Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Analni seks je vse res?

Analni seks je vse res?

Redno se žgem v rit vsaj deset let. Nobenega uhajanja blata, nobenih hemeroidov (pred tem sem jih imela). Uživam v analnem sexu. Vem kaj je analni orgazem. Mi je žal, da ste tako zelo zaplankani. Ma kakšno popuščanje mišic, lepo vas prosim. Jaz iz prakse.vem, da to ni res. Toliko butastih teorij na kupu zlepa ne najdeš.

Veseli in zdravi smo pa še vedno ostali, manj butasti )))

Je čist fajn, ko je oglas za zavarovanje.

To je tudi moja kolegica trdila.Iznenada ji je potem nastal zdravstveni problem.
Zdaj nosi plenice in životari.

Priznam,da sem imela mrak na očeh,ob nekaterih komentarjih…zelo mi je žal ko vidim kako malo nas je ,ki smo še nekako med normalnimi in moralnimi….ne morem zagovarjati takih gnusob,sprevrženosti….ljudje so čisto izgubili občutek kaj je sploh še normalno in v redu….zaradi mene,zagovarjaj…delaj…počni kar hočeš….jaz osebno vem kaj je normalno in tudi uživam v dobri in strastni spolnosti….kot je normalno da razmerje sestavljata moški in ženska….tako je normalno da uživaš v spolnih odnosih češpljica in penis…vse ostalo nebom komentirala in tudi se ne poslužujem ali zagovarjam….vsaki počne kar mu je volja,tudi za posledice je sam odgovoren in podobno…ljudje nimajo več nobenega sramu,in nobenih zadržkov več…samo da je užitek…..

Se pridružujem mnenju normalna ženska,lepo napisano in pohvalno.
Jaz bi dodala tole-ženske,..dajte se vendar bolje cenit in spoštovat,ter ohranjat svojo ženskost !?

Je to res, da lahko analni seks povzroči neželeno uhajanje blata?

ja. in še tudi druge probleme lahko povzroči…
http://vizita.si/clanek/spolnost/analni-seks-prinasa-tudi-nevarnosti.html

Bedarije. Analno sexam 10 let. Ne duha in sluha o kakršnih težavah. Me pa srat pritisne ob takšnih neumnostih. Vprašaj pedre, koliko jih ima težave. Se ti bodo smejal. Jaz kot ženska pa tudi. Nehajte strašit. Res pa je, da se najde kakšna izjema, več težav imajo ženske, ki sexajo s češpljo.

Cirka 5 let sva občasno prakticirala analni sex, pa so se že pojavile težave pri uhajanju in zadrževanju blata, ki so se še stopnjevale. Potem sem se prestrašila in končala s tem.

Javi se nam spet čez 10 let. 😀


a dej no… ker ti lahko ješ zvečer in se nabutaš tik pred spanjemin ti to ne dela težav npr. z mišico zapiralko in refluksom… to po tvoji sveti logiki zdaj pomeni, da te težave sploh ne obstajajo pri nobenem in da je vse en sam predsodek, samo zato, ker ti nimaš težav s tem, jih tudi drugi ne morejo imeti in to ne obstaja za nikogar… po tvoje je to en sam predsodej in refluksna bolezen in težave z mišico zapiralko po tvoji logiji ne obstajajo…
ekola pa ni tako – še kako obstajajo in še kako obstaja ta težava in eni jo imajo, drugi pa ne… eni lahko se mirno napokajo tik pred spanjem, drugi pa ne…

in enako je s tem- eni lahk tak sexajo in nimajo teh težav, eni jih pa imajo… in te težave zarad tega, ker jih ti nimaš, niso zgolj predsodek, ampak resničnost in realna možnost…
in tista ženska, ki se odloči,d a ne bo tvegala tega… ima to vso pravico…
ti pa upaj, da se ti nikoli tudi kasneje na starost to ne bo zgodilo, ker se zdaj tako naveliko hvalisaš in norca delaš iz tega… lahko se ti pojavi šele čez leta…

se bi pa jaz vprašala- kakšnega tipa imam ob sebi, ki ima take želje, nekmu tiščat svoje premoženje v tazadnjo odprtino?… to pa se jaz vprašam ob takšnim željah moških…
to je moj pogled na take želje moškega… meni je to pomislek da ga vleče k drugemu spolu.

Meni je že samo ob misli na kaj takega slabo.

Kaj bi se pa vprašala ob ženskah, ki imajo take želje?

Se sploh ne čudim, da se greš takšne packarije, glede na primitivnost in prostaškost svojega posta.
Drugače pa….ti se kar tolaži, če težav do sedaj nisi imela, to ne pomeni, da jih tudi ne boš.
Sicer pa…rit je tvoja, delaj z njo kar hočeš (sreča, da obstajajo plenice za odrasle) 😛

Ti ne boš priznala, četudi boš nekoč s pleničko hodila naokoli. In enako velja za “pedre”. A misliš, da o tem veselo razlagajo naokoli?

Nihče ne trdi, da pri VSEH pride do teh težav, je pa velika verjetnost. In jaz osebno vem, da ne bi tvegala že pri 1{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} verjetnosti, se imam preveč rada in svojo rit tudi. Do težav pride ali pa ne pride, pri nekaterih že po prvem odnosu, pri nekaterih po nekaj letih te spolne prakse, pri drugih po 10, 20 itd. letih, nekateri pa imajo “srečo” in se zmažejo. A teh je za drobec.

Med analnim sexom se anusa ne sme nikoli skupaj tiščat, kar večino žensk dela. Ravno kontra. Tiščat je treba kot na blato. Seveda mora bit črevo prano in v nulo čisto, ter dobro podmazano. Sprejemanje lastnega telesa in sproščenost naredi sex fantastičen. V sexu ni prostora za predsodke in finočo. Takšnega sexa se tudi naveličaš. Poleg tega ne poznate užitkov zaradi blokad v glavi. Za sebe vem, da s sexom spravim moške na kolena. Pa če se sliši še tako samohvalno. Je pa res. Ne počni tistega, česar ne želiš v sexu. Ampak razumite želje drugega, če ne bo s tabo, bo pač z drugo…prej ali slej.

Kaj bi se pa vprašala ob ženskah, ki imajo take želje?[/quote]

veš kaj?
če si ga v nos tud stlačijo – najprej v eno nosnico, pol ko je pa ta adijo in sferdirbana, pa verjetn še v drugo – ziher to počno- saj je po njihovo očitno itak namen vsake odprtine na človeškem telesu v tlačenju oneta notri, neglede na dejanski namen odprtine in posledice, ki jih tako početje povzroča…

Javi se nam spet čez 10 let. :D[/quote]

Zelo res. Če ne zdaj, če ne čez 10 let pa lahko pride do težav tam po 50ih, ko mišice tako ali tako začno popuščati.

Sem probala parkrat pa pač ugotovila, da to ni zame.
Konec!
Imam pa dolgoletnega prijatelja, ki je blizu 60. Homoseksualno usmerjen. Dal skozi življenje marsikaj in veliko potoval. Še bolj v času Juge. Saj vemo kako je bilo.
In on pravi, da ima težave. Ko ga pritisne na veliko potrebo mora hitro iti, ker zna bit problem pol.
Mu verjamem. Torej, če nimaš prej problemov jih lahko imaš kasneje. Ziher!

Kaj bi se pa vprašala ob ženskah, ki imajo take želje?[/quote]

veš kaj?
če si ga v nos tud stlačijo – najprej v eno nosnico, pol ko je pa ta adijo in sferdirbana, pa verjetn še v drugo – ziher to počno- saj je po njihovo očitno itak namen vsake odprtine na človeškem telesu v tlačenju oneta notri, neglede na dejanski namen odprtine in posledice, ki jih tako početje povzroča…[/quote]

Za nos prvič slišim, je pa pogosta uporaba ust, pa med joške, med ritnici (brez penetracije), itd. itd.

Ti pa priznavaš samo vaginalno verzijo?

Z veseljem ti ga ali katerikoli drugi prepustim, če je njegov edini pogoj, da je moj partner to, da mi ga v rit poriva. Tudi trznila ne bi. Že ob izraženi želji, bi me za vedno minilo, vse. In jaz sem še vsakega “spravila na kolena” tudi brez analnega seksa” in marsičesa dugega. Samospoštovanje, sebe, svoje ženskosti, svoje seksualnosti, svojega poželenja in svojih želja, odprtost in sprejemanje seksualnih energij … to za vedno priklene moškega nate (čeprav niti ne ve, zakaj), ne pa “rit”.

vse težave se začnejo z oploditvijo
do katere mere se bodo razvile pa izveš šele, ko se razvijejo

Z bičem?

… dodam še – vse samo zato,d a se hvalijo in kako so zaželjene in odlične v sexu… da vsakega tipa spravijo na kolena…kot ona zgoraj- zakaj zato ker analca nudi… ojoj groza… meni se zdi to bolj lastno nespoštovanje same sebe…

iz higienskih in zdrav. razlogov se pa tudi vprašam ali gre vedno na kolonoskopijo pred sexom,d a ve,d a je črevo res prazno in popolno čisto???

… mislim res kot da se odličnost v sexu in to kako lahko nekoga zadovoljiš meri v tem koliko različnih človeških lukenj si sposoben zapolniti z onetom…

pri v vsej kamasutri se mi zdi,d a je lahko sex med žensko in moškim odličen in polno izpopolnjuječ in pester, brez da se tišči penis ali kakršnekoli druge predmete komurkoli v druge odprtine, ki temu niso namenjene…

meni se zdi to precejšnja omejenost takih osebkov, ki odprtost v seksu in odličnost sexa med dvema pogojujejo s prakticiranjem analca – meni je to noro… kot da brez tega sex ne more biti vrhunski… evo – to so pa njihovi predsodki- in v teh predoskih pa ti ljudje svoje lastne omejenosti v tem smislu razmišljanja ne zaznajo in ne vidijo.

Nikoli se nisem poskusila, zelje tudi nimam, ker mi je neprijetno, da bi nekdo saril po moji riti… Pa ni predsodek, ampak se ko kakam me včasih zapeče, koža tam je čist tanka, hitro poči. Vsaj meni.
Sedaj me pa zanima zakaj ve seksate v rito. A vam to dejansko paše, ali je bolj izkaz ljubezni do partnerja? Obstaja analni orgazem? Kaj je v bistvu v tem takega, da vam paše?

New Report

Close