Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ana kuha – pa kaj je zdaj to???

ana kuha – pa kaj je zdaj to???

Aha še tole – punca se ne uči kuhati sproti! Ona zna kuhati in v oddaji predstavi njene lastne recepte, ki jih je izpopolnjevala dalj časa! To ni kuhanje po receptih iz kulinarike, kakršne pripravljaš ti 😉 Je pa pošteno povedala, da ne ve VSEGA (tudi ti ne, pa pač nisi pripravljena biti tako poštena) in da se mora še marsikaj naučiti… Npr. to, da med gojijo na Cankarjevem domu, verjetno nisi vedela… Tudi ona ni in to se je naučila – nekaj novega o medu in čebelah – sama pa je potem ustvarila recepte na podlagi medu. Poglej si naslednjo oddaj pa potem komentiraj – ti verjetno med uporabljaš samo v čaju in medenjakih…

O “njenih receptih” bi se dalo debatirati. O njenem znanju prav tako. Občutek za hrano in izkušnje naredijo svoje, ne me narobe razumeti ji ne zavidam, saj jo bodo kritiki raztrgali, v stroki pa se ji lahko le smejejo. V ospredje ni prišla zaradi “kulinaričnega” talenta, ne vem, zakaj bi se slepili, tako da ji želim le vse dobro. Sem malo pregledala njen blog, ki ni prav nič posebnega.
Glede njenih idej, se pri tiramisu le smeješ, dodala je jagode-NIČ NOVEGA, amareto, ki se ga tako in tako uporablja za močenje savoiardi, ker je sponzor Barilla je dodala njihove biškote. TO TI JE KULINARIČNI GENIJ.

Če ne bi šinfali,ne bi bili slovenci.Sicer pa me zanima,kako bi se kateri od vas znašel v njeni vlogi.
Oddaje sicer nisem gledala,sem pa na drugih forumih prebrala marsikaj pozitivnega o njej.Med.over net je pač forum,kjer lahko vsak pod anonimnostjo izživlja svoje frustracije in negativizem.Prav žalosti me kolk vas je totalno zabluzenih tlele.Me zanima,če bi kdo koga tlele imenoval “fukulja”,če bi se zgoraj prikazala identiteta le tega,ki daje tako sočne izjave(a ne lepotica1-že tvoje ime je tako za katerega bi lahko rekla “lastna hvala cena mala”-saj razumeš poanto tega ne).
Sicer pa sem mnenja,da za vsakim dobrim konjem se vedno dviguje prah,za tistim,ki je nič in nihče pa nikol,ker se nima za kaj.Uspešni ljudje so namreč vedno v zobeh neuspešnih zafrustriranih ljudi.

Dragi POP TV PIAROVCI:dejte nehat ji pet hvalo.Njena kuharija je … Škoda cajta, raje poglejte za recepte na kulinariko. Oddaj precej boljših pa je na kabelski ali na youtube tudi dovolj.

Heston Blumenthal je eden najbolj priznanih svetovnih kuharjev pa je gorgonzoli primešal mascarpone (nič novega ane) in to vse skupaj položil na kupljen čokoladni piškot (u, seveda, zagotovo so proizvajalci tistega piškota torej sponzorji – madoniš, ta Heston je pravi kulinarični genij!) – stvar ni v prepostosti in sestavinah, ampak v okusu! Ne vem kako lahko sploh sodiš, če nisi poskusila 😉

Sicer pa se bova lahko obe prepričali koliko pozitivnosti ji bodo kritiki namenili (in to ljudje, ki vedo kaj govorijo, za razliko od tebe) 😉

Bravo, pozitivka2, se popolnoma strinjam! Nekateri enostavno ne prenesejo uspeha drugih, oglašajo pa se le iz anonimnih forumov, potem pa, ko ima ena 23letnica več poguma, talenta in premore veliko simpatičnosti, je potrebno pa takoj začet pljuvat – pod vzdevki seveda 😉

A ni zanimivo, da greš in gledaš oddajo ki ti kao ni všeč in potem si vzameš zanjo še toliko časa, da pišeš negativne komentarje in se z njo ubadaš še naslednjih nekaj dni… Veliko truda za nekaj, kar (baje) ni vredno svojega časa, ane? 🙂

Trenutno prebolevam virozo, zato imam časa na pretek. Me prav zanima, koliko ti plačajo za take hvalospeve, ki ne stojijo ne na zemlji na v zraku.
Brez zamere Barilla je očitno SPONZOR o tem ni dvoma, ker je embalaža na vidnem mestu po celi kuhinji!
Lahko pišeš kar hočeš ženska je amaterka na celi črti, pa brez zamere.
Nisem imela namena sploh komentirati, a me je premamilo, ko sem brala druge komentarje.
Sem bila že v mnogih kuhinjah v restavracijah, a nikjer nisem videla tako “namazane” kuharice z biserčki.
Sama vedno kuham s SPETIMI LASMI in PREDPASNIKOM.

Ali ti to slučajno mene misliš?Potem te moram razočarat.Sem namreč precej od POP TVja tako po gledljivosti tega programa kot tudi po sami zaposlitveni plati.
V vednos ti naj bo,da sem tudi sama aktivna članica kulinarike,kjer najdem veliko nasvetov za popestritev jedilnika in v vednost naj ti bo,da vedno občudujem mlade talente,ki si upajo nekaj več naredit iz sebe.Morda zato,”ker sama nimam toliko jajc”,da bi kljub moji kar precej dolgi in uspešni karieri med domačimi kuhinjskimi lonci to moje znanje pokazala vesoljnemu svetu.Zato občudujem to mladenko,ki si kljub mladosti to upa.
Ne razumem pa tukaj nekaj.Kako lahko že po samo eni oddaji trdite,da je zanič,da ni gledljiva,da ni to in to…..!Po eni sami oddaji.Ne me basat no.Malo se zazrite v sebe,ne bo vam škodilo in vprašajte se:kakšna sem jaz,kako bi se znašla v tej vlogi?In bodite samokritične.
Lep večer vam želim vsem in veliko,veliko pozitivne energije.Verjamte,ta te osrečuje.Zapomnite si,bolj si pozitivno naravnan,lažje je in vsaka težava pa naj bo še tako velika,je z ljubeznijo in spoštovanjem do soljudi, premostljiva.

Hehehehe nihče me nič ne plača, se mi pa zdi vredno vsake minute in vsake natipkane besede, da branim nekaj NAŠEGA 🙂 In da širim dobro voljo, ki je očitno primanjkuje..

V vednost naj ti bo, da je tukaj, kot vselej, prisotnih en kup drugih ljudi in da je voditeljica zadnja, ki lahko kaj reče kako naj oddaja izgleda. A misliš, da se je sama tako napravila? Saj je videti, da je preprosta punca! Za tem očitno stojijo stilisti, frizerji in vizažisti in dekle samo nima nič pri tem, kako bodo (ali ne) speti lasje in kakšno oblačilo (s predpasnikom ali brez) bo nosila. No, pa saj to si verjetno že tako ali tako vedela, ko si pa tako izkušena in taka poznavalka ozadja (kuharskih) oddaj 😉

Tudi jaz sem bila že v mnogo kuhinjah in sem videla veliko prepotenih in popackanih kuharjev, pa mislim, da če bi se voditelj kuharske oddaje pojavil takle na zaslonih, bi bilo pa spet kaj drugega narobe, ane? 🙂

No sončna Goriška kej pa potem gledaš To oddajo,če na drugih kanalih in na youtube najdeš boljše stvari.
Jaz sem šele prav vstopla v kuhinjo in mi bo ta oddaja verjetno prišla prav ker pomoje bodo tuki bolj preprosti recepti.In ja naj povem da pašte ne znam napravit,pa še ogromen drugih stvari in taka oddaja bo marsiktermu k šele vstopa v svet kuhinje prav prišla.Tisti pa ki ste že kao neki profi kuharji pa se petelinte sam doma pa glejte youtube.

IZKUŠENA-ko pa berem tvoje komentarje pa me mal stisne,da ima nekdo tak visoko mnenje o sebi.Mal si še preberi svoje poste.Ali si izkušena sam v svoji štacuni,ali pa smo te imeli srečo videt tud v kakšni oddaji,kjer kuhajo.Ne morem da ne bi bila mal nesramna ob takih egotih kot si ti.Lohk si ti izkušena med domačimi piskri in znaš odličn skuhat govejo juhco in tenstan krompirček in ali bi to odlično juhco in tenstan krompirček skuhala tudi pred tv in zdraven dajala tud komentarje.En se pa res visoko cente in če se tak cente dejte se na ogled da vas še mi mal ocenmo kak vam stoji predpasnik in če je dovolj bel in da vam slučajno kak lask ne štrli v pravo smer in kako sečete čebulco……….Eh dejte no….Pa da me neb slučajno kdo oceno da sem neka piarovka na pop tv,ker pač so mi vse kuharske oddaje všeč tud Rudolfa večkrat pogledam,pa na kulinariko tud,ker sele vstopam v kuharski svet in seučim .

Res bo oddaja prišla prav marsikomu in tako je tudi prav, da je namenjena večjemu spektru ljudi (kdor že vse zna, itak ne rabi nič gledat, ker že vse ve..). In tudi če bi tale izkušena tenstan krompir nardila pa govejo župco, bi se kmal najdla še ena ‘izkušena’, ki bi trdila, da ona to boljše naredi in boh pomagej kakšna oddaja, da kdo pa tega ne zna skuhat! Vedno se bo našel kdo, ki mu kakšna stvar ne bo všeč – pa pač glejte tisto, kar vam paše, ne pa kritizirat delo drugih, ki, mimogrede OGROMNO DELA IN TRUDA vložijo v takšnole oddajo in res ni prav, da se nekdo, ki poseda doma, takole oglaša – gospa, če ste tako učena in vse veste, zakaj pa potem vi nimate svoje oddaje?

Sem ena mama, ne preveč izkušena kuharica. Oddajo Ana kuha sem z veseljem pogledala in bom njene recepte z veseljem uporabila. Mojstrski recepti profesionalnih kuharjev so zame neuporabni, ker se jih nikoli ne bom lotila. Čestitke Ani in še veliko uspehov ji želim!

Jst se sprašujem, kje so vse restavracije v sloveniji, ki nudijo top vrhunsko, ekstravagantno, itd. hrano (z 3 Michelinovimi zvezdicami) – ker tukaj je očino res velika količina hudo izkušenih, prekajenih kuharjev… odprite svoje restavracije, če ste tako dobri…

zdej je itaq vsak po TV k ima 5 minut časa…..pa če zna kuhat al pa ne….bedni smo 🙂

IZKUŠEna, itak da je ana amaterka ker NIMA KUHARSKE IZOBRAZBE AMPAK KUHA LJUBITELJSKO, če te moti da punca poleg kuhanja še noro dobro zgleda je to pač tvoj problem
sporoči mi ko boš dosegla to kar je dosegla ona, da bom lahko skritizirala vsak tvoj premik

Oddaja je povsem O.K. Velika večina danes samo še pogreva narejene kupljene jedi in ta oddaja spodbuja kuhanje. Recepti so namenjeni povprečni družini in obrokom, ki jih lahko vsakdo pripravi. Vrhunsko kuhinjo vsi radi gledamo, ampak koliko jih pa pripravlja doma tiste vrhunske jedi? Sploh pa, kdor zna bolje in ga je v hlačah toliko, da bo šel pred kamero in vesoljno Slovenijo, da bodo drugi lahko po njem udrihali na raznih čvekih, potem naj se javi na TV. Zakaj pa ne, povejte, da obvladate kuharijo in da bo vaša oddaja podrla vse rekorde gledanosti, pa vas bo kdo morda najel.

tudi to mora bit !
Seksi ,puhla blondinka med lonci .
Ma za prste polizat

OMG; kaj pa mešate stroko tukaj zraven? Ljudje božji, to je RAZVEDRILNA ODDAJA, narejena, da se gleda, ne pa da se v njej profiji učijo novih stvari od profija. Punca je amaterka in v oddaji zato, ker sklepajo, da jo bodo ljudje radi gledali. In samo zato. Če ji pa ob tem še kakšen recept rata, je pa to dodaten plus.
Moram pa priznati, da je tudi mene zmotila beseda TIRAMISU. Ker se dobro ve, kaj je tiramisu in to pač ni bilo to. Sladici bi lahko dala kakšno svoje unikatno ime.

Ne bom več odgovarjala, IZKUŠEna je nik, ki ga vedno uporabljam.
Če vam je oddaja in voditeljica všeč, nimam kaj več dodajati.
Očitno vas je večina zadovoljnih z zelo malo.
Dobri kuharji so boljši učitelji od laikov, tudi osnove podajo na boljši način.
Se ne čudim, da gre vse v naši državi po zlu, ljudje so zadovoljni s tako malo, nihče ne stremi h kvaliteti.
Vedno je VSE DOBRO.

Pa si ti pritegnjena, resnično? Res misliš, da se kdo vrhunske kulinarike uči s televizije? Zdaš ločiti kuharsko razvedrilo oddajo od tečaja resnega kuhanja? Ali je to zate en in isti šmorn? Sploh veš, kaj je komerciala?

Mene pa ni toliko motilo to, da naj ne bi znala kuhat, se strinjam, da zna nekdo, ki je popoln začetnik, od nje kaj odnesti. Meni je enostavno zoprna. Nigella je seksi, ne pa Ana. Osladna je in prisiljena, to je moje mnenje. Nigello gledam z užitkom, prav vidi se, kako uživa v kuhanju, tejle Ani pa gre vse kaj drugega po mislih, tak občutek daje.

Pa še nekaj: ali ne bi bilo bolj smiselno posneti najprej eno ali dve oddaji, pa da vidijo, ali je folku sploh všeč? Ne pa, da posnamejo kar celo serijo vnaprej. To je meni idiotsko.

Pa si ti pritegnjena, resnično? Res misliš, da se kdo vrhunske kulinarike uči s televizije? Zdaš ločiti kuharsko razvedrilo oddajo od tečaja resnega kuhanja? Ali je to zate en in isti šmorn? Sploh veš, kaj je komerciala?[/quote]

Brez žalitev, prosim! Ne govorim o tem, da se nekdo vrhunskega kuhanja uči iz televizije, govorim o tem, da je tudi razvedrilna kuharska oddaja lahko na nivoju.

ana fanj huhaš vsako nedeljo te gledam sem edina in rada te gledam hvala ker nam devaš dobre nasveta za kuhanje rada te imam

lep pozdrav

za ano

od edine
21.12013

Bravo POZITIVKA in LE GRANDE HVALA in poklon Zadovoljna gledalka.

Tudi sam spremljam Anin blog že dalj časa, pa tudi v rednih stikih via internet sem z njo, kjer si izmenjujeva ideje/pomoč pri določenih zadevah.
Ana kuha za vsakdanjo kuhinjo. Z vizijo da študent namesto v menzo, zavije za domač štedilnik in spozna radosti vrtenja kuhalnice, gnetenja testa ob prijetno leseno desko za mesenje, stepanju snega in neizmernem uživanju ob nestrpnem pričakovanju da bo biskvit pečen, slastnih vonjavah kateri napolnijo dom, ko zadiši po finem kuglofu, štrudlu, makovem pecivu ali pa perfektni alpski gogini torti.
Hja, to je to.
Jamie, Ramsey, Rudolf pa so drugega kova in meni prav tako ljubi in LE GRANDE CHEF’s.
Obožujem vse, spoštujem vse, sprejemam kar ponujajo. Nekaj uporabim, nekaj zavržem,

Roko na srce moji dragi. A ni življenje prelepo in trenutki prekratki, da bi bentili preko ene oddaje in le 30min enega dneva, ko pa se v teh 24tih urah zgodi toliko, da bi lahko redno pisali dogodke/spomine v dolžini VOJNA in MIR?

Naj vam bo tale petek v veselje, nasmeh naj vam seže od ušesa do ušesa ter da vam bo vikend minil v zimskih radostih ter v družbi družine/prijateljev ob kulinarično slastno pripravljeni hrani.

Objem vsem!

Izkušena-eni se pač cente no-ni da ni.Če ti je oddaja tak nulti je pa neglej,saj imaš drugih kuharskih oddaj na pretek.Če tebi ni všeč,ni nujno,da ni meni in desetim drugim.Vedno je bilo in bo,da je nekaj nekomu všeč,drugemu pač ne.

New Report

Close