Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Američani ubili visokega iranskega poveljnika, svet zaskrbljen

Američani ubili visokega iranskega poveljnika, svet zaskrbljen


Torej je atajol milijonov v iranu, ljudstva pa samo nekaj deset komadov, da so atajole v taki premoci. Ja no nekaj pa že paše temu ljudstvu Ane, tako kot nam paše da nas lažejo naši politiki, mi nasedamo na boljši life in perspektivo tukaj, oni pa pač na nebesa po smrti. Zabitez ne ve da je zabit, tako kot opranogavec ne ve da ima oprano glavo
Sej ti ne razumeš kaj ti jaz govorim.
[/quote]
Dej ne seri ti poturica…judu vsakodnevno trksjo z bucami pri zidu objokovsnja da o judovskih fanatikah ne zgubljamo besed…kdo je ubil rabina…si lahko fanatucni judi in ajatole podajo roko v svojo norosti…edina normalna in nenasilna religija v tem trenutku je krscanstvo


Večini ljudstva je socializem takrat pasal. Isto je zdaj. Čez gre tisto kar paše večini
Danes večini zahoda paše demokracija ter kapitalizem in svoboda do vere, oblačenja, hrane, poroke, st otrok itd in ta gre cez
Večini islamskih držav pa politični islam zato pa gre čez.
Traja dokler paše večini bilo in bo. Ko manjšina, ki ji ne paše več postane tudi večina se pa stvari spremenijo dejansko in ne samo besedno, takrat se zamenja se režim ali ureditev.
Isto je z Iranom. Večini ni pasala kratka sekularnost in šli so nazaj v predpotopno dobo. Ljudje smo čudna bitja. Atajalo ali pa tramp imata toliko moči kot ima narod enakih želja. Amerika ima željo po biti glavni in najbogatejši plejer na igrišču sveta in tudi je, ker narod to hoče. Iran pa ima željo biti glavni islam plejer z vsemi predpotopnimi pravili. Razlika je samo da ameri ne skrivajo, tisti drugi pa in za svoj islamski diktat v drzavi krivijo amere, češ oni so nam podtaknili. Pač hinavščina.
Samo si preveč zabita da bi dojela
Kdo bo na vzhodu numero 1 šiiti ali suniti
[/quote]
Govorila sem o komunizmu, ne o socializmu.
In še enkrat, več kot očitno nisi bil-a v Iranu, niti ne poznaš nobenega Iranca. Zatorej ne govori v njihovem imenu, ker se motiš.


Govorila sem o komunizmu, ne o socializmu.
In še enkrat, več kot očitno nisi bil-a v Iranu, niti ne poznaš nobenega Iranca. Zatorej ne govori v njihovem imenu, ker se motiš.
[/quote]

do zdaj še nisem slišal niti za eno državo s komunističnim sistemom

Pravkar sem si prisluzila enodnevno blokado na MON, razlog ni naveden. Ga lahko izvem?


Govorila sem o komunizmu, ne o socializmu.
In še enkrat, več kot očitno nisi bil-a v Iranu, niti ne poznaš nobenega Iranca. Zatorej ne govori v njihovem imenu, ker se motiš.
[/quote]
Vsaka država kjer vlada verska politika je nazadnjaska in njeno ljudstvo je nazadnjasko, ne more bit drugače kot tako. Primer: ne moreš bit hkrati napreden pa zavijat ženske kot nindzo z njenim ali pa ne njenim dovoljenjem to ne gre, se pravi rabiš vodjo ki je enako zaostal kot si ti, samo mogoče je njegov IQ malenkost večji. Ne rabiš biti genij niti poznati 100 irancev da bi to vedel. Nisem rekla da so vsi zločinci in barabe in najslabši kot ljudje, pravim da narod z fanatično versko upravo pač ne more biti pameten ampak je lahko samo zabit
Ni vsak zabit človek nujno pokvarjen. Ne moreš pa od njega pričakovati kaj preveč ane


In še kar pišeš? Kakšna blokada je pa to?

Evo pa se en primer recimo iz naših krajev da ne bomo samo o irancih da so zabiti. Masovno zabitih je povsod dost
Evo pejd v BiH npr v eno vukojebino tam je cela vas zabita ko ekser, ampak so pa dobri po srcu,ti bojo pomagali, ti dali kosilo itd… ne moreš pa ti z njimi vspostavit neke npr verske ali politične debate, ker če boš rekel kaj narobe (ki bo by the way) samo tvoje mnenje in v resnici nima nobenega svetovnega vpliva boš dobil lahko na koncu par samarcin. Zabitim se moraš ti pametnejši prilagodit in z njimi na njihovem nivoju. Ne moreš ti njemu rect, da je to budalescina da ima ženska nindza opravo, to je zanj smrtno resna stvar in da to ni bog zapovedal ampak nek zafrustriran zaostal meho, da ženska skriva obraz . V Ameriki lahko rečeš da je Trump pajac in da je njegova žena npr grdo oblečena pa se bo našel kdo ki bo sposoben argumentirat kulturno brez da dobiš samrcine, zakaj se pa njemu zdi, da je njegova žena v bistvu oblečena top in super.
Isto je z vsemi zaostalimi. V Iranu so prijazni, nič ti ne naredijo razen tega, da te zaprejo ali ubijejo za nepravo besedo. Malenkost
Tko da kar nehi bučke prodajat


Vsaka država kjer vlada verska politika je nazadnjaska in njeno ljudstvo je nazadnjasko, ne more bit drugače kot tako. Primer: ne moreš bit hkrati napreden pa zavijat ženske kot nindzo z njenim ali pa ne njenim dovoljenjem to ne gre, se pravi rabiš vodjo ki je enako zaostal kot si ti, samo mogoče je njegov IQ malenkost večji. Ne rabiš biti genij niti poznati 100 irancev da bi to vedel. Nisem rekla da so vsi zločinci in barabe in najslabši kot ljudje, pravim da narod z fanatično versko upravo pač ne more biti pameten ampak je lahko samo zabit
Ni vsak zabit človek nujno pokvarjen. Ne moreš pa od njega pričakovati kaj preveč ane
[/quote]

primer Poljske, kjer ima RKC velik vpliv na politiko. vendar je tudi to delno posledica dolgoletne ruske diktature in zatiranja in še pred to prislovična nagnjenost k masovni verski poslušnosti.

pejd kam v škofjeloško hribovje v kakšno vaško oštarijo pa reci kaj čez janšo :-))

pejd kam v škofjeloško hribovje v kakšno vaško oštarijo pa reci kaj čez janšo :-))
[/quote]

pa niti ni treba čez janšo. lahko tudi kaj čez kmete, morda celo župnika :-))

Sem nekje zasledil, da ZDA nameni toliko denarja za vojsko kot vse ostali svet skupaj. Če se jim preveč zamerijo, lahko izbrišejo iz zemljevida ves bližnji vzhod. To počnejo z brezpilotnimi letali in daljinsko vodenimi raketami in zadanejo tarčo z 1m natančnostjo. Prosti taki vojaški moči, ki ima vse tarče v kordinatah zapisane se ne da boriti.


In še kar pišeš? Kakšna blokada je pa to?
[/quote]
Pise da mi je dostop onemogocen za 24 ur, torej menda lahko vseeno pisem 😉
Cisto resno, a to je tukaj stalna praksa?

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2515442821886861&id=640408206057008

Še dobro, da se je to dogajalo vsega 50m od Osnovne šole Bršljin in 20m od policijske postaje, naj potem še kdo trdi, da smo v tej državi varni in da so varni naši otroci. Učitelji, župan in policija pa še zagovarja to sodrgo!!

PLEH, BAJTA IN DVORIŠČE PA POLNO IZSTRELKOV. JE TO FOLKLORA, KI JO MORAMO SPOŠTOVATI?! NOVE FOTOGRAFIJE LUKENJ IZSTRELKOV, OŠKODOVANJA IN OČITNO NOVA PONUDBA ZA ZAVAROVALNIČARJE ZA JV SLOVENIJO (Kočevarjeva ul., Bršljin)

Novomeški policisti, predvsem njihovo vodstvo in župan Gregor Macedoni so navadne pokveke, kaj gledamo in se bojimo zunanje vojne, če pa je vojna že pri nas!

https://youtu.be/MzZLPEl0Dh8


Pise da mi je dostop onemogocen za 24 ur, torej menda lahko vseeno pisem 😉
Cisto resno, a to je tukaj stalna praksa?
[/quote]
Sionistka te je zatožila adminu.😂😁


Razlika je v tem, da amerika nc ali drug z zahodno mentaliteto, meni, tebi, Francki ne bo težil kaj jesti, kako se obleči v kaj verjeti in koliko otrok imeti, od dzihadistov pa vse to lahko pričakujemo vse ženske. Trumpa boli k kaj imam jaz oblečen, cio boli k kaj imam jaz oblečeno, dzihadist terorist pa mi bo vzel vso svobodo, raje vidim da mi jo ameri samo 30 posto :))
Sem na strani amerov, vsak zatucani dzihadist manj je pridobitev za nas ženske in to na dolgi rok.
Pač gledam nase, velikim svetovim igram tako nisem kos ne jaz ne nihče od nas.
Se kakega naj pospravijo. Več jih bojo bolje za vse nas
[/quote]
Ameriška manipulacija je bolj prefinjena. Amerikanizacija in njihova propaganda je na vsakem koraku.
Že v tvoji glavi so prevladali.


Sionistka te je zatožila adminu.😂😁
[/quote]
A to una tagrda ki navija za demokracijo in udriha cez diktature?

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2515442821886861&id=640408206057008

Še dobro, da se je to dogajalo vsega 50m od Osnovne šole Bršljin in 20m od policijske postaje, naj potem še kdo trdi, da smo v tej državi varni in da so varni naši otroci. Učitelji, župan in policija pa še zagovarja to sodrgo!!

PLEH, BAJTA IN DVORIŠČE PA POLNO IZSTRELKOV. JE TO FOLKLORA, KI JO MORAMO SPOŠTOVATI?! NOVE FOTOGRAFIJE LUKENJ IZSTRELKOV, OŠKODOVANJA IN OČITNO NOVA PONUDBA ZA ZAVAROVALNIČARJE ZA JV SLOVENIJO (Kočevarjeva ul., Bršljin)

Novomeški policisti, predvsem njihovo vodstvo in župan Gregor Macedoni so navadne pokveke, kaj gledamo in se bojimo zunanje vojne, če pa je vojna že pri nas!

https://youtu.be/MzZLPEl0Dh8
[/quote]

če je to naredila iranska revolucionarna garda, potem vas je trump verjetno rešil.


Pise da mi je dostop onemogocen za 24 ur, torej menda lahko vseeno pisem 😉
Cisto resno, a to je tukaj stalna praksa?
[/quote]

Seveda da je…ko enim zmanjka municije in ne zelijo priznati da se motijo se zatecejo k skrajnim ukrepom in sicer fizicni oddzranitvi z foruma…in tozijo…sionisticna zgaga v tem prednjaci

Ne vem, no. Jaz si blokado predstavljam tako, da ne moreš niti posta oddat, marsikdaj pa tudi ne brat postov drugih. Sicer pa ne vem kako sploh lahko blokirajo nekoga neprijavljenega. Malo čudno je tole vse skupaj. Kje ti pa to piše?

Ne vem, no. Jaz si blokado predstavljam tako, da ne moreš niti posta oddat, marsikdaj pa tudi ne brat postov drugih. Sicer pa ne vem kako sploh lahko blokirajo nekoga neprijavljenega. Malo čudno je tole vse skupaj. Kje ti pa to piše?
[/quote]
Ko sem na mon preko ip

Informacija
Dostop do forumov Med.Over.Net vam je bil onemogočen.

Razlog:

Trajanje ukrepa: do 5. 01. 2020, 19:54


A to una tagrda ki navija za demokracijo in udriha cez diktature?
[/quote]
Sionistko utišaš samo, če ji faflje zalepiš.
😁😁😅


Očitno torej to ne velja. Glede na to, da se midva še kar meniva.


Sionistko utišaš samo, če ji faflje zalepiš.
😁😁😅
[/quote]
A niso hecni ti borci za svobodo in demokracijo? Sami pocnejo tocno to, kar ocitajo drugim.
In mod potem cisto za brez veze blokira? Ali sem mogoce nevede krsila kaksno pravilo? Ce sem ga, katero in s cim?


Očitno torej to ne velja. Glede na to, da se midva še kar meniva.
[/quote]
Pisem preko prenosa podatkov, na ip je blokada.


Očitno torej to ne velja. Glede na to, da se midva še kar meniva.
[/quote]

Velja,tud mene so ze blokirali je tocno tako kot almitza navaja…dezurne tozibabe so senza tara ss barca in zdaj se sionisticna grdoba…tako pac je

New Report

Close