Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Anal virginity

Anal virginity

Je to nekaj kar nekoga zanima? Lp

Kaj s tem misliš ?

Rada bi z nekom probala ampak imam obcutek, da si noben nece za kej takega cas vzeti. 🙂

Živjo,

imam nekaj izkušenj s tem. Lahko si vzamem čas, se morava pa prej vsaj malo spoznat. Toliko, da vem, kaj ti paše in kaj si želiš. Če hočeš piši na [email protected]

Mislim da je kar nekaj moskih ki si znajo vzeti cas, in jim je zenski uzitek na prvem mestu 😉 in si vzamejo cas da to tesno spranjico pripravijo da se lepo sprosti….vse se pa dogaja v glavi in je pred tem se malo pogovoriti, kaksen vroc pogovor in tako naprej

Lahko pises na [email protected]

Lp

Odgovor na objavo uporabnika
Anon, 22.04.2024 ob 08:59

Rada bi z nekom probala ampak imam obcutek, da si noben nece za kej takega cas vzeti. 🙂

Sem Ga mislil danes zvečer, pa nehaš odgovarjat.

Lah mi napišeš pa se dobiva

Zdravo. Jaz obožujem analni seks z žensko.Če te zanima se javi na [email protected]

Malo je fantov takih ki se ti bodo posvetili ritni luknjici.Jaz zelo uživam analno in hvala bogu sem si našla fanta,ki tudi uživa ko me analno zadovoljuje in z igračami obdeluje.Res sem zahtevna,vidim da mu je včasih odveč ko se mora skoraj 1 uro igrati z mojo ritno luknjo ampak tudi jaz ga zadovoljim in sva oba zadovoljna.

Zivjo i meni je v sec fukat v rit če te zamina Lah mi napišeš mam veliki korenjak [email protected]

New Report

Close