Najdi forum

alora

pridem zmeri ksno ampak dokler migam bom tuki…. sej pravm zvesta pasja duša (po moje bla kužek v prejšnjem lajfu)

ampak sm bla vseglih pridna in pršla prej da sem prebrala kej se dogaja-tako!

mucika zlata kofetek tvoooj je no.1 – mam tako frko da drgač do njega sploh ne pridem in glej jo čudežno muco ki ga pritrese iz rokavčka in to še predn se nardi dan – kapo dol.

pohvale jasno tud vsem vam fajtarjem tuki, al smo al nismo -yeees:)))

ma ka nas briga zuni mraz, da je le notr toplo…
on je rekel sonce:)))

mariči srce moje jest tele gmajne ne jemljem kot zasvojenost, ampak kot pozitiv vajbrajšn …. doniš mrbit pa ratam počas tudi kej klever,
ne da…

in zato pojem uno “idem tamo gde je sve po mom”….
in tuki ste vsi po moje-tralali tralalo

ekola opet ja i plagiat: z gmajno pa s smehom naprej
(je.i ga – čbelca ma tud dobr pozdrav – ampak nej ji bo ke je NAŠA)

zdej pa neham, še pacmakam vse in prletim k bom lohka…

he, he, sm našla boljš pregovor od ta pravga: severnica nkol ne počiva:))
(ku nesreče ne priznam pa ne maram, pa črtam un ne uspredi)

in ker me skoz neki bombardirajo z nekimi volitvami, jest mam bombo drgačno: ja vas volim (voli pa nej ostanejo tam kjer so)-jaaap

volimo i mi tebe… i da bi bila kandidat, ja volio bi tebe :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

severnica, lepo dopoldne, pa se preberemo klo spet.. trčimo skupi v tej hmajnici!

Čau!

Severnico za županjo !

… bomo takoj sklepčni , pa konc ! Amen !

Ave !

PODPIRAM!

tud jest!!!! da le ne bi padlo!

če se bomo trudili, bo ostalo gor :))))))

niobica kaj si danes doma ostala? Uf bi blo fajn če bi teb v službi net namontiral men pa doma, ne da…. sej bo.. boš vidla, saj po novem letu boljše bo:)))

Politika – FUUUUUUUUUUJ IN FEEEEEEEJ
ježešna, jest politke ne maram, je ku godlja, bolj jo mešaš bolj smrdi – jaap

severnica je mela srečo da ji je babica to že zlo zgodaj vbila v trmasto betico:))) Ej mi butalci bi tole zastavili čist drgač, hjaa

C.I.C ino S.O.S.

New Report

Close