Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Alora, Sp. kdu je uganu?

Alora, Sp. kdu je uganu?

Lepi, nisi še sporoču zmagovalca…

Za primerjavo sem šla pogledat kolk je mojih ur… jih je točno 30 ta moment… Alora bi blo tvojih eneparkrat več… :)))

Čauči,
aja, kje pa si? a se spet lepotičiš?

Najbližje je bila Žverči. Drugače pa je do zdaj 170 ur na siolu in 4 na Volji..pa dneva sploh še ni konec!Jao meni!
Lepa si
Sp

Ko bo konec dneva jih bo pa še 6 gor, pa je, potem pa je novi dan zopet tu in ti ves srečen in nasmejan… Boste kaj pekli, krofke ali kaj drugega…za maskarce, ce slucajno jaz pridem…imam rada krofek.

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

huuuh, a veš, da je to en cel delovni mesec???
kolk maš na uro?

Pismo,da maš prav!Še sreča,da je večina v ta poceni tarifi naklamfana.
Sp

Hop,pa sem se spomnil,da nisem vse jaz pridelal!Dokler nisem gesla zamenjal,sta tud oba mulca pridno polnila cajt(in praznila mojo denarnico) tu gor!
Sp

Ja ja, zdej se boš pa še zgovarju na mulce… Btw, kaj kčerkica je že doma? A jo boš pustu k lubiju zvečer?

Kaj pa nagrada, a?!

Vidim, slišim, berem………pa sem bila spet najbližje!!

He, he, čakam….

Lubi je glih kar pršu skoz vrata…pa bo spet ječalo v otroški(ha,ha,ha) sobi!
V naši zakonski pa zima!
Sp

Kako lepo presenečenje!Živijo žverči!A ga bomo kaj srali nocoj?Helči gre sicer seksat v živo,Arči bi rada,pa misli,da ni nobenga,jaz tud bi,Sonček je tud neki po ovinkih razlagal,da jo ščiplje tam spodi,žverči a se damo dol?
Nagrada?
Hja,ko bom utegnil ti nekaj lepega pošljem na mail.
Cenim te lepotička mala!
Sp

Nilč ti mene ne izdajaj, ti bom dala po ovinkih in ščiplje me ja, samo vprašanje kje…,šazi da ne bom tebe uščipnila…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ma ne, nisem sama… otroci so še premajhni, da bi mami poslušali…:-)

Saj že počasi drvim.
Priden bodil, lepo se imej, dragi prijatelj.

Evo:moja kosmata rit je na voljo samo zate!Tam odspred pa se je tud že zaraslo 😉
Lepa si
Sp

okej, sva zmenjena…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Au,ma ne me tako divje grist!Saj se vsa dentjera pozna od ugriza..:-)
Lepa si

saj hoces strast in trganje obleke in še in še, zato uživaj…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Strast že.Pa jaz bi rabil kako sliko za vzpodbudo,Helči je prejšnji danvsaj sebe v vsej svoji lepoti poslala,pa je blo kuj lažje..
Lepa si
Oh,Helči pa že seksa….

ej, če ti je helči sebe poslala, meni je samo ene cortane kosmatinkote, a tebi pa kar svojo kosmatinko, no lepo, potem pa kar začni in uživaj!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

“Alora bjondina, pa ti poco po italijansko!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close