Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ampak a veste, da ima tudi Miša Molk lezbične tendence?

Ampak a veste, da ima tudi Miša Molk lezbične tendence?

Veliko prahu je vzdignila podlost Miše Molk, ko se je tako podmuklo spravila na intervjuvanko Mio Skrbinac in ji celo naprtila nekakšno priznanje, da je lezbijka.

Ampak kdaj že sem jaz slišala pričevanja ljudi, ki so “zraven”, da je imela tudi Miša Molk kar konkretne lezbične afere! Hočem rečt, to se je govorilo že uhuhu pred tem intervjujem, ta intervju sploh nima zveze, da bi npr. zdaj kdo začel Molkovi kaj očitat. Že v 1990-ih so to govorili!

Tako da je v tej luči ravnanje Molkove gotovo še bolj pritlehno in nesramno.

njej je vrjetn mal bedn da se ta mlado sploh oglaša. nmest da bi zamižala in potrepela in pršla do ugodne službe

Odgovor na objavo uporabnika
Avša Miša, 05.12.2021 ob 18:17

Veliko prahu je vzdignila podlost Miše Molk, ko se je tako podmuklo spravila na intervjuvanko Mio Skrbinac in ji celo naprtila nekakšno priznanje, da je lezbijka.

Ampak kdaj že sem jaz slišala pričevanja ljudi, ki so “zraven”, da je imela tudi Miša Molk kar konkretne lezbične afere! Hočem rečt, to se je govorilo že uhuhu pred tem intervjujem, ta intervju sploh nima zveze, da bi npr. zdaj kdo začel Molkovi kaj očitat. Že v 1990-ih so to govorili!

Tako da je v tej luči ravnanje Molkove gotovo še bolj pritlehno in nesramno.

Kot v naslovu.

 

Dvema lezbikama se lahko zmeraj kakšen žrebec pridruži. In jih hitro spreobrne. Razen možač. Te so pa itak fuj in bi morale na hormonsko terapijo, nekatere pa še pod nož zraven.

To si pa narobe predstavljaš,  da te lahko žrebec spreobrne, če si lezbijka.

Jaz sem najbrž oboje. Kot po moje večina ljudi. Nikoli še nisem bila z žensko, vedno samo z moškim, ampak me privlačijo tudi ženske.

Vse, kar je lepo v bistvu.

    Ne morem se pa spremeniti. In kar čutiš, to čutiš, ne moreš si pomagat.

Vaška opravljivka.

S katero žensko pa je lezbala?

Sploh pri prikritih gejih je tko, da so zmer najbolj glasni v žaljenju gejev, ki majo dost jajc, da to priznajo in to živijo.

Loh da je Miša bi, je pa vseen tolk zadrta, da si tega ne upa naglas povedat. Fouš je Mii, ker si upa to priznat. Pa še mlada in lepa je, Miška pa …

Sami vaški opravljivci tu gor…

Homoseksualnost je protinaravna, naj se grejo zdravit.

New Report

Close