, ampak voden sprehod psihičnih bolnikov in čudakov. Nihče vas ni vzel resno in vas ne more.


Vidiš kako si zabito? Vidiš? Briga mene za Janše in Pahorje in Šarce in Karlne. Če te glih zanima imam o njem podobno mnenje kot o tebi.

To je problem, ker se ukvarjate s politiko namesto z virusom. Jaz se na politiko ne spoznam, spoznam se pa dokaj na to, kaj lahko postane zdravstveni sistem, če boste vi razpihovali da virusa ni. takrat boš jokalo nekje pri grabnu, ker ne boš prišel do bolnice pa če ti bosta obe nogi manjkali ali pa pol glave

gospod Vagabund Vaga Stručnjaški, prof. dr. vesoljske in mravljične znanosti univerze Ghonisenekam in pogodbeni sodelavec na inštitutu Ropotalne medicine, kjer predava iz predmeta Ghlupi možgani gospodinj diplomiral iz novega človeškega organa Malina Felicus, doktoriral iz nožnih prstov medvedjih šap Specializant oddelka za človeško blato in njegovo možno pretvorbo v plastelin pri mednarodni organizaciji DREKOPEK University

Hahaha, ja če gledaš tv, in poslušaš take iste kot si sam, te pa verjameš v to.
Ti nimaš dobre namene To je jasno kot dan. Tak da mi ne pametuj, to lahko svojim otrokom,unukom, ali kogarkoli že maš.
Spizdi enostavno, ne piši na moje teme in smo rešil.
Sej brez veze, jaz ne bom nehal, sej se zavedaš tega?
Na tvoje neumnosti ti odgovarjam le občano, ker je škoda energijo za tebe. In Vago.
Tak da Samo gledajte kako se bojo zadeve Obrnile, moj dragi prdonja.

Dej si tiste špegle kup. Veš, 100 ni eako 1000
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

Kdo si ti? Si sploh polnoletno?

Ma ti si zabit opran totalno, verjameš v neko nedokazano bolano teorijo.
Vi ste sektaši, fanatici. Jaz ne vsiljujem nobenemu NIČ, konju jedan.
Verjami v kaj češ, boli me dupe, pustim vsakega pri miru, ma ne ti meni vsiljevat neke pogoje idi.ot jedan, maske, cepljenje, testiranje.(mislim na stroko vodjeno vladom, ne samo tu pri nas)
Če si končal medicino, te pa si posebaj opranček, ker ti je fajn v tvojem balončku, i nedaj Bog priznat da je virusologija napačna teorija. Te pa ide vse v PM a ne da?
Previše ti je dobro jeli vaga? BTW vagabund nisi, in ta nick ti ne paše, bolj ti paše GlupiD.
Ali pa še bolje EGO-Vaga..hmmm ja.


Vidiš kako si zabito? Vidiš? Briga mene za Janše in Pahorje in Šarce in Karlne. Če te glih zanima imam o njem podobno mnenje kot o tebi.

To je problem, ker se ukvarjate s politiko namesto z virusom. Jaz se na politiko ne spoznam, spoznam se pa dokaj na to, kaj lahko postane zdravstveni sistem, če boste vi razpihovali da virusa ni. takrat boš jokalo nekje pri grabnu, ker ne boš prišel do bolnice pa če ti bosta obe nogi manjkali ali pa pol glave
[/quote]

Vosu. In zakaj bi imelo njegovo mnenje zdaj uničujoče posledice na zdravstvo, če ima zavarovanje plačano? Saj vse kur*a zdravstvo dela sam za keš a je tko al ni ti pič*a? In če keš dobi nima kej propadat govedo, če nekdo misl tko al pa drugač.

Alo?! A je to bil protest??? A je to bil protest te vprašam? Kakšen protest je bil in kaj ste sporočili ljudstvu in politiki? Kaj?
Jaz drugega kot to, da ste se tam med seboj kregali kdo bo govoril in kdo je provokator, pa to da ste peli brez posluha, da ste klečali pred policaji in jokali pred mikrofoni in da ste na koncu pokazali da je zemlja ravna.
Sori jaz sem si še tvoj posnetek zdele pogledal, samo to je sramota za vas kar ste naredili. Da ste revčki nesposobni en protest narest.
Enega pametnega plakata niste imeli z eno pametno zahtevo. Brez osnovnega znanja brez osnovne razgledanosti… Lej, to je kot bi vas skupaj nabrali s kakšnih varstvenih zavodov. Drugega tole ni bilo.
Ajde, da bi vi prišli tja, stali na meter in pol narazen, imeli maske in razporejeni po celem trgu in imeli velike transparente in bi na njih pač nekaj pisalo, nekaj kar bi morali videti in vedeti tisti, proti katerimi ste protestirali.
Razlagali ste o čipih, razlagali kako vas bo nevem kdo s G5 ugasnil… Razlagali o tem da vam nosne prekate brusijo in da s tem človek pokoren rata…

Lej Ludo, zabito si ko konj.

gospod Vagabund Vaga Stručnjaški, prof. dr. vesoljske in mravljične znanosti univerze Ghonisenekam in pogodbeni sodelavec na inštitutu Ropotalne medicine, kjer predava iz predmeta Ghlupi možgani gospodinj diplomiral iz novega človeškega organa Malina Felicus, doktoriral iz nožnih prstov medvedjih šap Specializant oddelka za človeško blato in njegovo možno pretvorbo v plastelin pri mednarodni organizaciji DREKOPEK University

Multinick stari blesavi, ajde kaj mene lažeš, nego sebe lažeš, pa oba veva da lažeš, tak med nami. Sej nobenmu nebom povedal..phahahahha

Pa zakaj brez nicka??? Česa se bojiš?? Ne boj se samo jaz sem.

Mi vam Istinu šaljemo, ali većini vam je Istina odvratna.

Res je, na videu je lažno, da je bilo malo manj kot sto norcev, eden bi ploščato zemljo, drugi dve širita lezbično duhovnost in mir, treji hodi kot prerok s križem, četri se na polno smejijo, ker so se priši zabavat na račun bedakov, govornica pa kod bi prišla direkt iz hleva kvadi o zakonih, ki jih nikoli ni prebrala in si kar po svoje izmišlja, itn.

Alo?! A je to bil protest??? A je to bil protest te vprašam? Kakšen protest je bil in kaj ste sporočili ljudstvu in politiki? Kaj?
Jaz drugega kot to, da ste se tam med seboj kregali kdo bo govoril in kdo je provokator, pa to da ste peli brez posluha, da ste klečali pred policaji in jokali pred mikrofoni in da ste na koncu pokazali da je zemlja ravna.
Sori jaz sem si še tvoj posnetek zdele pogledal, samo to je sramota za vas kar ste naredili. Da ste revčki nesposobni en protest narest.
Enega pametnega plakata niste imeli z eno pametno zahtevo. Brez osnovnega znanja brez osnovne razgledanosti… Lej, to je kot bi vas skupaj nabrali s kakšnih varstvenih zavodov. Drugega tole ni bilo.
Ajde, da bi vi prišli tja, stali na meter in pol narazen, imeli maske in razporejeni po celem trgu in imeli velike transparente in bi na njih pač nekaj pisalo, nekaj kar bi morali videti in vedeti tisti, proti katerimi ste protestirali.
Razlagali ste o čipih, razlagali kako vas bo nevem kdo s G5 ugasnil… Razlagali o tem da vam nosne prekate brusijo in da s tem človek pokoren rata…

Lej Ludo, zabito si ko konj.
[/quote]

Vosu. Ti nis bil v cajtngih. “Nekdo” je bil v cajtngih pa to ne v rubriki črna kronika. Bil je tud po tv in očitno prava energija z njim drži in ne s tabo.

Vosu. Ti nis bil v cajtngih. “Nekdo” je bil v cajtngih pa to ne v rubriki črna kronika. Bil je tud po tv in očitno prava energija z njim drži in ne s tabo.
[/quote]

Vsi idiooti so po cajtngah in tvjih. Maher je tist k ga ni!

Vsi idiooti so po cajtngah in tvjih. Maher je tist k ga ni!
[/quote]
sanjaj

Vsi idiooti so po cajtngah in tvjih. Maher je tist k ga ni!
[/quote]
Čeprav moram tuki priznat da v nekaterih zadevah tud to drži.
Ampak v tej zadevi z ludiD jem ne.

te pa si posebaj opranček, ker ti je fajn v tvojem balončku, i nedaj Bog priznat da je virusologija napačna teorija. Te pa ide vse v PM a ne da?
Previše ti je dobro jeli vaga?

Dobro mi je samo v toliko, da zaenkrat imam zdrave otroke in da jih naredim dokaj normalne, zato moji ne bodo letali po protestih takih da je zemlja ravna. Lahko si kaj takega namislejo, ampak bo ata Vagabund to hitr zrihtal.

Kar se tiče cepiva in moje prepričanosti kot ropotaš.. Ludo jaz NISEM nikdar rekel, da je cepivo najboljša rešitev. Nikdar. Je pa trenutno edina. In bolje to, kot nič.
Veš nekako tako je to – če me odnese na odprto morje, je še vedno bolje oklenem napihljive blazine, ki jo valovi navlečejo tja, kot da rečem ne hočem ladjo. Pač nečesa se okleneš.
Kar se tiče cepiva ludo. Jaz sem cepivo videl in ga imel v rokah. Ne, nobenega čipa ni notr. Nobenega Ni čipa, ker ga ne more bit, ker se iz ene stekleničke izbrizga za več igel.
Tudi to se ne pozanimate.
Druga stvar je pa sledeča – ne, ne vem koliko časa bom res zaščiten s cepivom, jaz še zdaj mislim, da ne dolgo. Ampak kot pravim bolje kot nič!
Problem je, da se ne ve kako je sploh učinkovito (hvalabogu zdaj se kaže da nekaj zaščite je) in kako dolgo bo zmoglo ščitit.
Toliko.
Ja, bolje kot nič dragi moj prismuknjen Ludi.

gospod Vagabund Vaga Stručnjaški, prof. dr. vesoljske in mravljične znanosti univerze Ghonisenekam in pogodbeni sodelavec na inštitutu Ropotalne medicine, kjer predava iz predmeta Ghlupi možgani gospodinj diplomiral iz novega človeškega organa Malina Felicus, doktoriral iz nožnih prstov medvedjih šap Specializant oddelka za človeško blato in njegovo možno pretvorbo v plastelin pri mednarodni organizaciji DREKOPEK University

Vosu. Ti nis bil v cajtngih. “Nekdo” je bil v cajtngih pa to ne v rubriki črna kronika. Bil je tud po tv in očitno prava energija z njim drži in ne s tabo.
[/quote]

Ti gnoj tako nisi in nikoli ne boš premakilo riti, edino, če te bo foter v rit nasuval. Si pa najbolj glasen.

Oba z glupim delikventom sta ekstremni smrdljivi lenuharski nebodigatreba zgubi. Takih si nihče ne želi v svojih vrstah, zagoovo se še teh par zblojenih norcev s ploščato zemljo distancira od vaju, kaj šele resni ljudje.

Tako da bi bil čas, da nehata zlorabljat tudi mon in se vsiljevat kot fašnk v nebesa, ker vaju tu tudi nihče ne mara.

Viharni in Vaga, lahko pride kdorkoli ki ima pun ku-rac tega neumneg sranja.
Lahko si obesi okoli vratu štrik, ali se obleče v klavna.
Samo da ima pun kufer teh manipulacij in laži.
In na tem delamo.
In bomo privabil ljudi, ker se marsikdo zaveda že da je vse skupaj nateg, le ne upa se naredit korak.
Zato smo taki kot Darwin in nama podobni tu, in seveda drugih kanalih.
Dosegel bomo vse, to je ZIHER.
Po mirni poti še vedno upam.


Kaj boš zguba ničvredna delikventna, čisto vsak se bo odmaknil od ebe kot od dihurja, še teh včerajšnjih par norcev. Ti se rineš na ilo in misliš da spadaš med njih, v resnici te pa še ti ne marajo, čeprav so prfuknjeni.

Lej ti vaga vaga bund. Vem, da ti je lažje vse verjeti če pa nimaš cajta kaj sam preverjati, khm ne vem mogoče v luft kdaj zvezde pogledati. LudiD ni nikdar, da bi jaz vedel o kaki ravni zemlji razlagal. Se je pač našel nekdo tam, ki ima o tem drugačno mnenje kot ti. Potem razlagaš o nekih čipih, seveda, ker gledaš čipe in jih iščeš z očmi kot star fotr, ki ni prebral nobene zadeve o novejših tehnologijah. Si očitno 40 let v preteklosti, kar se znanja o tem tiče. Če ni po dnevniku še ne pomeni, da ni. Čudno, da v virus potem verjameš, da je saj ga tud nis vidu. Pa ne razlagam ti o čipih zdej zato, da bi ti govoril kaj je v cepivih ampak samo to, da več kot očitno vas je tu malo morje, ki si ne preberete nič o “najnovejših tehnologijah in napredkih”, ki so javno objavljeni. Nano delci….,podatkovni nosilci in zapis na dnk, kvantni računalniki…

Lej ti vaga vaga bund. Vem, da ti je lažje vse verjeti če pa nimaš cajta kaj sam preverjati, khm ne vem mogoče v luft kdaj zvezde pogledati. LudiD ni nikdar, da bi jaz vedel o kaki ravni zemlji razlagal. Se je pač našel nekdo tam, ki ima o tem drugačno mnenje kot ti. Potem razlagaš o nekih čipih, seveda, ker gledaš čipe in jih iščeš z očmi kot star fotr, ki ni prebral nobene zadeve o novejših tehnologijah. Si očitno 40 let v preteklosti, kar se znanja o tem tiče. Če ni po dnevniku še ne pomeni, da ni. Čudno, da v virus potem verjameš, da je saj ga tud nis vidu. Pa ne razlagam ti o čipih zdej zato, da bi ti govoril kaj je v cepivih ampak samo to, da več kot očitno vas je tu malo morje, ki si ne preberete nič o “najnovejših tehnologijah in napredkih”, ki so javno objavljeni. Nano delci….,podatkovni nosilci in zapis na dnk, kvantni računalniki…
[/quote]

Pa kaj se gida mala smrdljiva tako šopiriš, saj nis nikjer bilo in ne boš, namonu si viselo in visiš. Mislim, debil nad debili si smrad ničvredni.

Ti si vaga res opran, cepivo nikoli ni bilo rešitev za nič ker virus nikoli ni dokazan.
To pomeni da je to izmimšljena teorija zaradi svojih ciljev.
Lej, ne morem ti drugač reč kot tak, ali si glup, ali se delaš glup.
Najhujše je ker se imaš za pametnega. Pa osnove prevar ne poznaš.
Če si ti kirurg, ali si mehanik, imaš za vsako od teh poklicev temelje oz. osnove katere se moraš naučit.(zanalašč sem izbral ta dva poklica)
Si študiral kdaj prevare?
Si se res poglobil v prevare in manipulacije?
Prvi in osnovni trik prevare je preusmerjanje pozornosti.
Ostalo je zgodovina.
Sem kdaj omenil čip?
Si me čul kdaj omenjat ravno zemljo?
Torej ne mešaj me nekam o čem nisem pisal.
Kot sem rekel že prej, vsak lahko svoje misli deli lahko komentiram lahko tudi ne, probam ne žalit, ampak s vama dvema je to defakto mission impossible….
Verjami kaj češ, le odabij sa pogojevanjem, proti temu se borim mirno, dokler lahko, ko ne bo več možnosti te bo vojna v kateri bom sodeloval brez milosti.
Upam da ne pride do tega, ma nismo daleč.


Samo da ima pun kufer teh manipulacij in laži

No zdaj si pa napisal kaj je keč vsega skupaj. Samo da si se, glupo kot si, postavil na napačno stran.
Laži imam pa jaz tudi dovolj. Ludi, pojdi kot prostovoljc za teden dni delat na covid oddelek, rabijo prostovoljce, če ne drugega za čiščenje. Pojdi.
Kar boš potem objavljal si bom pa z veseljem prebral.
Pojdi raziskovat kaj se v resnici dogaja po bolnišnicah. Meni gre na jok. Ampak dokler boste vpili vi, da virusa ni, bo vse lepo potihem šlo mimo… Pojdi pogledat, pojdi kot prostovolc ajde.
Boš hitr začel protestirat in vpit, kako da še ni dovolj cepiva v državi.

gospod Vagabund Vaga Stručnjaški, prof. dr. vesoljske in mravljične znanosti univerze Ghonisenekam in pogodbeni sodelavec na inštitutu Ropotalne medicine, kjer predava iz predmeta Ghlupi možgani gospodinj diplomiral iz novega človeškega organa Malina Felicus, doktoriral iz nožnih prstov medvedjih šap Specializant oddelka za človeško blato in njegovo možno pretvorbo v plastelin pri mednarodni organizaciji DREKOPEK University

v bolnico jaz ne grem, ker je pogoj maska. drugač ni blema.

… vedno bolj si glupo. Ajde, grem na malco. Lepo modruj

gospod Vagabund Vaga Stručnjaški, prof. dr. vesoljske in mravljične znanosti univerze Ghonisenekam in pogodbeni sodelavec na inštitutu Ropotalne medicine, kjer predava iz predmeta Ghlupi možgani gospodinj diplomiral iz novega človeškega organa Malina Felicus, doktoriral iz nožnih prstov medvedjih šap Specializant oddelka za človeško blato in njegovo možno pretvorbo v plastelin pri mednarodni organizaciji DREKOPEK University

New Report

Close