Najdi forum

Naslovnica Forum Style.Over.Net Opravljivka Ana Roš

Ana Roš

No, tole jamranje Ane Roš po televiziji, vsekakor deluje zelo žalostno. Vendar, ona s svojo ekipo ustvarja nekaj, česar so se tako in tako posluževali le petični gostje, ki so sedaj, žal, poniknili.

Pri nas, ki smo se ukvarjali s skromnim kmečkim turizmom je sedaj tako, da seštevam zadnje kovance, ki jih imamo spravljene v hranilnikih, da lahko nakupim najbolj potrebne živilske pripomočke, da naša družina sploh lahko preživi.

Investicije so bile velike, sicer tudi s pomočjo države, sedaj pa povračila ni.

Lahko greste kaj drugega delat, dela je dovolj. Ceste pometat ali pa kmetom pomagat.

To njeno jamranje in povzdigovanje same sebe, ne sede mi…naj gre delat to za kar se je izučila ali pa pomagati ubogim brezdomcem. Tam bo imela obilo možnosti za skromno sila skromno kuhanje.

Gostje niso nič poniknili, od kod ti to? Ona je v krizi samo zato, ker je morala prisilno zapret. In je zelo pogumna, da se izpostavlja, čeprav ve, kaj jo čaka od te vlade. Kljub temu, da govori v imenu vseh. Samo drugi so prevelike reve, da bi kaj rekli. Ali se bognedaj uprli, kot so se na Hrvaškem in v Italiji. V intervjuju je lepo povedala – radi bi samo delali, da ji 30 ljudi ne gleda v luft.

Kako pa naj dela, če ji je vlada prepovedala? Daj, razloži mi ta tvoj umotvor.

Gostje niso nič poniknili, od kod ti to? Ona je v krizi samo zato, ker je morala prisilno zapret. In je zelo pogumna, da se izpostavlja, čeprav ve, kaj jo čaka od te vlade. Kljub temu, da govori v imenu vseh. Samo drugi so prevelike reve, da bi kaj rekli. Ali se bognedaj uprli, kot so se na Hrvaškem in v Italiji. V intervjuju je lepo povedala – radi bi samo delali, da ji 30 ljudi ne gleda v luft.
[/quote]

Da da, za druge se ji gre, ne zase. Tako privatniki zmeraj govorijo tudi, ko je treba dvignit minimalca za par evrov, da ne morejo, ker bodo potem potem morali odpuščat, da jih skrbi za delavce.

Kako pa naj dela, če ji je vlada prepovedala? Daj, razloži mi ta tvoj umotvor.
[/quote]

Dela je dovolj. Naj gre pa kmetom pomagat ali ceste pometat. To ni prepovedano.

Naj začne kuhat malice, pa razvažat naokoli, za preživetje bo

Dela je dovolj. Naj gre pa kmetom pomagat ali ceste pometat. To ni prepovedano.
[/quote]

Upoštevaj svoj nasvet, ko boš ti zaradi ukrepov te vlade brez službe.

To kar je ona ponujala svojim gostom, je bilo namenjeno le peščici ljudi, ki je sposobna plačevati tako visoke zneske za hrano in porabiti toliko časa za počasno hranjenje.

Mi, ki delamo v trgovini nimamo časa in ne denarja, da bi jedli počasi in to drago plačevali.
Nam je namenjeno skromne pol ure, da pojemo na hitro in potem spet delat.

Zdaj bi ji lahko njeni petični gostje, ki znajo ceniti umetnost vrhunske kulinarike, malo z donacijami pomagali. Samo vprašanje, če japiji poznajo koncept solidarnosti.

Ponižnost, hvaležnost in skromnost so lepe čednosti, vendar ta gospa tega ne premore.

… bi se lahko greli celo leto in še mal!

Kar se mene tiče, kdor je z majhnim zadovoljen, velikega vreden ni.

Za veliko je pa treba garat, in Ana Roš je garačica z velikim G.

Ko boš pa ti ustvarilo toliko, da ji boš lahko do gležnja, se pa spomni spet usta odpret.

New Report

Close